Restauracja ST.TRAFFO

Opinie o Restauracja ST.TRAFFO

mink

anonim, podono będą planowali może na wakacje zatrudnić dodatkowo ludzi. Nie jestem przekonany, ale u nich zarobki głównie składają się z napiwków co jak można się domyślać spotyka się ze sporą krytyką zespołu. Ktoś pracuje u nich na umowę o pracę czy nie ?

ANONIM

też tam pracowałem [usunięte przez moderatora] za marne grosze i jeszcze problemy z wypłatą

ha

trzeba ich straszyc sanepidem i państwową inspekcją pracy wtedy wyplacą na bank pozdro

hej,ja tez tam pracowałam,i nie chca mi wypłacic pieniedzy,tobie wypłacili,nie wim co robic!

stila

masakra odradzam a jak nie wierzycie to sie przekonajcie :D

Zostaw opinię o Restauracja ST.TRAFFO - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja ST.TRAFFO