Hurtownia mięsno-wędliniarska

Grudziądz

Opinie o Hurtownia mięsno-wędliniarska

Dominika

@karli czyli według twoich informacji w takiej sytuacji znalazła się firma? Czy na forum są osoby, które pracują lub pracowały w firmie i mogą to potwierdzić?

pinku

kanter, a powiedz co takiego miłego cię u nich spotkało?

karli

Tutaj niestety nie ma już szans, nie wiem jak to napisać, byście zrozumieli, ale upadłość oznacza, że firmy nie ma, nie istnieja, pozamiatane, pozamykane na cztery spusty, nic nie działa, nawet maile do rekrutacji, nikt nie pracuje, nie ma szans na znalezienie pracy, najlepiej zapomniec o tej firmie...

kaja

troche to dziwnie piszecie jak na hurtownie, która zajmuje się wędlinami i mięsem ogólnie... taki patos wyczuwam "wydaje mi się, że szansa zawsze jest", no nie oszukujmy się, na takie podstawowe stanowisko to jednak niewiele potrzeba, nie są wymagane tutaj wyjątkowe zdolności czy tym bardziej dyplomy..

maciek

mi się wydaje, ż eszansa zawsze jest, jeszcze zalezy tak naprawde co się konkretnie stało, bo przecież jak mają problemy finansowe na przykłąd i nie wygrają w totka to jak mają się podnieść niby, w końcu konkurencja ma się bardzo dobrze, więc można w ten sposób też na to spojrzeć na pewno.. pozdrawiam

Zbyszek

Uuu szkoda, może ktoś jest zorientowany i wie co się z tą hurtownią dokładnie stało, może jest jeszcze jakas szansa, że sie podniosą?

Antoni

Teraz w bazie krs, POLSKI PRZEMYSŁ MIĘSNY I DROBIARSKI MAT S A ma status [ W UPADŁOŚCI ], czyli jednak upadli i pracy tam nie znajdziemy.

kondi

hurtownie mięsne rzadko miewają w ogóle strony internetowe, a ta też w dodatku jest raczej takim regionalnym dostawcą

Antoni

Szukałem opinii w internecie o Hurtowni mięsno-wędliniarska MAT, doszedłem do wpisu w krs i strona internetowa jest chyba nie ich, kiepska wizytówka firmy, pewnie stracili domenę, a wpisu nie zaktualizowano.

zazenowany

jakbys mogla dac znac o konkretnych godzinach w jakich moglibysmy popisac o tej sprawie to bylbym bardzo wdzieczny

zazenowany

ok ja bede caly dzien dzis na gg na niewidoku wiec pisz smialo

ja

odezwe sie wieczorem to pogadamy jak ja z nimi daje rade

6320737 to moje gg

ja

podaj jakies namiary na siebie nr gg lub email

zazenowany

a ty wygralas z nimi w sadzie? bo u mnie zamawiajacy zamawial towar ale zamawial go za duzo po to zeby dostac jakies inne wedliny za darmo i bylo tego za duzo i sie psulo wszystko

ja

dziwny prawnik, byles tylko szeregowym pracownikiem, kierownik decydowal o wszystkim, zamawiajacy zamawial towar, wszystko sie terminowalo, bylo odswiezane a my musielismy placic za towar zepsuty bo traktowali go jak brak i musielismy go przede wszystkim sprzedawac, wszyscy o wszystkim wiedzieli i nikt nic nie wiedzial dziwna firma i zlodziejska

zazenowany

sprobuje jutro sie dodzwonic do nich i jeszcze chce zeby mi przyslali te papiery co po kazdej inwentaryzacji podpisywalem ze zaplace ty tez je podpisywalas mi prawnik powiedzial ze nie mam szans wygrac z nimi

zazenowany

tylko ze ja tam pracowalem 3 lata temu i nie pamietam juz nazwisk a wygralas to? czy nadal sie sadujesz z nimi?

ja

umowe maja w siedzibie, popros o kopie listownie, poleconym, musza przyslac

ja

powolalam na swiadkow wszystkie mozliwe swiete krowy, chcieli isc na jakies smieszne ugody i jakos nie przeszkadzalo im ze winna 23tys a dziwnym trafem chcieli ugody na 3,5 tys, nie jestem winna wiec nie bede placic

zazenowany

ale mimo to ze podpisywalem wszystkie papiery ze zaplace kase po inwentaryzacji oprocz jednej ostatniej to mam jakies szanse wygrac? bo jesli przegram w sadzie to juz sie konkretnie zalamie bo to dodatkowe koszta a ja jestem goly. ja nie mam nawet umowy o ta prace tylko wymowienie przy sobie nawet nie moge nic sprawdzic a ty jaka miales sytuacje

ja

do sadu idz oczywiscie i nie plac, kilka spraw, powołaj na swiadkow wszystkich jakich znasz, wspolpracowników itp... warto

zazenowany

ja tez mam do zaplaty 5 tysiecy a 3 lata temu sie zwolnilem podpisywalem te papiery ten weksel na poczatku bo zaufalem kierownik mowil ze to o cos innego chodzi a ja glupi uwierzylem pracowalem w oddziale w plocku mam na splate 7 dni i nie wiem co robic bo nie mam kasy i nie wiem co lepsze czy droga sadowa czy zaplacic im to ale boje sie zeby po 5 latach nie przyslali mi znow jakiejs notki do zaplaty czy mam szanse wygrac? jesli tak to jak mam sie bronic bo moje godziny pracy nie byly wytyczone raz pracowalem 10 raz 14 nigdy nie wiedzialem o ktorej skoncze wedliny byly myte nieswieze. pracowalem rok przez ktory zarobilem u nich ze 13 tys to jakim cudem ma mnie stac na splate 5 tysiecy i to po 3 latach???????

mozna wygrac, nic trudnego

gość

aniu podaj jakieś namiary na siebie ? znam tę sprawę bo pracowałam też w twj firmie i z tego co ja sie oriętuje to inwentaryzacje sa oszustwem

poszkodowana

Ja się z nimi w tej chwili sądze!!!! więc chyba nie musze pisac co o nich myśle!!!! a pracowałam 1 miesiąc a to było 5 lat temu !!! Piszcie jak sie wasze sprawy potoczyły!!!! AA i co śmieszne to sprawy odbywają się tylko i wyłącznie w grudziądzu- mają tam tych spraw od zarąbania-jedno co mnie dziwi to, że sędzia od tylu lat ma wciąż takie same sprawy o to samo!!!!

WROC

Zgadzam się -wielkie bagno,syf i tułaczka po sądach!!!!!a potem komornik na pensji!!!!! tak się kończy praca w tej firmie

gość

ogólnie masakra i tułaczka po sądach

bydg

wielki syf-nic ciekawego 1317 netto za 260 godzin-zenada

kierowca oddzial bydgoszcz

pracowalem na oddziale w bydgoszczy pol roku i mialem dosc!!!!praca od 1 w nocy dodatek za nocne godziny 1 zl netto do kazdej godziny sobota wolna raz na miesiac i to tak ze pod telefonem warowales!!!o urlopie zapomnij,i praca po 12-14 godzin,stare wedlliny wciskales za pol ceny na swoich punktach a jak nie to kara 100zl!samochody to szroty-poobijane poprzecierane,smierdzace chlodnie,niesprawne z wadami bardzo widocznymi!!!!co miesiac inwentura i pokazne braki bo nie wszystko sprzeda sie w terminie a potem do kosza a ze stanow nie odpisuja!!!!no i wstyd na sklepach bo stare smierdzace mieso wozisz.nie polecam nikomu chyba ze ktos jest masochista!!!!!

mmmmm

zanim pójdziesz tam do pracy zastanów się czy chcesz pracować po 14 godzin na dobę, zaczynając od 1 w nocy? ba i to jeszcze za 1400 zł netto, wolna sobota raz na 3 miesiące...skąd wiem? sam tam pracowałem prawie rok. a i o urlopie też zapomnij

Zostaw opinię o Hurtownia mięsno-wędliniarska - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia mięsno-wędliniarska