Kaaral Polska S.C.

Kaaral Polska S.C.
3 9

Opinie o Kaaral Polska S.C.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Paulina

@Mira, najlepiej będzie się chyba odezwać bezpośrednio na adres mailowy firmy, tam uzyskasz aktualne informacje na temat otwartych rekrutacji: praca@kaaral.pl @kate, piszesz że nie polecasz tylko z powodu który został już przez Ciebie opisany? Czy może chodzi o coś jeszcze? A może jednak znajdą się też jakieś pozytywy pracy w Kaaral Polska? Każdy taki szczery opis bardzo pomaga przyszłym pracownikom.

Mira

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Wiktor

Konkurencja inspiruje do pisania??

kate

Ja mogę powiedzieć tak, że nawet towar to się dobrze sprzedaje ale ciężko coś na boku wykręcić. W samochodach są GPS-y i sprawdzają kilometrówkę. Na pobrania gotówki wymagają KP-tki i wszystko sprawdzają i kontrolują. Szczerze nie polecam.

Paulina

@Gosc, możesz zerknąć do opinii @anonymous. Wspomina w niej o tym, że auta w Kaaral Polska S.C. posiadają GPS. Czy zdecydowałeś się na aplikowanie do tej firmy? Jeżeli tak, to co możesz powiedzieć o przebiegu rekrutacji, w której prawdopodobnie wziąłeś udział?

Gosc

Witam Jakimi autami jezdza przedstawiciele w Kaaral? Czy auta maja gps?

Michał

Witam,proszę o informację co do wynagrodzenia w tej firmie oraz jakiego auta moglbym się spodziewać i ogólnie jaka atmosfera tu jest?premie,gps,godziny pracy,dziękuję.

anonymous
@Michał 10.02.2018 19:22

Pieniądze slabe, auta to aż wstyd jeździć. Masz zapakowane auto kosmetykami które najlepiej masz je sprzedać z auta. W kaaralu było głośno bo jedna dziewczyna tak była zdesperowana ze sprzedawała szampony na rynku. Auta z GPS atmosfera slaba!

Paulina

Na stronie Kaaral Polska S.C. w zakładce praca wprawdzie nie ma aktualnie żadnych ofert. ale osoby, które są zainteresowane współpracą z firmą mogą mimo wszystko do niej aplikować. Składaliście może swoje CV do tego pracodawcy spontanicznie? Czy firma często nawiązuje współpracę z nowymi osobami, korzystając ze swojej bazy aplikacji?

Paulina

Jakie są możliwości rozwoju pracownika w Kaaral Polska S.C.?

tomek

czyli takie wyjazdy służbowe to się zdażaja teraz czesto? Bo widze, że jest u nich trcohe oferta na pzredstawicieli handlowych, a nie wiem czym się zajmują, chyba kosmetykami, bo widze na ich stronie jakieś marki wymienione w produktach, ktoś wie dokładnie?

NN

Czytam i śmiać mi sie chce gdzie jest łatwo zarobić kase jak ktoś da mi prace gdzie nic nie bedzie trzeba robić i dobrze zapłaca to chętnie wezmę. Wiadomo firma jak każda inna są plusy i minusy, czasem szef czy dyrektor wkurzy, ale najbardziej boli nie równe traktowanie pracowników bo ta co robi dobre obroty to traktowana jest jak święta krowa bo jej się boją że sie zwolni i idą jej na ręke a raczej liżą pozostała reszta to nic i jak robią wyjazd z klientami za granice to oczywiście po dupie dostaja ci słabsi, ponieważ im dadza takie plany osób ze ich nie nazbieraja a dla krowy zaniżaja. Sory ale taka jest prawda jeżeli chesz zarobic i choć troche masz chęci do roboty to idż ale musisz sie liczyć z tym ze nie wszystko bedzie kolorowe. pozdrówka.

Zadowolona

Pracuję w kaaral już kilka lat i nie wyobrażam sobie pracy gdzie indziej. Super atmosfera dobre zarobki i co dla mnie bardzo ważne poczucie stabilności. Ale najważniejsze że kosmetyki są super i klienci sami polecają swoim znajomym. Są świetne promocje i nie ma większych problemów z pozyskiwaniem nowych klientów. W poprzednich firmach gdzie pracowałam nie było kultury a jedynie presja na wynik.

kris

tomek... ok ale dla bardziej zorientowanych , nie mają siły przebicia na rynku polskim , dużo obiecują klientom a pozniej mają ich poniżej pasa i to za pseudo kierownika MARKA ( osoba bardzo dwulicowa) . Nie polecam chyba ze krótkie przetrwanie .

kris

inkognito ... zastanów się na czym polega praca handlowca , bo chyba na zarabianiu uczciwych pieniędzy nie płaconych pod stołem !!! A Kaaral jest z tego znany , a pseudo kierownik Marek to jeden wielki ściemniacz , pieknie gada na początku . Dziwne że szukają na kuj-pom jak niby bardzo dobrze radziała. a i mocno obciązają za braki na aucie ...(magazyn wozisz swój) .

inkognito

HAHAHA Może faktycznie firma nie jest ideale ale za to ze sie za siedzisz u klienta to napewno nie dzwonia bo dr nie ma na to czasu zeby ciebie sprawdzac. Firma faktycznie w niektorych sprawach przegina ale jezeli pracujesz i chcesz zarobic to nie ma problemu da sie zarobic dobra kase ale nic od razu bo klienci sami do ciebie nie przyjda musisz swoje odwalic pozniej jest latwiej. Czasem ma ochote wszystkim walnac i to rzucic jak znajde lepsza firme, ktora bedzie placic conajmniej 5500 brutto to odchodze ja pracuje dlugo wic moge powiedziec troche wicej niz pracownik ktory popracowal 3 miechy i oczekuje kokosow sory nigdzie tak nie ma

kris

szczerze to nie polecam pracy , chyba że jesteście przyciśnięci do ściany , pensja najniższa krajowa płacona do ręki , pseudo premia również do ręki , samochód na który ładują tobie kosmetyki i najlepiej je sprzedawaj z auta , dużo ludzi ucieka i szuka czegoś innego , dwóch pseudo włascicieli , jeden to nawet się nie przyznaje do kaarala . Auto typu z buda z tyłu , gps , zasiedz się u klienta to szybko dostaniesz telefon czemu tak długo siedzisz u klienta , firma troche zacofana . Ja z całego serca nie polecam , szkoda nerów i nie potrzebnego stresu .

myszka

witam ja również potrzebuję opinii pracy w w/w firmie na stanowisku przedstawiciela handlowego rej. woj. kujawsko-pomorskie PILNE!!!

kris

Waldek... to pewnie jeden z dwóch szefów który jeden udaje super kierownika , a drugi nie przyznaje się ze pracuje w Kaaralu. Zgadzam się z koleżanką że płacą pod stołem . Waldek ty chyba nigdzie indziej nie pracowałeś więc nie wypowiadaj się o innych firmach . Nie polecam tej firmy !!!

Waldek

Słabiak widocznie byłaś.Ja twierdzę,że można zarobić w tej firmie.Za robienie wiatru nigdzie dobrze nie płacą.Żałuję,że już tam nie pracuję.Pracowałem już w wielu innych firmach i u prywaciarzy,mam porównanie.Jak się dostaniesz do koncernu to dopiero cię przeczołgają.

Zyga

Pracowałam obiecują tak jak ktoś napisał wszystko ale jest coraz gorzej nigdy nie było słodko ale nie polecam tej pracy najgorszemu wrogowi dla szefa liczy się kasa a każdy handlowiec jest śmieciem . Prowizja nie udokumentowana pod stołem , krajowa wynosi 1200 a w kaaralu tylko 1000 plus prowizja jakaś okradają w biały dzień 200 z groszami zciagają ci z prowizji .

nikto

na początku dostaniesz 2500 , pozniej dostaniesz 1000 pln. Na początku będą czarować ciebie a pozniej szkoda gadać. Lepiej na spokojnie szukać innego pracodawcy. Firma garażowa.

ciekawy

czy ma ktoś jakieś nowe info o pracy na stanowisku ph?

as

witam jakie są zarobki ph w firmie i jak wygląda organizacja pracy

Zostaw opinię o Kaaral Polska S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaaral Polska S.C.