Biogened S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biogened S.A.

Jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie spotkałam się z tym, żeby nie było płacone w terminie, ja dostaję co miesiąc regularnie, ani dnia spóźnienia. Są u nas osoby, które mają inne umowy, niż o pracę, nie tylko zlecenie, ale też np. o dzieło, nie słyszałam o żadnych problemach, ja mam umowę o pracę, bo to dla mnie bardzo ważne (myślę o kredycie).

marta

no właśnie, a jak zgodzę się na samozatrudnienie, to czy płacą faktury w terminie?

ann

A jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? był już ktoś? wiecie coś? :)

jednak pomyłka :) wszystko ok

marketing

[usunięte przez admina] Pracowników było ze 200 zostało mniej niż 100 dla mnie około 80

jaga

jeśli chodzi natomiast o atmosfere, to naprawde jest bardzo dobry kontakt z przelozonymi, otwarcie na wszelkie pomysly i inicjatywy, coś czego akurat szczegolnie brakowalo mi w poprzedniej firmie.

a pracowało 200 :) myślę że z 75 osób zostało

Mariusz

O mamo! Brzmi jak scenariusz z jakiegoś horroru! :) A jednak ponad 100 osób wciąż tam pracuje! Ktoś ich przymusza? ;)

Beata

Czegoś tu nie rozumiem, czepiacie się produktów, że to żadna marka i nie mają badań, a teraz piszecie, że nie są złe? To jak jest naprawdę? Wyczuwam sprzeczność.

1939

Jak sobie poczytamy te wpisy to od razu widać, że Biogened się rozwija. Ataki konkurencji (lub ich brak) są barometrem rozwoju każdej organizacji. Gdy firma jest słaba i nic ciekawego w niej się nie dzieje, to nikt o niej nie pisze bo i po co. Ale gdy wprowadza nowe produkty, znacznie lepsze i tańsze niż konkurenci, to wtedy aż wrze. Taka sobie zwykła rynkowa zasada

lrzych

o co pytaja na rozmowie kwalifikacyjnej, czego sie spodziewac do dzialu PR?

Anka

Hej, a jak wyglada rekrutacja do tego PR? i jakie pytania zadaja po angielsku? zaciekawiliscie mnie

tzn. w laczkach :-)

Zainteresowana

a kiedy ukazało się ogłoszenie do marketingu i na jakie stanowisko? przejrzałam portal Pracuj pl. i znalazłam tylko głoszenie na PR do Phenome. Co prawda Biogened wystawia to ogłoszenie, ale to inne kosmetyki, niż te które produkuje Biogened....

Kaja

Gowork powinien nam płacić za wysiadywanie na tym portalu, wciąga bardziej niż Fejsbuk, zgłoszę taki wniosek do nich, pay per click, hehe :))))

Kaja

Hehe, ale jaja, po ogłoszeniu na pracuj.pl widać ruch na Goworku ;) zawsze tak jest. Używałam kremów Dermedic i uważam że są super, jak na polską markę wysoka półka, niczym nie ustępują Vichy i innym podobnym,, Phenome niestety nie, bo mnie (jeszcze!) nie stać, ale w internecie wyglądają zajebiście. Znajoma znajomej pracuje w Biogendzie i sobie nawet chwali, więc chyba będe tam aplikować, na rozmowę zawsze wpaść można. Ten prezes jest ponoć spoko, a to chyba podstawa. Ma lepszą prasę, niż prezes Aflofarmu, a to przecież to samo poletko. i .. Średnio się czyta te komentarze, ale trzeba przyznać, że kosmetyki robią extra. W życiu bym nie pomyślała, że w zapyziałej Łodzi produkują coś takiego

Do doświadczony

Widziałam Dermedic na targach w Łodzi i prezentował się bardzo profesjonalnie. Nowe produkty są zachwalane przez dermatologów, także nie mogą być aż tacy niedouczeni. Piszcie proszę bez zbędnych emocji, bo ciężko z tego wszystkiego wydobyć to co prawdziwe.

do marketingu.

sylwia

Maryśka - 2012-11-23 16:07:58 Czytam te wpisy na gowork i widzę, że ciągle odgrzewane są stare kotlety. Chcę tu aplikować i akurat nie na przedstawiciela, a wszedzie tylko wpisy o przedstawicielach, jak tu źle i niedobrze... Już sama nie wiem. Czegoś nowego bym się dowiedziała o tym biogenedzie, przeciez tu ludzie pracują chyba jacyś??? Czy tylko w firmie są dwie osoby, prezes i ta pani ania, kimkolwiek ona jest??? jakaś nagonka na te firme straszna, dzielę przez dwa to wszystko. jak sie nie przekonam sama, to chyba mi nikt nie pomoże. Ryzyk-fizyk się mówi.a do jakiego działu?

Zostaw merytoryczną opinię o Biogened S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Biogened S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Biogened S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biogened S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biogened S.A.?

Kandydaci do pracy w Biogened S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biogened S.A.