Opinie o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera w Mały Rudnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera w Mały Rudnik

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi informacjami] o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Gość Nowy wpis

Tak. Ta firma już nie istnieje. Zakończyła swoją działalność. Można sprawdzić w CIDG.

Gregor Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Nie mogę znaleźć ofert.

Silny Nowy wpis

Witam,wie ktos moze jak sytuacja sie rozwineła ,transport P.Kubery jeszcze istnieje? Doszły mnie słuchy ,ze teraz dla Lotosu jezdzi jakas firma ze Szczecina ,warunki i auta podobno smieszne.

Iwona

Jak wygląda obecna sytuacja z zatrudnieniem? Czy sprawa wyjaśniła się? Jest to bardzo ważna informacja dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w Kubera Transport Osobowy. Warto podzielić się tą informacją z innymi użytkownikami forum.

Firma Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Krawcowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
kierowca

Co nowego? Wiadomo coś?

Iwona

@Driver mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym, co obecnie dzieje się w firmie?

Driver
@Iwona

Na razie jest jedna wielka dezinformacja. Od Kubery cisza, nikt się nie odzywa, nie informuje nas. Z Sawy też na razie cisza, nikomu oficjalne jeszcze nic nie zaproponowali a czasu coraz mniej. Każdy mówi co innego także nie wiadomo komu wierzyć. Najlepiej mają przydupasy szefa i te osoby co pracują po znajomości na umowę o pracę, np brat jednego z kierowników :). Nam szarym myszkom pozostało uzbroić się w cierpliwość lub zacząć szukać na ostro nowej lepszej pracy!!! Pozdro.

Driver

Drodzy koledzy kierowcy od Kubery.... Jak wiadomo umowa z lotosem do końca sierpnia br. Wiadomo co dalej z nami?

Płonący
@Driver

Na zieloną trawkę przecież trzeba w końcu odpocząć od tej jazdy i od Zduni.

Iwona

Jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

szatan

Witam może ktoś dać numer kontaktowy do kogoś o robotę sie zapytać

Były driver

Poprawiło się coś tam ? Warto przemyśleć powrót?

Szymon
@Były driver

Jak narazie bez zmian za czekanie nie płacone stawka bez zmian, 24h na dobę pod telefonem oraz nowe dyspozytorki które nie mają pojęcia o swojej pracy

miko

a to chcesz aplikowac na stanowisko kierowcy? moim zdaniem to najlepiej zrobisz jak sam osobiscie zglosisz sie do tego pana co do opinii to raczej malo ich jest i nikt nie napisal niczego konkretnego.

SIEMA DAWIDKU ;p

roblew

@deko - Dzieki za odpowiedz ,tak sie składa ,ze juz jakiś czas pracuje, i na te chwile nie mogę narzekać ;)

Drajwer kuberowy
@roblew

SIEMA LEWANDOWSKI

roblew

Witam ,pochodzę z pomorskiego ,zastanawiam sie nad pracą u pana Kubery ,lecz z czego widzę opinie sa rozbieżne . Mógł by tu ktoś napisać jak to rzeczywiście wygląda ,czy warto w ogóle zaczynać tam pracować ?

tadzio

Jak z kilometrami na śląsku dużo jazdy.

mario
@tadzio

Nie ma co narzekać jazdy sporo.

PseudoOszczednosci

Praca dla wytrwalych, z tego co widzę to coraz więcej ludzi rzuca kluczykami i odchodzi. Ostatnio wpada coraz mniej kursów, nie wiem co jest tego przyczyną. . Ludzie w lotosie robią godziny i z tego co wiem, to na dłuższe kursy jeżdżą tylko liderzy - chociaż kierowca przypisany do tego rewiru jest dostępny i ma dosłownie 2-3km do petenta to i tak zawołają któregoś z liderów. Chyba dali nas na wymeczenie. .

kaczka

Widzę że wszyscy kierowcy zadowoleni z kursów i z kasy to się chwali panu Januszowi i Jarkowi porządna firma byle tak dalej.

kulawy

Witam wszystkich. Tadziu z Wrześni jeszcze jeździ ??? Nie odbiera telefonu a dawno go nie widziałem na trasie. Wie ktoś może?

zdunia

Jak się nie wybrzydza na kursy to kilometry są i kasa dobra spokojnie ponad 15000km można zrobić i w domu posiedzieć.

maro

Nic ciekawego

Zostaw merytoryczną opinię o Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera - Mały Rudnik

Kubera Transport Osobowy Arleta Kubera