Opinie o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera w Mały Rudnik

Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera
counter
1 95 144 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 71 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera?

Henryk Nowy wpis

Jaka była przyczyna , że firma się wyrejestrowała?

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi informacjami] o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Gość Nowy wpis
@Administrator

Tak. Ta firma już nie istnieje. Zakończyła swoją działalność. Można sprawdzić w CIDG.

Gregor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Nie mogę znaleźć ofert.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Silny

Witam,wie ktos moze jak sytuacja sie rozwineła ,transport P.Kubery jeszcze istnieje? Doszły mnie słuchy ,ze teraz dla Lotosu jezdzi jakas firma ze Szczecina ,warunki i auta podobno smieszne.

Iwona

Jak wygląda obecna sytuacja z zatrudnieniem? Czy sprawa wyjaśniła się? Jest to bardzo ważna informacja dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w Kubera Transport Osobowy. Warto podzielić się tą informacją z innymi użytkownikami forum.

kierowca

Co nowego? Wiadomo coś?

Iwona

@Driver mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym, co obecnie dzieje się w firmie?

Driver
@Iwona

Na razie jest jedna wielka dezinformacja. Od Kubery cisza, nikt się nie odzywa, nie informuje nas. Z Sawy też na razie cisza, nikomu oficjalne jeszcze nic nie zaproponowali a czasu coraz mniej. Każdy mówi co innego także nie wiadomo komu wierzyć. Najlepiej mają przydupasy szefa i te osoby co pracują po znajomości na umowę o pracę, np brat jednego z kierowników :). Nam szarym myszkom pozostało uzbroić się w cierpliwość lub zacząć szukać na ostro nowej lepszej pracy!!! Pozdro.

Driver

Drodzy koledzy kierowcy od Kubery.... Jak wiadomo umowa z lotosem do końca sierpnia br. Wiadomo co dalej z nami?

Płonący
@Driver

Na zieloną trawkę przecież trzeba w końcu odpocząć od tej jazdy i od Zduni.

Iwona

Jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

szatan

Witam może ktoś dać numer kontaktowy do kogoś o robotę sie zapytać

Były driver

Poprawiło się coś tam ? Warto przemyśleć powrót?

Szymon
@Były driver

Jak narazie bez zmian za czekanie nie płacone stawka bez zmian, 24h na dobę pod telefonem oraz nowe dyspozytorki które nie mają pojęcia o swojej pracy

miko

a to chcesz aplikowac na stanowisko kierowcy? moim zdaniem to najlepiej zrobisz jak sam osobiscie zglosisz sie do tego pana co do opinii to raczej malo ich jest i nikt nie napisal niczego konkretnego.

SIEMA DAWIDKU ;p

roblew

@deko - Dzieki za odpowiedz ,tak sie składa ,ze juz jakiś czas pracuje, i na te chwile nie mogę narzekać ;)

Drajwer kuberowy
@roblew

SIEMA LEWANDOWSKI

roblew

Witam ,pochodzę z pomorskiego ,zastanawiam sie nad pracą u pana Kubery ,lecz z czego widzę opinie sa rozbieżne . Mógł by tu ktoś napisać jak to rzeczywiście wygląda ,czy warto w ogóle zaczynać tam pracować ?

tadzio

Jak z kilometrami na śląsku dużo jazdy.

mario
@tadzio

Nie ma co narzekać jazdy sporo.

PseudoOszczednosci

Praca dla wytrwalych, z tego co widzę to coraz więcej ludzi rzuca kluczykami i odchodzi. Ostatnio wpada coraz mniej kursów, nie wiem co jest tego przyczyną. . Ludzie w lotosie robią godziny i z tego co wiem, to na dłuższe kursy jeżdżą tylko liderzy - chociaż kierowca przypisany do tego rewiru jest dostępny i ma dosłownie 2-3km do petenta to i tak zawołają któregoś z liderów. Chyba dali nas na wymeczenie. .

kaczka

Widzę że wszyscy kierowcy zadowoleni z kursów i z kasy to się chwali panu Januszowi i Jarkowi porządna firma byle tak dalej.

kulawy

Witam wszystkich. Tadziu z Wrześni jeszcze jeździ ??? Nie odbiera telefonu a dawno go nie widziałem na trasie. Wie ktoś może?

Zostaw merytoryczną opinię o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera - Mały Rudnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera