SMK Technologie Informatyczne

Opinie o SMK Technologie Informatyczne

Deweloper

Witam, W SMK pracuje około 0,5 roku zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy. Zajmuje się handlem, pomimo atmosfery panującej w pracy stawki i co miesięczne podwyżki motywujące (które szef obiecywał przy rozmowie kwalifikacyjnej nie występują ) zarabiam ledwo 2000zl netto gdzie w konkurencyjnej firmie proponowali 2850 netto, jednak dobra "gadka" szefa w trakcie rozmowy wygrała. Ogólnie pracodawca wciska wszystkim kit dużo osób z tej firmy szuka nowej pracy. Pozdrawiam

Zostaw opinię o SMK Technologie Informatyczne - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SMK Technologie Informatyczne