Opinie o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera w Mały Rudnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera w Mały Rudnik

ANTY KUBEROWCY

UUUUU ..... Co to się stało że już od marca bez żadnego komentarza ..... tak [usunięte przez modeartora].... że nie macie czasu pisać ... ??? A pan [usunięte przez modeartora] taki dobry pracodawca że nawet nie przyjechał na pogrzeb pracownika, a życie ludzkie ma w głębokim poważaniu. Dla złotówy zawsze najważniejsze będą złotówki. ... Ale słyszałem że jeden kierowca go nieźle załatwił na kaskę w sądzie :) I bardzo dobrze !!! Pogratulować Odwagi Kierowcy że poszedł po swoje :):) !!!!! czekamy na następnych odważnych !!!!!

jażyna ze szcecina

jednak nic nie piszesz czyli fstyd jest ci, ale nie przejmuj się ja się moge przyznać że jestem tepy i że nie skończyłem podstwwówki w całości i firma transportowa mi zycie uratowała a co tam .

jażyna ze szczecina

Widać, że ty również nie skończyłeś więcej niż 6 klas podstawówki, bo w przeciwnym wypadku zauważyłbyś, że Szczecin jest miastem, a wszystkie miasta piszemy jak....? z Wielkiej Litery!!!!! I kto tu jest [usunięte przez modeartora]??????

...

jażyna ze szczecina - 2013-02-26 12:38:20 [usunięte przez modeartora] przestańcie knuć intrygi i wypisywać na tym forum bzdury na kierowców którzy ciężko pracują,musicie wiedzieć że to dyspozytor poniesie konsekwencje wypadku a nie kierowca którego pod presją wysyłacie,jak wam się wydaje że nad nimi macie wladzę to tylko pozory.Dyspozytorki do szkoły i nauczyć się liczyć czas pracy i wypoczynku bo się wam to czkawką odbije tak jak te ciastka i obiadki od kolegów wazeliniarzy.Nie pozdrawiam bo nie warto.Następny orzeł po 6 klasach podstawówki. Jeżeli chcesz [usunięte przez modeartora] napisać przez "ż" to podpisz swój nick: jeżyna. Pamiętaj [usunięte przez modeartora] że jarzyna piszemy "rz". Typowy koleś od Pana [usunięte przez modeartora] No i myślę że jesteś ze Zduni lub Grudziądza....chyba się nie pomyliłem co??? Oj artyści zza kółka.

Firma Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Krawcowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
jażyna ze szczecina

to tylko ja

Myślę że niczego nie zrozumiałeś ale jeśli myślenie sprawia ból to nie mój problem.

to ja

to tylko ja - 2013-02-21 21:02:26 Wyjaśniam że mój nick nie ma nic wspólnego z nickiem to ja i nie ładnie że powielasz wprawdzie po części ale cudze. Tak samo można skojarzyć nicki hhh oraz kkk ale tu widać że to ta sama osoba.misiaczku, ale "to tylko ja" i "to ja" , oczywiście chodzi o nick to dwie zupełne różne nazwy lub tytuły. Dlaczego się zdenerwowałeś, czy masz coś na sumieniu za co się strasznie wstydzisz w nocy płacząc do poduszki lub na rozłożonym fotelu auta osobowego z jaśkiem pod główką w oczekiwaniu na lotosiaka??? oj nie wolno okazywać słabości, w naszej firmie pracują tylko twardziele. Oj , przepraszam maiło być tffarćele. Pozdro dla miękkich fajek ze stolicy obciachu Stóńskiej Foli.

sprawiedliwy

Żenujące te wasze wpisy,co do wazelin to jedna wróciła właśnie do firmy i pewnie jeszcze ten [usunięte przez modeartora] się szykuje.Nara

to ja

hhh - 2013-02-19 09:19:22 TO CHYBA MU [usunięte przez modeartora] TO ALBO [usunięte przez modeartora] JAK MASZ FAJNIE Jest to jak bardzo celny i trafny obraz kierowcy z półświatka, który poza pracą przy łopacie lub jazdą z punktu A do punktu B nic innego nie potrafi. Myślę również że Twój obraz przedstawia się także w postaci kolesia dłubiącego w nosie i strzelającego po wydłubaniu pod nogi lub ocierającego w pokrowiec pasażera. Następnie w czasie kursu 3/4 drogi narzekasz na cały świat, jacy to wszyscy są źli, jak to wszyscy się obijają a Ty biedaku tak ciężko pracujesz i jesteś niedoceniony przez wszystkich. Myślę że Twoje miejsce jest w tej chwili w Watykanie jako ten ostatni sprawiedliwy a masz teraz okazję ponieważ będą zmiany na złotym tronie. Jednak sądząc po Twoim wpisie, jestem przekonany że i tak nic nie zrozumiałeś i nigdy nie zrozumiesz. Moja rada jest taka: najpierw wyłącz Caps Locka( jest to klawisz, jeden z kilku na klawiaturze a następnie poćwicz na brudno z rodzicami co chcesz napisać, może w końcu się uda). Następnym krokiem dla Ciebie będzie kompletny zakaz w uczestniczeniu na forum dyskusyjnym, przecież czytają to również dzieci a po co mają brać przykład z Ciebie. Takie osoby jak Ty forumowiczu powinny być eliminowane ze społeczeństwa oraz kontrolowane aby się nie rozmnażały co da nam wszystkim święty spokój w społeczeństwie z takimi gnidami jak Ty. Jeżeli chcesz podyskutować to zapraszam na forum.

kkk

NAPRAWDE NIE POLECAM TEJ FIRMY [usunięte przez modeartora] DLA CZEGO LUDZIE ODCHODZĄ BO JEST SYF PREZES I JEGO [usunięte przez modeartora] TO MAJĄ DOBRZE ALE NIE KIEROWCY CZAS NA ITD PODAĆ TĄ FIRME

tylko buty wystają

to że już nie pracujesz to nic ale pięć dyszek na konto od prezesa byś dostał za wazelinkę. Nie wstydź się, będzie super elegancja........

waldus zdw

gdybyś czytał uważnie [usunięte przez modeartora] to pewnie byś zauważył, że już tam nie pracuje

tylko buty wystają

terooo toś dał w wazelinki stan................... szkoda że się nie podpisałeś to może jakaś premia 50 złotych by się znalazła....

Ale z Ciebie wazelina.

waldus zdw

Witam, widze, że trzeba na tym forum uważać na słowa bo bedą Cie nazywać analfabetą. Dziś się dowiedziałem że jest to forum. Przeczytałem prawie cale. Problemy są i były ja też narzekałem ale największe problemy zawsze robili kierowcy. Tacy jak ja. Co do szefa WPORZO, [usunięte przez modeartora] Wporzo, [usunięte przez modeartora] Wporzo. Wiem ze narzekałem, ale tez do mnie byly pretensje ze ja mam najlepsze kursy. Nie żałuje żadnej chwili w tej firmie, super przygoda. Pozdrawiam całą dyspozyture, to co pisza olac. TRZYMAJCIE SIE BABY. :) wiem że zaraz bedzie na mnie komentarz ale mnie to wali

+ i -

Dziesięć dni bez komenta? Co się stało?

gośc

Ty tankujesz za swoje? ale masz fantazje.Nawet prywatnie jeździsz na firmowym paliwie a każdy kierowca tankuje w Lotosie i jeździ dalej jak 70 km więc nie chrzań że nie masz możliwości mycia. Fakt że dostajesz stare auta świadczy o tym jak o nie dbasz.Szefowi to w kieszeń nie zaglądaj.Zawsze możesz otworzyć własną firmę i latać samolotem.

anty kuber

gośc - 2013-01-07 15:26:42 Nie wiesz z kim piszesz to nie pisz głupot.[usunięte przez modeartora] to się podpisuje jak coś pisze i dobrze o tym wiesz stary wygo.Miałeś nawet kasę na mycie aut ale ty wolisz jeździć w chlewie i zganiać na firmę że ci służącej nie dali flejtuchu.Dałeś przykład podpisując się. Nie zabieraj głosu. Takiś mądry to ciekawe jak często byś mył auto jakbyś do najbliższego lotosu z myjnią miał 70km. Cwaniak, jak chcesz to myj za swoje i za swoje tankuj. Przykład idzie z góry, dostajesz auto kilkunastoletnie, obdrapany lakier, tapicerka upieprzona z wypalonymi dziurami po petach. Więc ja się pytam: co?!? Może mam się wziąć za auto jak "Fani Czterech Kółek" z Discovery. Szefostwo i pseudo-kierownicy wożą się nowymi samochodami i mają w [usunięte przez modeartora] czym ty jeździsz bo im nie wypada wsiadać do takiego szrota. Ciekaw jestem dlaczego policja kilku driverom zabrała dowody rejestracyjne, na pewno nie za piasek na dywanikach...

gośc

Zostaw merytoryczną opinię o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera - Mały Rudnik

Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera