Opinie o Hurtownia mięsno-wędliniarska w Grudziądz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hurtownia mięsno-wędliniarska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hurtownia mięsno-wędliniarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia mięsno-wędliniarska w Grudziądz

Adam Nowy wpis

Wymagają książeczki sanepidowskiej?

pinku Nowy wpis

kanter, a powiedz co takiego miłego cię u nich spotkało?

karli Nowy wpis

Tutaj niestety nie ma już szans, nie wiem jak to napisać, byście zrozumieli, ale upadłość oznacza, że firmy nie ma, nie istnieja, pozamiatane, pozamykane na cztery spusty, nic nie działa, nawet maile do rekrutacji, nikt nie pracuje, nie ma szans na znalezienie pracy, najlepiej zapomniec o tej firmie...

kaja Nowy wpis

troche to dziwnie piszecie jak na hurtownie, która zajmuje się wędlinami i mięsem ogólnie... taki patos wyczuwam "wydaje mi się, że szansa zawsze jest", no nie oszukujmy się, na takie podstawowe stanowisko to jednak niewiele potrzeba, nie są wymagane tutaj wyjątkowe zdolności czy tym bardziej dyplomy..

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Hurtownia mięsno-wędliniarska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Nauczyciel Wokalistyki
Studio Buffo Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Grudziądz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
maciek

mi się wydaje, ż eszansa zawsze jest, jeszcze zalezy tak naprawde co się konkretnie stało, bo przecież jak mają problemy finansowe na przykłąd i nie wygrają w totka to jak mają się podnieść niby, w końcu konkurencja ma się bardzo dobrze, więc można w ten sposób też na to spojrzeć na pewno.. pozdrawiam

Zbyszek

Uuu szkoda, może ktoś jest zorientowany i wie co się z tą hurtownią dokładnie stało, może jest jeszcze jakas szansa, że sie podniosą?

Antoni

Teraz w bazie krs, POLSKI PRZEMYSŁ MIĘSNY I DROBIARSKI MAT S A ma status [ W UPADŁOŚCI ], czyli jednak upadli i pracy tam nie znajdziemy.

kondi

hurtownie mięsne rzadko miewają w ogóle strony internetowe, a ta też w dodatku jest raczej takim regionalnym dostawcą

Antoni

Szukałem opinii w internecie o Hurtowni mięsno-wędliniarska MAT, doszedłem do wpisu w krs i strona internetowa jest chyba nie ich, kiepska wizytówka firmy, pewnie stracili domenę, a wpisu nie zaktualizowano.

zazenowany

jakbys mogla dac znac o konkretnych godzinach w jakich moglibysmy popisac o tej sprawie to bylbym bardzo wdzieczny

zazenowany

ok ja bede caly dzien dzis na gg na niewidoku wiec pisz smialo

odezwe sie wieczorem to pogadamy jak ja z nimi daje rade

6320737 to moje gg

podaj jakies namiary na siebie nr gg lub email

zazenowany

a ty wygralas z nimi w sadzie? bo u mnie zamawiajacy zamawial towar ale zamawial go za duzo po to zeby dostac jakies inne wedliny za darmo i bylo tego za duzo i sie psulo wszystko

dziwny prawnik, byles tylko szeregowym pracownikiem, kierownik decydowal o wszystkim, zamawiajacy zamawial towar, wszystko sie terminowalo, bylo odswiezane a my musielismy placic za towar zepsuty bo traktowali go jak brak i musielismy go przede wszystkim sprzedawac, wszyscy o wszystkim wiedzieli i nikt nic nie wiedzial dziwna firma i zlodziejska

zazenowany

sprobuje jutro sie dodzwonic do nich i jeszcze chce zeby mi przyslali te papiery co po kazdej inwentaryzacji podpisywalem ze zaplace ty tez je podpisywalas mi prawnik powiedzial ze nie mam szans wygrac z nimi

zazenowany

tylko ze ja tam pracowalem 3 lata temu i nie pamietam juz nazwisk a wygralas to? czy nadal sie sadujesz z nimi?

umowe maja w siedzibie, popros o kopie listownie, poleconym, musza przyslac

powolalam na swiadkow wszystkie mozliwe swiete krowy, chcieli isc na jakies smieszne ugody i jakos nie przeszkadzalo im ze winna 23tys a dziwnym trafem chcieli ugody na 3,5 tys, nie jestem winna wiec nie bede placic

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia mięsno-wędliniarska - Grudziądz

Hurtownia mięsno-wędliniarska
2.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Nad Torem 2
    86-300 Grudziądz