P.H.U. Image Kacper Butoka

Koszalin

Opinie o P.H.U. Image Kacper Butoka

Piotr

Faktycznie, może i przydało by się więcej metrów,ale to kwestia zmiany lokalizacji. Wiadomo, że jeśli firma dalej będzie się rozwijać to kiedyś to nastąpi. Ale to na co narzekacie występuje w każdym miejscu. Jaki szef lubi patrzeć jak pracownicy marnują czas. Człowiek idzie do pracy by zarabiać pieniądze, za darmo ich nie dostaje. Proponuję założyć swoją działalność i zobaczyć jaki to dopiero stres gdy masz pod sobą ludzi i niecierpliwych klientów. Pracuję w tej firmie od niedawna i o tym, że to miejsce jest "złe" dowiedziałem się na tej stronie. Poza tym tego bym nie zauważył. Praca jak każda inna, pracujesz przez 8 godzin 5 dni w tygodniu. Polecam wszystkim.

buahaahaaa

Wystarczy, że jedna osoba mu tyra jak głupia (ta bez życia prywatnego);]

była

Bardzo mądra i prawdziwa opinia!

mgr bez teki

Dobrze pracuje się z Panem Kacprem.Szef czasami ma mało czasu ,ale zawsze znajdzie czas dla każdego pracownika. Mogę tylko powiedzieć ,że warto tam pracować. Reszta wpisów jak widać to czyste złośliwosci.

Co za bzdury, (usunięte przez administratora)Ciągłe ogłoszenia, że poszukują pracowników o czymś świadczy. Nie dajcie się nabrać: "Miła atmosfera, zgrany zespół". Żart!!!!!

zadowolona

Jestem w pracy od dwóch miesięcy . Pracuje się dość dobrze. Miła atmosfera , godziny w pracy w porządku. Szef wymagający i konkretny mi to odpowiada. Wiesz czego chcą od ciebie i nie ma niedomówień. Polecam do współpracy.

pracownik UvU

Pracuję tutaj już kilka lat. Praca znośna czasami jest jej dużo,ale nie ma problemu. Atmosfera w pracy dobra,no chyba,że jest jej bardzo dużo to czasami są nerwy jak wszędzie. Godziny pracy przystępne.Ogólnie bez większych problemów.Polecam!

już nie pracownik

Pracowałem tam dość długo. O wszystko trzeba się było prosić. Zła atmosfera, szef nadęty, z roboty wychodziłem zmęczony. Nie polecam.

BYŁY

PISZĘ JAKO BYŁY PRACOWNIK. PRACOWŁEM TAM DOŚC DŁUGO ABY MOC COS NAPISAĆ. OSTATNIO TAK SIE ZŁORZYŁO ŻE DOSTAŁEM PROPOZYCJE PRACY ZA GRANICĄ DLATEGO ZŁORZYŁEM WYPOWIEDZENIE. KASA W IMAGE NIENAJGORSZA ALE WIADOMO OGOLNIE JAK JEST W POLSCE. SZEF BARDZO WYROZUMIAŁY, WYPLATA NA CZAS,FAJNE GODZINY PRACY. OCZYWISCIE SĄ CZASAMI SPIECIA,ALE JAK KTOS DOBRZE ROBI SWOJĄ ROBOTE TO NIEMA WIĘKSZYCH PROBLEMÓW. GDYBY NIE SYTUACJA RODZINNA POZOSTAŁBYM W IMAGE NADAL.

psss

trzy dni pod rząd, trzech pracowników złożyło cwaniakowi wypowiedzenia! więc jak może być?

pytajnik

bardzo częsta rotacja z tego co widzę od roku w lokalnych ogłoszeniach. pracownicy, jak tam jest?

shock
@pytajnik 12.04.2016 15:25

Wystarczy pójść na rozmowę kwalifikacyjną... i rozejrzeć się. Twarze pracowników i warunki w jakich pracują mówią wszystko!

mały

Dni i godziny pracy fajne ale robota tam i zarobki to koszmar. Atmosfera bardzo nieprzyjemna, nikt się do nikogo nie odzywa, właściciel traktuje pracowników jak białych murzynów.

Zostaw opinię o P.H.U. Image Kacper Butoka - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Image Kacper Butoka