IMR Firma Usługowo-Handlowa Ireneusz Rychcik

Bielsko-Biała

Opinie o IMR Firma Usługowo-Handlowa Ireneusz Rychcik

Abc

Dalej wisi mi kilka stowek. Pracowałem bez umowy Ale jak powiedziałem że odchodzę pieniędzy już nie ujrzałem. Auta którymi strach jeździć aż dziw że tak mało kontroli technicznych policji.

Arek

Chcesz tyrać za darmo u dziada rychcik zaprasza

cv

Najważniejsze jest to, że można liczyć u nich na stabilne wynagrodzenie, bo umowa jest w pełni respektowana, a jeśli warukni są odpowiednie, to się nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. Ale czy wypłata jest u nich terminowa? Chętnie bym się załapał.

Ryszardo

Jesli jestes malpa i lubisz prace w cyrku to firma idealna dla ciebie! Tak powinna wygladac wizytowka tego czegos

Jasiek

Chcecie zobaczyc jak jest to idzcie zobaczyc ten bajzer i gostka który tym zarządza tylko zeby potem nie było że was nikt nie ostrzegał

kazik

pracowalem u niego i nie wyplacil mi wyplaty dal mi 200 zl i powiedzial ze jak zjade z trasy to mi da wyplate. zapomnijcie o czasie pracy kierowcy tam wogole takiego czegosc nie ma jak tacho zlodziej i jeszcze raz zlodziej

xxxx

a co to za firma raczej szrot

Ignaszak

Twój poziom wypowiedzi świadczy o tym ze jestes na pewno zwolnionym kierowca który ma żal do całego swiata ze już nie ma pracy !!! [usunięte przez moderatora]

Damian

Pracowałem i nie polecam wręcz odradzam sam syf!!!

Kierowca

Pracuje od wielu lat i polecam

don vip

jak jestes taki zadowolony to czemu cały czas kierowcy samochody zostawiaja na trasie a sam masz do dyspozycji grata i upominaja sie o wypłate

Vip222

[usunięte przez moderatora] Ja pracuje od lat i jestem zadowolony

rudy

dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo omijac dalekim łukiem auta graty [usunięte przez moderatora]

antyżyd

[usunięte przez moderatora] A auta to ma ze złomu wzięte, które sam naprawia by nie zapłacić mechanikowi. Zdziwiłem się, że jako szef naprawia auto a auta są zdezelowane na moje oko przerobione angliki lub po wypadkach.

Zostaw opinię o IMR Firma Usługowo-Handlowa Ireneusz Rychcik - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMR Firma Usługowo-Handlowa Ireneusz Rychcik