Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera

Mały Rudnik

Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera

Opinie o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi informacjami] o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Gregor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Nie mogę znaleźć ofert.

Silny

Witam,wie ktos moze jak sytuacja sie rozwineła ,transport P.Kubery jeszcze istnieje? Doszły mnie słuchy ,ze teraz dla Lotosu jezdzi jakas firma ze Szczecina ,warunki i auta podobno smieszne.

Iwona

Jak wygląda obecna sytuacja z zatrudnieniem? Czy sprawa wyjaśniła się? Jest to bardzo ważna informacja dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w Kubera Transport Osobowy. Warto podzielić się tą informacją z innymi użytkownikami forum.

kierowca

Co nowego? Wiadomo coś?

Iwona

@Driver mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym, co obecnie dzieje się w firmie?

Driver
@Iwona 13.07.2017 14:17

Na razie jest jedna wielka dezinformacja. Od Kubery cisza, nikt się nie odzywa, nie informuje nas. Z Sawy też na razie cisza, nikomu oficjalne jeszcze nic nie zaproponowali a czasu coraz mniej. Każdy mówi co innego także nie wiadomo komu wierzyć. Najlepiej mają przydupasy szefa i te osoby co pracują po znajomości na umowę o pracę, np brat jednego z kierowników :). Nam szarym myszkom pozostało uzbroić się w cierpliwość lub zacząć szukać na ostro nowej lepszej pracy!!! Pozdro.

Driver

Drodzy koledzy kierowcy od Kubery.... Jak wiadomo umowa z lotosem do końca sierpnia br. Wiadomo co dalej z nami?

Płonący
@Driver 15.06.2017 17:06

Na zieloną trawkę przecież trzeba w końcu odpocząć od tej jazdy i od Zduni.

Iwona

Jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

szatan

Witam może ktoś dać numer kontaktowy do kogoś o robotę sie zapytać

Były driver

Poprawiło się coś tam ? Warto przemyśleć powrót?

Szymon
@Były driver 29.10.2016 17:31

Jak narazie bez zmian za czekanie nie płacone stawka bez zmian, 24h na dobę pod telefonem oraz nowe dyspozytorki które nie mają pojęcia o swojej pracy

miko

a to chcesz aplikowac na stanowisko kierowcy? moim zdaniem to najlepiej zrobisz jak sam osobiscie zglosisz sie do tego pana co do opinii to raczej malo ich jest i nikt nie napisal niczego konkretnego.

SIEMA DAWIDKU ;p

roblew

@deko - Dzieki za odpowiedz ,tak sie składa ,ze juz jakiś czas pracuje, i na te chwile nie mogę narzekać ;)

Drajwer kuberowy
@roblew 22.08.2016 06:07

SIEMA LEWANDOWSKI

roblew

Witam ,pochodzę z pomorskiego ,zastanawiam sie nad pracą u pana Kubery ,lecz z czego widzę opinie sa rozbieżne . Mógł by tu ktoś napisać jak to rzeczywiście wygląda ,czy warto w ogóle zaczynać tam pracować ?

tadzio

Jak z kilometrami na śląsku dużo jazdy.

mario
@tadzio 13.07.2016 16:13

Nie ma co narzekać jazdy sporo.

PseudoOszczednosci

Praca dla wytrwalych, z tego co widzę to coraz więcej ludzi rzuca kluczykami i odchodzi. Ostatnio wpada coraz mniej kursów, nie wiem co jest tego przyczyną. . Ludzie w lotosie robią godziny i z tego co wiem, to na dłuższe kursy jeżdżą tylko liderzy - chociaż kierowca przypisany do tego rewiru jest dostępny i ma dosłownie 2-3km do petenta to i tak zawołają któregoś z liderów. Chyba dali nas na wymeczenie. .

kaczka

Widzę że wszyscy kierowcy zadowoleni z kursów i z kasy to się chwali panu Januszowi i Jarkowi porządna firma byle tak dalej.

kulawy

Witam wszystkich. Tadziu z Wrześni jeszcze jeździ ??? Nie odbiera telefonu a dawno go nie widziałem na trasie. Wie ktoś może?

zdunia

Jak się nie wybrzydza na kursy to kilometry są i kasa dobra spokojnie ponad 15000km można zrobić i w domu posiedzieć.

maro

Nic ciekawego

Brat

Kursów dużo około 18000km na miesiąc i kasa też dobra.

Pablo

A jak tam wygląda sytuacja w Jaśle.

kuberowy

Wszystko sie zgadza,to dla nich na ręke jak sami będziemy uciekać,jak byliśmy potrzebni to tel.sie czerwony robił,na nic tu nowego nie wpadłeś to po kursach i km widać,że lepiej już napewno nie będzie

July

Ciesz sie że z nim a nie jego pracownikami.

ślepy

O co chodzi z tym Lisem z Czechowic bo ostatnio z nim jechałem.

Mcgaywer

Hahahahahahahahahahahahahahahahahshahahahshahahahaha umowe o pracę? Brałeś coś? Daj trochę :)

Mcgaywer

Kiepsko sie robi i z źródła sprawdzonego wiem, że bedzie jeszcze gorzej. Lepiej już czegoś szukać. Nie żebrasz o kursy yhym ,podobno najlepszy jest jakiś synek maszynisty w tej konkurencji z Sosnowsi.( Sosnowiec) chodzą słuchy że smsami i telefonami dyspozyture zalewa, a kursów i tak nie dostaje. Kubera teraz daje tylko tym lepsze kursy ktorych chce zostawic głownie starych roboli, reszta ma ochłapy z czekaniem albo po 100 kilosów robi na dzień dwa, zmusza ich do zwolnienia sie, nikt nie chce na sam zus pracować. Mnie się auto zjeb... Czekałem 11 dni na nie, a wystarczyło linke wymienić. Szkoda słów opisywać, Lis w Czechowicach sie prezesem robi, emerytki za 16 gr jezdza nie dlugo wszyscy tak będą jezdzic bo taki jest plan. Jednego w mieście na dzialalnosci zatrudnic a pod nim maja osły pracować za małe pieniądze i jeszcze grafiki wprowadzić dla picu. Bo masz 12 h byc dostpny, ale jak kursow nie bedzie to ci beda te godziny przesuwali, czyli bedziesz pod fonem non stop Powodzenia chłopaki ja rezygnuje.

kuberowy

Witam wszystkich,pracuje tu już prawie 2 lata i dopiero teraz dowiedziałem się o tej stronie:)czytam te opinie i krew mnie zalewa,kto Wam karze tu pracować,nie płacone za to,nie płacone za to,ludzie dostajecie umowę,widzicie co podpisujecie,więc teraz nie marudźcie,czyste zasady,nikt tego nie ukrywa.Prawdą jest to,że jest się ciągle pod tel.,że często kursy są na już,ale to w większości wynika z winy dyspozytury Lotosu,a nie naszej,bo zlecenia wpadają za późno.Ja się z nikim nie układam,nie wydzwaniam,nie żule o kursy i robotę mam,tzn.od początku roku trochę niefajnie się zrobiło,ja tam się za km nie zabijam jak inni w tej firmie,ale muszę przyznać,że kiepsko się robi,ciekawe co będzie dalej,ale to też nie jest zależne od naszej firmy,oszczędności w Lotosie.

Zdunia

Może grosz może dwa Janusz i Jarek pełną kieszeń ma.

XxX

Zarobić to i możesz 4 tys netto w dobrych miesiącach ale życia prywatnego 0 , wolnego 0 , reguralnego trybu życia 0 , alkoholi 0 ... Żyjesz w aucie . Pomijając bezrobocie i wyzysk w wielu firmach teoretycznie lepiej nie jest ale przynajmniej coś da się odłożyć , ale organizm wymęczony. Na samochody nie ma co narzekać ... Ciekawi mnie tylko czy będzie podwyżka , bo słuchy krążyły lecz nic nie wiadomo ciszaa w eterze Januszowi się nie pali a każdy wie ile dostał.

Zostaw opinię o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera - Mały Rudnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera