Eurotherm Technika Grzewcza

Inowrocław

Opinie o Eurotherm Technika Grzewcza

ja

Uważam że firma nie jest godna polecenia. Wykorzystują młodych ludzi, zatrudniają na okres próbny i jak już wykorzystają do końca pracownika to się go pozbywają. Oczywiście pracownik nie ma zapłacone za przepracowany czas!!! w jednym tygodniu informują że ma się 0pracownik nie martwić że np za tydzień dostanie umowę a po paru dniach się słyszy że do widzenia. Poza tym w firmie jest cały czas napięta atmosfera, córka Pana Niewiadomskiego (lat 31) Pani Dyrektor robi z pracownikami co jej się tylko podoba.

Zostaw opinię o Eurotherm Technika Grzewcza - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurotherm Technika Grzewcza