counter
3 6 12 5 1
Miś Nowy wpis

Słów by zabrakło gdybym miał opisać tą firmę. Omijać szerokim łukiem i nikomu nie wierzyć! Dezorganizacja, złe zarządzanie, ogrom obowiązków które powinno robić kilkoro ludzi zrzucanych jest na jednego pracownika. Bez pomysłu na zaistnienie na rynku, bez polotu i bez wsparcia dla klienta. Serwis nie istnieje, handel nie istnieje, programiści to zatrudnione dzieci z czworaków. Firma generalnie chyli się ku upadkowi, bida, bida i jeszcze raz bida. Hindusi są właścicielami zarządzając firmą z Indii bez pojęcia o rynku europejskim ani tym bardziej polskim. Firma niczego nie zapewnia oprócz wynagrodzenia które musisz odrazu z góry ustalić i nie licz na jakiekolwiek premie czy dodatki, o awansach nie ma mowy! Środowisko w firmie stresogenne,(usunięte przez administratora)to tu normalka, słanie wiąch pod adresem pracowników także. Mała firemka z plecami z Bollywood. Najgorszemu wrogowi nie życzę. Uciekajcie!!! :)

Ewelina Nowy wpis
@Miś

A z czego wynika tak duża ilość obowiązków na jednego pracownika? Są jakieś braki kadrowe? Czy jest to spowodowane pandemią i jest szansa na to, że po niej się ta kwestia unormuje?

Iga Nowy wpis

Czy firma organizuje jakieś fajne imprezki ? Można się zintegrować odstresować?

Oracle Nowy wpis

Pracowałem na stanowisku programisty, minęło kilka lat więc może się zmieniło. Dużo się można nauczyć jeżeli chodzi o samo programowanie, technologie użyte itd, olbrzymi plus. Natomiast same technologie dość przestarzałe, zarządzanie projektami: słabe. Brak standardów i metodologii pracy (to może być też plus). Work life balance zapewniony, duża samodzielność i swoboda. Jeżeli chodzi o benefity to ich raczej brak, wynagrodzenie w miarę ok choć proces zdobywania podwyżki podobny do procesu wytwarzania oprogramowania - standardów brak. Polecam na początku kariery na jakiś czas

Michalina

@jacek ile się spóźniają ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 588 dni.

Hej, czy w firmie Polixel Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Dominik

@ExWorker Mam zupełnie inne zdanie o pracy w firmie ale to pewnie dlatego, że jestem dobrym pracownikiem!

ExWorker

Nie polecam . Kolesiostwo wśród wyzszego szczebla, nizszy i najnizszy szczebel nie maja nic do gadania. Plaska struktura firmy. Nie inwestuja w pracowników, niezbedny sprzęt, brak rozwoju, bark szkolen, brak planowania i procedur, za malo ludzi do ilosci zadan. Istny balagan, mieszanie zadan i kompetencji ale oczekiwania wygorowane

bolo

Masakra / złoddziejstwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edison
@bolo

Czemu tak uwazasz ? nie płaca w terminie ?

Witold
@bolo

Mógłbyś szczegółowo napisać, o czym piszesz? Czy Twoje słowa wyrażone w tym wątku mają jakiś związek z pracą w firmie Polixel? Zachęcam do tego, abyś uzasadnił swoją wypowiedź, ponieważ na chwilę obecną nie wiem kompletnie, czego dotyczy.

Czy twoim zdaniem internet mówi prawdę o firmie Polixel S.A.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Polixel Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad