Adith Technologies S.C. Usługi Informatyczne

Szczecin

Opinie o Adith Technologies S.C. Usługi Informatyczne

Edyta

Czy ktoś posiada aktualne informacje dotyczące działalności Adith Technologies S.C. Usługi Informatyczne? Ostatnie posty były dodane już jakiś czas temu, a teraz brakuje jakichkolwiek komentarzy. Jeśli możecie odezwijcie się i dajcie znać innym, jak teraz wygląda praca? Na pewno wiele osób liczy na takie wiadomości.

ghij

@ smallmacho może nie warton oceniać firmy po zachowaniu dwóch osób? To może być bardzo mylące, poza tym nie wiesz co sie konkretnie miedzy nimi wydarzyło

smallmacho

Widziałem tę firmę na własne oczy. Ogólnie biorąc nic szczególnego aby polecić wręcz odwrotnie wile rzeczy nadaje się aby zniechęcić. W środku pusta laska i jakiś gość, za szybą jacyś dwaj goście (chyba kierownicy, dyrektorzy lub nawet właściciele). Babka mruga rzęsami a gościu ma jej ewidentnie dość. W serwisie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byłem 3 razy i za każdym razem to samo. Nie widziałem nic więcej - budynek duży ale w dalszej części mieści się chyba inna firma (Ekspert). Adith mieści się w piwnicy - może zaczynają jak ten od Microsotu albo Steve Jobs, tylko że tamci z piwnicy dosyć szybko wyszli.

buziaczek

śmiech na sali!! Jeśli mówimy o tej samej firmie z siedzibą w Szczecinie. Ludzie tam pracujący są gorzej niż ograniczeni. Pojęcie `` terminowa robota`` jest tylko pustym zlepkiem słów. Właściciele zbywają klientów lub zwyczajnie nie odbierają telefonów. Ich produkt X2 jest pełen błędów i nie trzeba być geniuszem w ich dziedzinie żeby wiedzieć że ``COŚ TU NIE DZIAŁA``. Wart uwagi jest również Pan wdrożeniowiec [usunięte przez admina] który poza ``wyrywaniem`` kobiet nic szczególnego nie potrafi.

klient
@buziaczek 12.07.2012 16:09

Odnośnie błędów w oprogramowaniu to by się zgadzało. Jest ich mnóstwo. Jeżeli chodzi o poprawę jakiejś funkcjonalności i to podstawowej to czekam już 6 miesięcy. W firmie nikt nic nie wie, nawet sam właściciel. Aż dziw, że ta firma działa z tym oprogramowaniem 10 lat. Wspomnieć trzeba również, że pracownicy podają się za właściciela, a nim nie są.

Zostaw opinię o Adith Technologies S.C. Usługi Informatyczne - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adith Technologies S.C. Usługi Informatyczne