Pilar-Tech Sp.j.

Kraków

Opinie o Pilar-Tech Sp.j.

likmin

drong, nie jest to do końca sprawiedliwe ale trzeba z tym żyć. Słyszałem, że trzeba przedstawić odpowiednie doświadczenie w branży i można coś więcej ugrać.

Człowiek

Firma jak firma, firma rodzinna, co drugi to kierownik.

jawa

Pracowalem chwile temu i super. Gdyby nie koniecznosc przeprowadzki to chetnie bym zostal. Szefowie mocne chlopy, jak ktos jest "sierotką marysią" to się nie nadaje ;-p

zigi

To jest "firma rodzinna", więc i tak się nie przebijesz. Zero możliwości, za to nadmiar poniżania, wyzywania, [usunięte przez moderatora] Powodzenia!

Zostaw opinię o Pilar-Tech Sp.j. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pilar-Tech Sp.j.