HM System

Białystok

Opinie o HM System

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@kuba - a mógłbyś napisać nieco więcej o przebiegu rozmowy? Jakie pytania były zadawane? Czy rozmowa była przeprowadzana przez pracownika HR? Jakie warunki zatrudnienia zostały zaproponowane przez HM System?

Nnss

Nikomu nie polecam :) mowia jedno robia drugie. Po mimo tego ze przypomina sie im o czyms kilka razy i tak robia pozniej co innego

loij
użytkownik zarejestrowany

A wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. logistyki? Dobrze, że jest zawierana umowa o pracę, bo o takie stabilne zatrudnienie nie jest łatwo.

kuba
@loij 21.09.2016, 14:48

Normalnie. Przychodzisz, siadasz i rozmawiasz

taga13

1. Atmosfera. 2. Kierownictwo. 3. Ciezka praca niskie zarobki.

taga13

Niema? No co ty opowiadasz? Rotacja jest ogroma. Pracujac tam przez rok wiem co muwie. Nikt tam nie pracuje dluzej niz 2 do 3 mies. Tylko nieliczni sa w stanie wytrzymac tam dluzej.

taga13

Do firmy ogulnie nic niemam. Chociaz nie polecam pracy w tej firmie na galerji siedlce. Szefowa jest tam niejaka anna w. Dziewczyna ktora nie skonczyla nawed szkoly ohp. Doswiadczenia niema zadnego. Jest niemila dla pracownikow wulgarna i wynioska w stosunku co do nich. Przychodzi do pracy pod wplywem alkocholu. Takze pod wplywen spowodowala wypadek maszyna jezdzaco czyszczaca w poprzedniej firmie zajmujaca sie czystoscia na galerji siedlce. Atmoswera niemila.

zzzz
@taga13 18.09.2016, 21:49

hehe komuś wyobraźni brak pracuje tam długi czas i szefowa jest spoko po za tym jeszcze nigdy nie widziałam szefowej pod wpływem alkoholu pozatym pracownicy byli przeważnie sprawdzani alkomatem pod wpływem alkoholu i osobiście pani ania ich zwalniała

zzzz
@zzzz 21.09.2016, 14:31

siedlce polecam szefowa anie

Ada25

Pracowaliśmy w Galerii Siedlce oboje z mężem, po przepracowanym miesiącu firma nie chciała wypłacić nam pieniędzy, po jakimś czasie udało nam się odzyskać jedną z wypłat, a drugiej do dzisiejszego dnia nie otrzymaliśmy. Urywają godziny i pensje! A na dodatek brygadzistka przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu! Pracownicy wynoszą rano z belownicy wyrzucony towar! Oszuści i złodzieje!

aga90

Proszę o informację od osób pracujących czy firma płaci wynagrodzenia na czas i odprowadza składki bo słyszałam od koleżanki że zalegają z ZUS-em. Pytam bo nie wiem czy warto się w tej firmie zatrudnić.

Victa

Mialam miec 6,50 netto za godzine, pracowala 11h dziennie na silowni plus galerii, praca jako sprzataczka, przy wyplacie okazalo sie, ze nie przepracowalam 14 dni w danym miesiacj co poskutkowalo tym, ze dostalam 616zl za 115h bardzo ciezkiej pracy!!! Oszusci i zlodzieje! Nie polecam z calego serca! Robia z ludzi idiotow, i co lepsza robili mi jeszcze problem gdy skladalam wymowienie!

morelka

Słyszałam, że są niewypłacalni. Płaca nawet 5 zł za godzinę, wiec nędza, jak chcesz znaleźć aktualne ofert pracy to wejdź na ich stronę www.hmsystem.pl

violka

Mało płacą za godzinę i z dużym opóźnieniem, więc nie polecam

lili

Dostałam propozycje pracy z tej firmy, szkolenie, umowa zlecenie na 2 miesiące, 6,50 netto. Jak na początek spoko, ale skoro mają nawet mi te 6,50/h zmniejszać i oszukiwać to ja się zastanawiam czy warto... ile mi wyjdzie na rękę 5/h bo sobie coś dla siebie zabiorą? Hmm.... muszę się chyba zastanowić jeszcze raz nad tą firmą.

naiwna służąca
@lili 12.03.2015, 21:41

pozdrawiam Cie Lady Zgadzam się 100 % z twoja opinią. Jeśli ich się nie przyciśnie to nie płaca nawet zobowiązań podatkowych i zusowskich. Cóż tajemnica poliszynela, ze szef ma dużo na...głowie do płacenia, żeby wszystkich zadowolić na utrzymaniu...

Lady

Nie warto tracić czasu na tą firmę. Nie wypłaca wynagrodzenia no chyba, że się postraszy ich kontrolą skarbową lub sądem, wtedy szybciutko przysyłają bo mają sporo na sumieniu. W sumie maja taki bałagan w księgach, że nie wiem czemu jeszcze szef nie siedzi w więzieniu za malwersacje :) Ogólnie firma nastawiona na żerowanie na ludzkiej pracy i czerpania profitów z powszechnego bezrobocia.

bron
użytkownik zarejestrowany

jeśli chodzi o HM system to firma zajmuje się outsourcingiem pracowniczym. W ostatnich latach pomagała w rekrutacji pracowników do firm z takich branż jak logistyka i gospodarka magazynowa, zakłady produkcyjne i przetwórstwa, jednostki administracji państwowej itd. Także jest to już sprawdzony partner

Casandra

Pracowałam przez Hm trzy miesiące temu i żałuję.Wolałabym puszki po śmietnikach zbierać.Co do wypłaty to jeszcze mi nie przelali na konto :( Jeżeli pieniądze nie wpłyną na dniach sprawa trafi do sądu

Fredek

Ja tam pracowałem z Panią ( usunięte przez administratora )i było ok.Konkretna kobieta. Kasa czasami z opóźnienie 2 lub 3 dniowym.Da się wytrzymać. Ogólnie polecam !

znana

To był żart. Jeszcze coś tam wiem na temat firmy. w końcu od 15 lat jestem związana z "firmą"

ela86

A ja zarobiłam dniówkę 23 zł i powiedziałam " Do widzenia"

znana

A ja słyszałam, że 5 pracowników. Prawda Grzesiek?

hfege

hahaaaa nawet 1700 pln nie osmieszaj sie. Uważasz że to są dobre zarobki??????????

widksn

Ja pracuje ponad 2 lata z Hm system , i jakos nie mialam pomniejszonej swojej pensji , wyplacaja mi tak jak nalezy . Trzymam sie ponad rok jednej firmy to miesiecznie moge wyciagnac nawet 1700 , i to nie jest zart . Jak poszles na badziewna prace to twoja sprawa .

coś tam

zgadzam się jak "Pan" taki kram,(usunięte przez administratora) to i cała załoga pewnie podobnie.

gosiex89

To samo jak koleżanka wyżej. etykietowanie odświeżaczy. praca przez 8 godzin. Nawet przerwy nie robiłam sobie na jedzenie, picie czy skorzystanie w łaxzienki bo przecież na akrod to sie chciało jak najwięcej zrobić..i co sie okazało..cały dzień roboty za 30 zł...dramat

hdsgvfsdd

Pracowałam tam przy etykietowaniu Coca Coli, umawiałam się na oklejanie puszek na miejscu okazało się jednak, że są to 1,5 litrowe butelki... Kilka godzin ciężkiej pracy, obklejania butelek, przenoszenia zgrzewek a dniówka wyniosła... niecałe 24zł! Organizacja fatalna, spotkanie pod firmą o godzinie 6.30, czekanie w sklepie na towar do godziny 8, koniec pracy po 13 i kolejne czekanie, tym razem ponad godzinę na kierowców... Katastrofa a nie poważna firma

kel

opóźnienia z wypłatą to standard. Mi co prawda nie zdarzyło się, ale były przypadki, że osoby dostawały mniejsze wynagrodzenie niż powinny. Polecam samemu zapisywac kiedy i ile się pracowało.

anka84

Nie polecam tej firmy. Pracowałam 2 miesiące i zawsze były jakieś problemy z wypłatą. Albo za mało zapłacili albo z opóźnieniem.

Aneta33

A mi zaproponowano umowe zlecenie z tym że słyszałam od koleżanki że są nie wypłacalni:(

Emilia27

Ja właśnie dzisiaj dostałam propozycje na kasy ale nie wiem zdenerwowało mnie to że umowa o dzieło:(???.

Zostaw opinię o HM System - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HM System