Opinie o Centranet S.C. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centranet S.C.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centranet S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centranet S.C. w Poznań

KORDIAN

Marysia jeżeli jesteś na tyle wykształconą osobą z doświadczenie w tzw. szeroko pojętym marketingu nie wypisywałabyś pierdół na Go Worku, tylko zadzwoniła do firmy i zapytała się czy jest jakiś wolny etat,ale brakuje Tobie takiej zdolności, którą nabywa się na początku kariery (może na studiach,chyba że nie chciało Ci się robić to byłaś na dziennych za pieniądze rodziców) właśnie na słuchawce. Jeśli strach Tobie pozwoli i zadzwonisz do firmy, to może znajdzie się praca np. zamiatanie chodnika przed firmą żebyś się nie marnowała na "byle jakiej słuchawce". Nazwijmy to używając "marketingowego" słownictwa - opracowywanie strategii marketingowej poprzez porządkowania otoczenia biznesowego :) PS Definicje marketingu na studiach może wykułaś na blachę ale zasad pisowni z podstawówki nie przyswoiłaś, pozdrawiam

Bulubuu widać że nigdy nie byłeś w firmie CentraNet. Ewidentnie widać ,że jesteś moderatorem serwisu Go Work. Pozdrowienia dla ściemniaczy.

xxx

Firma bardzo na plus. Przyjazna atmosfera,dobrze płacą a szefostwo super. Polecam

XYZ XYZ

Firma w porządku, mogę polecić. Ludzie w bardzo przyjaźni i pomocni. Pracy dużo, ale na co dzień odbywa się ona w miłej atmosferze. Szefostwo super! Jedynie przydałyby się wyższe wynagrodzenia. Poza tym wszystko na plus!

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo profesjonalni rekruterzy. Rozmowa trudna i wymagająca.

Pytania ok.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.

profileek Jak czekasz na konkrety i opinie o pracy w tej firmie to idź i sam sprawdz. Boisz się,że kierujesz się opinia innych osób???? Najpierw muszą Cię zaprosić na rozmowę :-)

GENOWEFA

Firma jest super :)

gość

Uderz w stół, a nożyce się odezwą - czytaj kolejna "lojalna" kolegów z pracy za pewne też sprzedajesz...

pracownik A.

Dziwi mnie co tutaj ludzie piszecie. Wypowiadają się tutaj ludzie którzy wewnętrznie nigdy nie byli pracownikami tej firmy. Radzę puknac się w głowę i zastanowić co się pisze. Takich bzdur dawno nie czytałam ale nie omieszkam pokazać tego moim szefom będzie się z czego pośmiać. Pozdrawiam gamonie :-)

gość

Jeśli potrafisz czytać między wierszami za pewne wyciągniesz wnioski z mojej opinii

gość

Jak to mówią nie robi się do swojego gniazda więc ja bym nie liczyła na opinię pracowników. Decydując się na pracę prędzej czy później przekonasz się jakie "wartości" są cenione przez szefostwo.

Karol_21

Zgadzam się, zastanawiam się tylko czy jest szansa na jakąś sensowną praktykę studencką. Jestem na marketingu i zarządzaniu w Poznaniu, nie mam żadnej musowej praktyki, sam chcę coś zacząć mimo że jestem dopiero teraz na drugim roku, ale trzeba budować CV. Poczytałam komentarze i widzę, ze jest mocne ciśnienei na wynik, ale ja takie klimaty lubię, więc się ich nie boję. Kwestia tylko czy będzie można elastycznie pogodzić pełny etat razem z weekendami nawet ze studiami dziennymi. Dzięki za odpowiedzi.

skoro tak było to czemy już nie pracujesz?

Gal_Anonim

Witam! (usunięte przez administratora) Demotywująca pensja a oczekują za takie pieniądze specjalisty Bardzo szkoda bo obsługa i rekruterzy bardzo mili...

Zostaw merytoryczną opinię o Centranet S.C. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centranet S.C.?

Kandydaci do pracy w Centranet S.C. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centranet S.C.
  • ul. Wronczyńska 10