Payrollider Anna Stolarska-Teodorczyk

Rosanów

Payrollider Anna Stolarska-Teodorczyk

Opinie o Payrollider Anna Stolarska-Teodorczyk

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się newsów o Payrollider Anna Stolarska-Teodorczyk jako pracodawcy.

Daniel

Czy firma normalnie działa, taka cisza od dawna?

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Payrollider Anna Stolarska- Teodorczyk. Może okazać się to cenną informacją dla innych użytkowników.

porzadni

i włąśnie o to chodzi, o to, żeby każdy swoją pracę wykonywał jak najlepiej umie i tutaj sprawdza się to w stu procentach, ważne, że od razu dostaje się też umowę o pracę, widać, że wiedzą jak dbać o pracownika

Betka UDT

Super polecam. Obsługa kadrowo-płacowa na najwyższym poziomie. I dziękuję właścicielce, że pomogła mi wybrnąć z problemów z pracownikiem, który najpierw chciał tylko umowę zlecenia a po trzech miesiącach zgłosił się z roszczeniem o umowę o pracę. To Pani Ania podpowiedziała jak rozwiązać problem. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam i polecam.

Gonia86

Ja dostałam dzięki firmie Payrollider pracę. Od początku tego tygodnia mam umowę o pracę, która nie jest śmieciówką ani nie skierowali mnie do agencji pracy tymczasowej. Na rozmowie kwalifikacyjnej bardzo panie z Payrollidera dbały o to żebym mogła wypaść jak najlepiej a byłam zestresowana (wcześniej długo nie miałam pracy). Także super i dziękuję. Myślę, że takie dziwne wpisy o ciężkim dogadywaniu się powinny być podpisywane z imienia i nazwiska. Małgorzata Rychnio.

Tomasz

Zupełnie się nie zgadzam. Może nie dostała tam Pani pracy i stąd niezadowolenie? Firma bardzo nam pomaga a właścicielka przesympatyczna i kompetentna przede wszystkim.

Katia

Firma jak firma. Ciężko się rozmawia z właścicielką, zazwyczaj nie odbiea telefonu a jak odbierze, nie można się dogadać. To tyle w temacie.

Zostaw opinię o Payrollider Anna Stolarska-Teodorczyk - Rosanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Payrollider Anna Stolarska-Teodorczyk