Opinie o Suprabit Sp.j. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Suprabit Sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Suprabit Sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suprabit Sp.j. w Katowice

Ciekawy Nowy wpis

Czyli nie warto? Dobrze wiedzieć i wycofac kandydaturę.Dziekuje komentarze pomogły podjąć decyzje

Marzena Nowy wpis

Wypada zostawić opinię ku przestrodze ewentualnych nowych pracowników. Zwolniłam się bo umówiona byłam na najniższą krajową plus premia. Zobaczyłam tylko najniższą krajową. A naprawdę ciągle coś robiłam nawet jadłam czasem w biegu bo ciągle miałam jako ogrodnik zlecane zadania nie tylko ogrodowe. Musiałam pisać różne artykuły naukowe na fb i blog które mimo starań i tak były ciągle poprawiane. Nic bez wiedzy Pani rządzącej nie można było zrobić nawet wyjść przed firmę. Do tego cały czas czułam na karku wzrok "wielkiego brata". Nie polecam.

Natalia Nowy wpis

Firma nazywa się obecnie Suprabit Exosystem. Minusy: -Pytania na rozmowie kwalifikacyjnej (wiek, stan cywilny, ilość dzieci, gdzie pracuje partner) brakowało tylko pytania o wiarę - Stanowisko pracownika biurowego w ogłoszeniu to tak naprawdę człowiek orkiestra zajmujący się dosłownie wszystkim sprzedażą, marketingiem, księgowością, wydawka z magazynu, obchodem i logistyka, a w razie konieczności również inne prace zlecone jak podlewanie i przesadzanie kwiatów. Dodam tylko ze tworzenie umów branżowych dla osoby nietechnicznej czy treści marketingowych silnie dyktowanych przez Panią Prezes jest absurdalne. Wymagania kosmiczne za stosunkowo niskie zarobki - na start 4 tys brutto ( w ogłoszeniu od 4 do 6 tys.) plus obiecana premia uznaniowa w kwocie 800 zł netto której nigdy człowiek nie zobaczy, ponieważ jest uznaniowa. Konstruują taki zapis żeby jej po prostu nie wypłacac. -Bardzo specyficzne miejsce pracy pod dyktando osoby zarządzającej

aa

Witam. Pani "Księżna" szefowa, jak już ktos u góry wspomniał jest osobą niepoważną. Po przeprowadzeniu rekrutacji po 3 tygodniach ponownie wysyła meilowo wiadomości o kolejnej rozmowie rozmów z kandydatami. Ponadto na rozmowie były specyficzne pytania jeśli chodzi tylko o pracę w biurze: stan zdrowia, nie tylko stan cywilny ale także z kim kandydat mieszka i kilka innych absurdów.

Gość Nowy wpis
@aa

Nie polecam pracy w tej firmie. Pytania zadają zakazane w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej: m.in. o stan zdrowia jak na badaniach lekarskich, pytania o stan cywilny i karalność. Pani notatki zbiera na kartkach A4..

Firma Suprabit Sp.j. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Askj

Nie polecam ! Atmosfera w firmie to koszmar. Widzę po wpisach z wcześniejszych lat, że "królestwo" nie wyciąga wniosków i od lat nic się w temacie nie zmieniło...

Joanna
@Askj

Co się niby od lat nie zmieniło? Schemat rozmowy rekrutacyjnej?xd Bo piszesz tak ogólnikowo, że jakoś słabo idzie zrozumieć, rozwiniesz to może?

Mandarynka
@Askj

Zgadzam się. Koszmar to mało powiedziane. Zastraszeni pracownicy, (usunięte przez administratora)na najwyższym poziomie. Zarobki żenujące, a oczekiwania „Pani Księżnej” jak w NASA. Taka mądra, a wniosków dalej nie wyciągnęła - generalnie nikt normalny nie wytrzymuje tak zaawansowanej upierdliwości oraz rozkapryszenia i nie godzi się na takie traktowanie. Humorzastość i muchy w nosie „Jaśnie Pani” na porządku dziennym. Gorąco nie polecam.

korba

bardzo ciekawa..... biorąc pod uwagę królową...........

Zostaw merytoryczną opinię o Suprabit Sp.j. - Katowice

• Jak się pracuje w Suprabit Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Suprabit Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Suprabit Sp.j.