Pentacomp Systemy Informatyczne S.A.

Opinie o Pentacomp Systemy Informatyczne S.A.

LS

Czy ktoś wiec cokolwiek więcej o tej firmie? Jak przebiega rekrutacja? Jak wygląda praca młodszego programisty?

Weronika

@Jerzy D. dziękujemy za Twoją opinię. Czy możesz napisać kilka słów więcej na temat przebiegu Twojej rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie pytania usłyszałeś? Czy udało Ci się dostać pracę?

Jerzy D.

Proces rekrutacji i podejście do rekrutanta w tej firmie to żart. Zaprosili mnie na rozmowę na stanowisko programisty, wielcy "technicy, rekruterzy" spóźnili się 20 minut po czym okazało się, że nie mają zielonego pojęcia o programowaniu i zawracali gitarę bezsensownymi pytaniami przez kolejne 30 minut, bo ich 'technik', który miał być sobie po prostu poszedł :).

Weronika

@bolek wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną na to stanowisko?

bolek

Jaką stawkę udało się wam uzyskać jako początkujący programista w tej firmie?

Weronika

@Duch, i jak aplikowałeś? Byłeś na rozmowie?

lolek

chyba na pocatku pytaja o to jakie masz cele, czemu wybrałes te praktyki, dlaczego chcesz się tym zajmowac, tak naparwde takie ogólne pytania standardowe.

Duch

Jak wyglądają rozmowy na początkowe stanowiska (junior albo praktykant)? Z góry dziękuję za odp.

byly_pracownik

Pracowałem na DG w 2014 - firma dobrze płaci, warunki pracy bardzo dobre były wtedy ale to było na Żoliborzu. Teraz mieszczą się w Blue City. Osobiście złego słowa powiedzieć nie mogę. Szefa miałem idealnego, rzadko kiedy tak dobrze mi się współpracowało jak z tym z Pentacompu. Zrobiłem swoje i potem już tylko miałem problem z pośrednikiem, bo podjąłbym się dalszej współpracy.

analityk

Czy są tu jacyś analitycy z Pentacomp? Jak oceniacie tę firmę? Projekty, możliwości rozwoju, komunikacja z przełożonymi, feedback?

tlen

Pracownik z doświadczeniem wykona szybciej i lepiej to nad czym tuzin praktykantów będzie siedzieć przez cały dzień. Po prostu nauka tyle zajmuje. A że ciężko na rynku o specjalistów, to pozostają praktykanci i ich przyuczanie.

qwe

ja jestem zadowolony; rzeczywistość zgodna z umową i ustaleniami, oczekiwaniami

Na jakie stanowisko chcesz sie w Pentacompie dostac?

Rekrut

Czy ktoś ma jakieś aktualne opinie o firmie ?

Zostaw opinię o Pentacomp Systemy Informatyczne S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pentacomp Systemy Informatyczne S.A.