Alfa P.H.U. Dariusz Gołąbek

Częstochowa

Opinie o Alfa P.H.U. Dariusz Gołąbek

Zgadzam sie. Poznałam go kiedyś prywatnie. Na pierwszym spotkaniu chciał mnie zjeść wzrokiem a na drugim zgwałcic.

dziewczynka

Witam Pan Darek zatrzymal sie juz pare lat temu, mysli ze jest bogiem i mamy go po stopach cmokac bo daje nam zarobic . Ten czlowiek jest plytki i powierzchowny . Zyjemy w dwudziestym pierwszym wieku a nie w czasach komuny . Drodzy klijeci pilnujcie swych kobiet i kobiety strzezcie sie bo jemu chodzi tylko o jedno

dddd

mobbing na pracownicach i marna wypłata. siedzisz 8 h, 5 dni w tygodniu i masz za to 1000 zl

bezimienna

to zwykly klamca .... mysli ze wie wszystko a nie wie niczego dodatkowo tylko jedno mu w glowie nie polecam

Indywidualny

Normalna
@Indywidualny 30.12.2015 10:16
Nienawidzę tego człowieka Zakłamany i tyle . Za duzo obiecuje za mało robi Udaje wielce mądrego a jest zerem ....

Skoro tak to jakim cudem pomógł setkom ludzi i ma klientów z całej Europy ? By kogoś szkalowac trzeba pomyśleć na nad sobą na początku .....

Sylwia 108

Sylwia 55556
@Sylwia 108 19.10.2015 15:41
U Pana Darka pracowałam dwa miesiące. Bez umowy i bez wypłaty. To było jakieś 5 lat temu, może już się zmieniło...

Nic sie nie zmienilo.

Zostaw opinię o Alfa P.H.U. Dariusz Gołąbek - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa P.H.U. Dariusz Gołąbek