Górni i Synowie sp.j. Ubojnia Drobiu

Antonowo

Opinie o Górni i Synowie sp.j. Ubojnia Drobiu

Wąski

ja pracuje juz 3 rok ,wypłaty są regularnie na konto , w roku wypłacane sa 2 premie uznaniowe. godziny po zakonczonej pracy zapisujemy osobiscie na liste obecnosci i według tego zostajemy rozliczni .co do pracy to według mnie to ludzie stwaraja sobie taka dziwna atmosfere -jak w kazdym zakładzie .kieownictwo jak i brygadzisci wymagaja ale wbrew pozorom nie szykanuje wymagaja tyle za co jest płacone .ogolnie jest spoko .ja zarabiam 2200 na reke za 8 h pracy 5 dni w tygodniu wiec uwazam ze to dobre pieniadze .

Wąski

kolobolo
@Wąski 16.05.2017, 10:46

wszystko prawda co napisales, ale praca do przyjemnych jednak nie nalerzy... ja pracuje na patroszarni i zapach jak zapach akurat mi nie przeszkadza ale halas to juz przeszkadza. Bo przez 8 godzin nawet se nie pogadasz z gosciem z boku, ale nie jest zle. Kasa zawsze na czas wszystko na legalu wczasy pod grusza wyplacaja i premia jakas na swieta i na lato, jak wyjda nadgodziny to tez wyplacaja. Jak na mazury to niezle. Wazne ze caly rok masz robote a nie tylko na lato.

Karlson
@kolobolo 17.05.2017, 11:35

No ale chyba wszystkie niedogodności patroszarni rekompensuje miła,urocz, sympatyczna i życzliwa p. Krysia? Człowiek -anioł.

chicken

Giżycko i region stwarzają idealne warunki dla pracodawców. Można traktować pracowników byle jak, a ludzie i tak będą pracować. Nie odejdą bo nie mają gdzie. Co prawda całość świadczeń jest wypłacana regularnie i na konto (a nie w kopercie pod stołem), ale sposób rozliczania godzin już nie jest przezroczysty. Największa niedogodność to atmosfera pracy - jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Oczywiście to nie właściciele ją tworzą, tylko niższy personel zarządzający. Krótko mówiąc kumoterstwo i nepotyzm, niejednakowe traktowanie pracowników.

@chicken 26.03.2017, 08:29

Zgadzam się z atmosferą pracy na dziale -PATROSZARNI. JEST atmosfera typowo -SPECYFICZNA !!!nie wiadomo do jakiego pracownika tam się odezwać ,żeby być obmówiony .Pracuję tam od niedawna ,a czuję się osobą zaszczutą ,a jestem calkiem inną osobą niż uważają mnie tam osoby pracujące .IDĘ do pracy jak do piekla !!!Przyszłąm do pracy ,a ,nie dla zabawy !!NIE KAZDY OD RAZU URODZIL SIĘ ORLEM ,ZEBY WSZYSTKO UMIEĆ --TRZEBA TROCHĘ CZASU .SPOTKALAM się co do mojej osoby z niesamowtymi plotami !!!!Pracowałam też z róznymi osobami i nigdy nie bylo żadnych problemów ,takie jak spotkaly mnie na tym dziale .PRACUJĘ W STRESIE ,W NERWACH .ALE JESTEM OD ZAWSZE TAKĄ OSOBĄ ,ZE ,NIE NAWIDZĘ KIEROWNICTWU SIĘ SKARZYĆ ,BO ,SZANUJĘ TE OSOBY !!!MYŚLAŁAM nawet nad tym ,żeby się zwolnić i myslę nad tym caly czas ,ale ,narazie jeszcze pobędę ,przestanę reagować na towarzystwo niektórych kobiet ,bo ,nikt nie urodzil się orłem

Znasz nowinki o firmie Górni i Synowie S.C. Ubojnia Drobiu ? Co możesz powiedzieć na temat pracodawców i atmosfery pracy?

Zostaw opinię o Górni i Synowie sp.j. Ubojnia Drobiu - Antonowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górni i Synowie sp.j. Ubojnia Drobiu