Sotor Usługi Pogrzebowe i Cmentarne Maria Sobczak

Toruń

Opinie o Sotor Usługi Pogrzebowe i Cmentarne Maria Sobczak

Jaro

Ja nie polecam... Obsługa na żałosnym poziomie, po za tym Prezes Narkoman jak i cała reszta tej firmy. Tylko kasa sie liczy człowieka mają gdzieś... Zamiast zatrudnić osoby na poziomie to woli inwestować w samochody i nowe biura, a pracownikom dać grosze.. Ale w tym biznesie liczy się co innego niż flota samochodów na pokaz.. A utrzymanie kosztuje, więc na pracownikach wtedy trzeba zaoszczędzić...

lobo

przeciez to zaklad pogrzebowy, wiec czym sie tu zachwycac????

Zostaw opinię o Sotor Usługi Pogrzebowe i Cmentarne Maria Sobczak - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sotor Usługi Pogrzebowe i Cmentarne Maria Sobczak