Janusz Niewiadomski Eurotherm Technika Grzewcza

Inowrocław

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 9 ocen.

Janusz Niewiadomski Eurotherm Technika Grzewcza
3 9 6 1

Opinie o Janusz Niewiadomski Eurotherm Technika Grzewcza

xxx

A my jesteśmy bardzo zadowoleni

Pawciu

Dokładnie tak jak napisał jeden z użytkowników firma nie godna zaufania. Wykorzystywanie młodych pracowników i nie wypłacanie im pieniędzy za pracę. Dodam również że za ciężko włożoną pracę nie dostajesz żadnego dziękuję ani pocałuj się w (usunięte przez administratora) tylko ochrzan.

ja

Uważam że firma nie jest godna polecenia. Wykorzystują młodych ludzi, zatrudniają na okres próbny i jak już wykorzystają do końca pracownika to się go pozbywają. Oczywiście pracownik nie ma zapłacone za przepracowany czas!!! w jednym tygodniu informują że ma się 0pracownik nie martwić że np za tydzień dostanie umowę a po paru dniach się słyszy że do widzenia. Poza tym w firmie jest cały czas napięta atmosfera, córka Pana Niewiadomskiego (lat 31) Pani Dyrektor robi z pracownikami co jej się tylko podoba.

Zostaw opinię o Janusz Niewiadomski Eurotherm Technika Grzewcza - Inowrocław

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janusz Niewiadomski Eurotherm Technika Grzewcza