F.H.U. Erato

Chorzów

Opinie o F.H.U. Erato

figh

Dla mnie najwazniejsze są odpowiednie zarobki, a skoro premia znacznie urozmaica zatrudnienie to jeszcze lepiej o nich świadczy. Ważne dla mnie jest to czy atmosfera odpowiada kazdemu

o.

Sama praca niczego sobie, jak jest duży ruch to nie ma czasu nawet usiąść i zjeść ale po sezonie mało co tam się dzieje. 7 zł na godzinę nie zachęca ale z braku pracy lepsze i to, jednak tylko i wyłącznie dla studentów....bo kto będzie pracować tyle czasu na umowę zlecenie? Innej nawet po latach się tam nie doczekasz. Wszystko jest fajnie dopóki szefowa nie zaczyna cię obgadywać i wymyślać rzeczy, których nie zrobiłaś i nigdy nie powie ci tego prosto w twarz. Da się wytrzymać do czasu...dlatego nikogo nie powinno dziwić, że pracownicy zmieniają się tam jak w zegarku.

Lola
@o. 03.10.2016 10:55

Z tego co wiem to jeśli ktoś sie bardzo stara i wykazuje inicjatywe oraz chęci to dostaje spore premie? A na umowe zlecenie niestety sami sie godzimy :( Mimo iz szefowa z tymi umowami działa na granicy legalności... Co do szefowej to rzeczywiście jest to osoba bardzo zakłamana a jej działania są często bardzo "nietypowe". Nie wróżę dobrej przyszłości tej firmie.

o.

Szukasz pracy?

chorzowianka

a ta pani nie pracuje teraz czasem jako sprzedawczyni? obsługuje tam osoba w wieku... koło 60tki jak mniemam

poli

Praca nie jest zła ale szefowa jest okropna - nie warto!!!

qwerty

Trafnie Dzidka!!! potwierdzam w 100%, tak się dzieje kiedy chodzącemu krakowskiemu wygórowanemu mniemaniu o sobie przyszło pracować ze "śląską chołotą"... ja proponuję żeby swój poziom poniżej krajowej zabrała spowrotem tam skąd przyjechała ;-)

Szefowa Erato pojęcia szacunku do pracownika (ale na równych prawach też do klienta ;) chyba nawet nie słyszała.. :/

..........

Pracy lekką i przyjemną bym nie nazwała, choć przyjemnie bywa - kiedy na horyzoncie nie ma szefowej ;-) gorzej z kasą - szefowa to bardzo... oszczędna kobieta ;> Polecam, jeżeli ktoś nie je zbyt dużo =) Z pozostałych względów - nie polecam!

Nina

Mydlarnia lub antykwariat. Zależy od zapotrzebowania. Praca lekka i przyjemna o ile nie ma w pobliżu szefowej. Jeśli jest- proponuję środki antydepresyjne. Obgadywanie wszystkich pracowników jest na porządku dziennym, oczywiście za plecami. Jeśli jesteś słabsza psychicznie- masz przegrane. Co do wypłaty zasłużonych premii- z roku na rok coraz gorzej. Jeśli jesteś geniuszem masz szanse o ile szefowej nie ma w pobliżu. Jeśli jest -na pewno zrobisz coś źle nawet jeśli nic nie będziesz robić. Gigantyczna rotacja pracowników. P.S. Mobbing jest karalny!

Zostaw opinię o F.H.U. Erato - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Erato