SCIENTIFIC SERVICES SP. Z O.O.

Opinie o SCIENTIFIC SERVICES SP. Z O.O.

tondx

łala, praca jest na pewno na tym stanowisku nierozwojowa. Trzeba mieć umiejętności robota. Zastanawiam się tylko jakie wynagrodzenie przewidują ktoś może wie?

xxx

dział wprowadzania danych zarobki- trochę mało, około 1000 netto atmosfera- ok

Pascal

Słowa kojarzące się z SCIENTIFIC SERVICES SP. Z O.O. : solidna, profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wystarczającą Atmosfera i ludzie tam pracujący są zróżnicowani, przyjaźni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 PLN Najbardziej podobało mi się w SCIENTIFIC SERVICES SP. Z O.O. : spotkania integracyjne Najbardziej nie podobało mi się w SCIENTIFIC SERVICES SP. Z O.O. : brak możliwości awansu

Zostaw opinię o SCIENTIFIC SERVICES SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SCIENTIFIC SERVICES SP. Z O.O.