Simbud Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan Simlat

Inowrocław

Opinie o Simbud Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan Simlat

były klient

Dzień Dobry , bardziej niekompetentnego dostawcy i oferenta jak SIMBUDPLUS -PIOTR SIMLAT ,trudno spotkac w tej branży.Jest nierzetelny , nieuczciwy , nie odbiera telefonów, nie odpowiada na maile . Proponuję nie korzystać z usług tej Firmy i osoby jaka jest Piotrr Simlat, a spokój ducha to wynagrodzi. Proszę te pinie grzeczna przekazywać dalej.Oferentów sadzy z pirolizy opon w Polsce jest już kilkunastu i to bardzo rzetelnych i uczciwych. Klkient

ja

Jestem w bardzo dużym szoku, Pani Maga jeszcze tam pracuje, gdzie Prezes ma oczy !!!!

Klientka

Porażka, wielka porażka, klient traktowany jak śmieć, pani kierownik zamiast obsłużyć klienta ma do niego pretensje ze przyszedł, krzyczą na klienta, nie wytłumaczą dokładnie wymagają ze my klienci mamy sie na wszystkim znać a to przecież oni sa od tego żeby nam podpowiedzieć. Tak sie nie traktuje klienta przy takiej konkurencji, nie polecam.

Sławomir

Pani Kasiu skąd ma pani takie nie prawdziwe informacjie, może proponuję aby pani sama podjęła pracę w tym przedsiębiorstwie i dopiero wtedy proszę polecać. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Simbud Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan Simlat - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simbud Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jan Simlat