Opinie o Astra-Telecom w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Astra-Telecom. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Astra-Telecom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astra-Telecom w Nowy Sącz

do tomka

Tomek, nie ofert, nie ma pracy, nie kasy - no bo właściwie to nie ma firmy.

mirek

Pracuje w tej firmie kilka miesięcy .Zarabiam 1300 euro , dostaje diety,noclegi. Nasze brygady mają nowe MB Vitaszki,ubrania,narzędzia . Polecam pracę w lokalnych firmach elektrycznych na sądeczyznie . Ja pracowałem i wszystkim to polecam.

staszek

można się pogubić w tych opiniach .negatywy to razcej pracownicy przez których firma kupowała u ich zaprzyjaznionych dostawcach z 200 % marżą .Ja pracuje. Wróciłem z francji ,krótka przerwa i jedziemy do Hanower. Firma szuka fachowców .Jeżeli jesteś fachowcem .polecam ...

enrigue1

dzisiaj pokaże właścicielowi te wpisy.To zwykłe szkalowanie i niszczenie porządnej firmy z wieloletnim doświadczeniem .Ja pracuje w tej firmie.Internet to nie jest swoboda bezkarnego obrażania i niszczenia firmy .Ja pracowałem u sądeckich milionerów w fabryce okien, fabryce bram .W dużej firmie budowlanej.Polecam spróbujcie . A astrze dostałem biuro,sprzęt,samochód .Pensja nie jest wymarzona . Na warunki sądecki ok.

bełkot
@enrigue1

Ściema i jeszcze raz ściema. Szkoda gadać...Kilka osób się już na tej firmie wyłożyło (pracowników, dostawców, partnerów). Jednym słowem - uważajcie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Astra-Telecom się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowy Sącz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Nowy Sącz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

bełkot

erique - co ty wygadujesz? A no tak, jako właściciel musisz pisać pozytywnie o swojej niby-firmie. To jest firma widmo. Uważajcie i strzeżcie się.

wiesio

byłem pracownikiem firmy na okres próbny .Spore wymagania. Dynamiczne działanie . Aplikuje o stałe zatrudnienie . Opinie negujące są wyrazem frustracji których ciężko mi zrozumieć . To solidna firma , a właściciel wymaga dużej samodzielności .

mexi

opinii jest bardzo dużo.pozytywnych i negatywnych . Pracowałem w tej firmie . Historie firmy też poznałem .Te negatywne wpisy są efektem zwykłej zazdrości i głupoty . Firma ma piękny obiekt , super samochody , sprzęt firmy najwyższa jakość. Głęboko zastanawiam się dlaczego taka efektywność pracowników była słaba .

ewa

norbi. Firma istnieje ponad 25 lat . Właścicielem jest bardzo porządny człowiek . Teraz pracujemy bardzo ciężko . Jak dostałeś od niego propozycje to skorzystaj . To jest jeden z niewielu pracodawców który zatrudnia na umowę o pracę . I czasami pojawiają się premie . Spróbuj .

Mariusz

Fakt że firma cokolwiek tobie zapłaciła , to ich głupota . Płacenie za leżenie to tylko na filamch

Brygadzista

Praca jak wiadomo to taka czynność która powinna dawać efektywoność dla pracodawcy i zadowolenie pracownika . Jak pracownik udaje że pracuje to jest efekt .

Krzychu

Ja pracowałem w Astrze sześć i pół roku, była to najlepsza praca w moim życiu. Pieniądze były dobre, a czasami nawet bardzo dobre. Szef firmy był dla mnie wyrozumiały i wiele razy wybaczył mi moje błędy i potknięcia. Niestety pod koniec roku \\\"przegiąłem pałę\\\" i musiałem odejść. Chcę wam tylko uzmysłowić, że w Astrze da się pracować i nieźle zarabiać, trzeba tylko robić swoje i nie gwiazdorzyć.

Eryk

Porządna solidna firma,wdraża fajne rozwiązania w informatyce i automatyce budynkowej.Bardzo dynamiczna .Konkretni goście .

Tomek 2

Jestem pracownikiem tej firmy.Nie broniąc szefa lub jak został nazwany prezesa jego głównym błędem za który mam żal to pozostawienie kluczowych umów pracownikom ,takim jak rzekomy Tomek a w rzeczywistości może moja koleżanka lub kolega z którymi żaden klient niechcę współpracowac.Nie wydaje mi się aby szef czytał te opinie a co dopiero je tworzył .Za pozostawienie części klientów w rękach nieudaczników należy mu się dobry kopniak,bo czuje że zostanę bez pracy .

Twierdzę, że te wszystkie opinie stworzył sam Prezes firmy w celach marketingowych. Wszystkie są tendencyjne i zupełnie nieprawdziwe, chyba że chodzi o zarobki :) Nie sądzę również, że wszystkie osoby robią takie same błędy interpunkcyjne :) a tak naprawdę Firma jest nierzetelna, niesłowna, brak w niej kompetentnych pracowników o czym mogą potwierdzić niezadowoleni klienci z sektora publicznego i prywatnego. Świadczy o tym wiele zerwanych umów i chyba brak nowych. Firma po prostu oszukuje ludzi tanimi gierkami: "pracuj, -jutro- będziesz wielki, będziesz dużo zarabiał... i na tym się kończy". Niestety słaby rynek pracy w nowosądecczyźnie umożliwia to Właścicielowi. Zdecydowanie nie polecam - chyba że nie macie innego wyjścia...

Przed momentem widziałem 4 opinie teraz 1.Generalnie przyłączam się do opinii (usunięte przez administratora).Zarobki bardzo niewygórowane.Podobno profity komputery,telefony,samochody,świetne wyposażenie biur są pewnie powodem słabszych zarobków.Dostałem ofertę od Prezesa firmy,jeszcze przemyślę warunki finansowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Astra-Telecom - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Astra-Telecom?

Zobacz opinie na temat firmy Astra-Telecom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astra-Telecom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Astra-Telecom