BDT SERVICE

Białystok

BDT SERVICE

Opinie o BDT SERVICE

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co powiecie odnośnie o zarobkach w BDT SERVICE? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

Patrycja

@umei, to potwierdzone informacje? Czy tylko słyszałeś? Najważniejsze jest to, czy po okresie próbnym jest możliwość zatrudnienia na stałe? Może ktoś z Was napisze ,jak obecnie wygląda sytuacja w BDT SERVICE , są przyjęcia?

MiSt
@Patrycja 02.09.2017 14:46

Jako pracownik Bdt Service powiem, że są przyjęcia. Wypłaty 100% na czas. Ze wszystkim da się dogadać. Pozdrawiam.

umei

tak naparwde teraz wszedzie daja umowy zlecnie na start, wiec wydaje mi się, że to jeszcze nic strasznego.

sikiop

teraz nowa oferta jest od nich! Zatrudniądo sprzątania sklepu odzieżowego w C.H. Malta, ale nie napisali czy jest to pełen wymiar godzin, a umoa jest na zlecenie.

kolia

każdy grosz jest na wagę złota, to jest prawda stara jak świat. mnie interesuje ta posada pani sprzątającej, nie ma się czego wstydzić, a zawsze można sobie dorobić z legalną umową

lipa

myślę, że nie mogą sobie pozwolić na to, by nie płacić na czas. Szczególnie, że pracownicy pracują mało, a każdy grosz się przecież liczy. @mariusz próbuj jak się zainteresowałeś

mariusz

Skoro jest to praca 3 razy w tygodniu, to ciekawe jakie są średnie zarobki. Wiadomo, że wykształcenie nie jest najważniejszym wymogie, ale czy wypłata jest w terminie?

ray

w kilku miastach teraz szukaja do zatrudnienia i glownie do sprzatania praca 3 dni w tygodniu ( poniedziałek, środa, piątek) w godzinach: 7:30-10:30..

tondas

nowid, myślę, że każda firma stara się radzić samemu w takich kwestiach. Tak naprawdę to teraz interesowały mnie oferty na sprzątanie sklepu odzieżowego. Podstawa chyba jest nawet niezła.

riowid

Tylko że to jest chyba inna firma niż BDT Service, a to że ludzie nie umieją przeprowadzać rozmów kwalifikacyjnych to powoli staje się standard, nie zmienia to faktu, że jednak w BDT mają pojęcie o robocie, którą wykonują, bo nieźle im idzie a no i zwolnień jakoś też często nie ma, przynajmniej o tym nie słyszałem.

kaludia

dzien dobry, uwzajacie na firmwe WORK SERWICE .rozmowy kwalifikacyjne przeprowadza Pani Sylwia która sie wysłowić nie umie i czyta wszystko z kartki.. dajcie dla tej Pani slownik poprawnej polszczyzny do reki!

Nemo

Rozumiem, ze nikt nie wie, cóż, pozostaje mi jedynie powiedziec szkoda, ale może jeszcze kiedys się podniosą.

Nemo

Na stronie krs onilne firma BDT SERVICE nie posiada juz rejestru, także obawiam się, że zakończyli swoja działalność, wie ktos dlaczego?

waldek

W ogóle to w internecie przeczytałem, że BDT service często szukają osób do polimeryzacji i nie jest zbyt dobrze.

ij

Lump, to raczej chodziło, czy robią problemy jak człowiek spóźni się raz na jakiś czas 15 minut, bo sporo firm spóźnień się czepia, ale by zostać dłużej to już nie odliczają. To jak jest w BDT Service?

Lump

A który normalny pracodawca toleruje spóźnienia. Jeszcze takiego nie znalazłem, który byłby zadowolony za spóźnialstwo.

Anonim

Jak ze spóźnieniami w BDT SERVICE Białystok?

Napisze ktoś może coś więcej o pracy w BDT SERVICE? Na jakim stanowisku pracujecie i jak przebiegała do niego rekrutacja? Może wiecie, czy szukają kogoś, zaniósłbym CV... Jak się pracuje, ile płacą? Pensja dociera na czas? Co z samorozwojem? Z góry dziękuję za waszą pomoc i rozwianie moich wątpliwości.

wwww

firma ta werbuje pracowników do pracy za darmo! potrafia zmylic człowieka czujnosc miłymi rozmówkami.najgorsze doswiadceznie w moim życiu, zrobia z człowieka szmaciarza, zedrą z ciebie wszelaka godnosc!! drugie Chiny to mało powiedziane.

Mały z Piwnicy

Za ile ta zmiana zdania?

pomawiana

Komentarz z 22 maja był napisany pod wpływem emocji. [usunięte przez administratora]rzeczywiście rozsierdziła mnie do białości. Jednakowoż sama praca w BDT Service jest dobrą pracą i wcale nie jest pracą ciężką. Wypłaty są zawsze na czas Szefowa jest w porządku, można z nią pogadać i się dogadać.Mogę mieć jedynie nadzieję, że poprzedni post nie odstraszył nikogo od podjęcia pracy dla tej firmy. W każdym bądź razie warto spróbować, bo każdy grosz się przyda a i godziny pracy są bardzo dobre.

Czarna

Jeżeli chodzi o p. [usunięte przez administratora]to moja wypowiedz o tej osobie nie edzie zbyt miła o ludzie którzy kłamia nie nie robią soie nic z pracowników to nie odpowiedzialne osoby Jest zakłamana i oczernia innych po przez swoja nie sumiennośc . To prawda ze mała płaca ale w tych czasach człowiek potrzebuje chociaz by klku groszy

Bambo

To gratuluję. W Warszawie koordynatorką jest [usunięte przez administratora], bardzo wredna baba, która wszystkich starych, dobrych pracowników wyrzuciła z pracy pod byle pretekstem, bo jej szefowa ufa i na ich miejsce powsadzała swoich , notabene świadków jehowych.

nina

Tak czytam wasze wypowiedzi i generalnie nie wiem o co wam chodzi.... ja jestem zadowolona z pracy w BDTservice, zresztą moje kolezanki tez. Moze wszystko zalezy od koordynatorki, w Poznaniu jest Pani [usunięte przez administratora] jest naprawdę spoko. Pozdrawiam :)

Elo

Pamiętaj że oni tak robią na polecenie i za zgodą szefostwa

ELO

Pracowałam tak w Białymstoku. Nie znam tgo kogoś ale znam innych. Chętnie pomogę

NUrek

Macie kasę to i prawo jest za wami. [usunięte przez administratora]

Bezrobotna

TZN że nie warto.

aniulka7121 - 2010-04-19 21:10:24 Pracuję dla BDT SERVICE już kilka miesiecy ,fakt nie za dużo płaca ale wynagrodzenie wpływa regularnie. No to jesteś rzeczywiście obiektywna. Napisz żle i wylecisz. To ciekawe że jednak większość wypowiedzi jest negatywna. Może to sami zainteresowani( tzn właściciele) piszą te słodkośći? Idzcie i się przekonajcie a wtedy napiszcie.

aniulka7121

Zostaw opinię o BDT SERVICE - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BDT SERVICE