SMS Spółdzielnia Mechaników

Opinie o SMS Spółdzielnia Mechaników

maniak

Famos to % sprzedaży, własny sprzęt jest lepszy

zxyz

A ktos mi napisze jak wyglada produkcja? Tzn linie i idzie seryjnie? Pojawilo się ogloszenie ze poszukuja monterow, zadnych wymagan nie ma. I zastanawiam się jak wyglada praca na tym stanowisku skoro zero kwalifikacji?

maniak

Pensja OK Atmosfera OK Czasem jest ciężko, ale zespół zgrany więc nie ma strachu

bimbam

Ja tam pracowałem zaraz postudiach. Perspektywy moze i były, ale pensja słaba. Pracownicy sa okej. mozna się czegos nauczyć :)

Zostaw opinię o SMS Spółdzielnia Mechaników - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SMS Spółdzielnia Mechaników