BDT service Iwona Kulasza

Białystok

Opinie o BDT service Iwona Kulasza

blank.1976@o2.pl

witam ja mam przykre doświadczenie z panią Iwono ponieważ nie wypłaciła mi wynagrodzenia a jak poprosiłam o przysłanie mi dokumentów gdzie wysłała mi wynagrodzenie odmówiła

BDT Service
@blank.1976@o2.pl 13.06.2017 10:42

Pani Anno zapomniała Pani dodać, że ma Pani komornika a zgodnie z przepisami wynagrodzenie musi zostać przelane na jego konto. PS. Inspektor z PIP podczas kontroli nie wykrył żadnych niezgodności. Pozdrawiamy :)

BDT Service
@blank.1976@o2.pl 13.06.2017 10:42

ola

Dobrze, ze szefowa dba o wszystko i wie, ze trzeba pracować przy pelnym wyposazeniu, sprzatanie do lekkich nie nalezy.

Jana

Ja pracuje w tej firmie i nie narzekam.Szefostwo w Firmie i inne Panie to bardzo sympatyczny i rzetelny zespół.Wypłaty sa zawsze na czs nie zdarzyło sie zebym się upominała o wypłatę.Srodki czystosci sa przysyłane na czas w/g zamowienia.Tez pracyje z Paniami ktore mysla ze jak Szfostwo daleko to mozna sprzatac byle jak a ja tak nie moge i dlatego dochodzi nieraz do wymiany zdan / nawet ostrych/.naqrzekaja ci co im sie nie chce pracowac i czy to sprzatanie czy inna lzejsza praca to zawsze bedzie zle.

Aga

Dziwię się tym wszystkim negatywnym opiniom.Ja pracuję w BDT service już ponad 3 lata i jestem zadowolona.Wypłata zawsze była na czas,co prawda nie za duże są te pieniądze ale wszędzie płacą podobnie.Swoją drogą to trochę przesadzacie.Tam gdzie ja pracowałam przewinęło się mnóstwo osób i najbardziej narzekali ci co nie chciało im się pracować,myśleli,że przyjdą,machną szmatką i pójdą do domu.Za każde pieniądze trzeba się starać skoro nie ma innej pracy to dobre i te kilka złoty.Nowe osoby,które przychodziły do pracy to albo wykręcały się od roboty albo brały szefostwo na litość a sprzątały byle jak.Więc najpierw zastanówcie się a potem dopiero wystawiajcie negatywną opinię.

Zostaw opinię o BDT service Iwona Kulasza - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BDT service Iwona Kulasza