LS Investments Łukasz Sujka

Łódź

Opinie o LS Investments Łukasz Sujka

A

W&T to przygoda zycia! Jestem bardzo wdzięczna Łukaszowi, że miałam taka możlwość. Dzięki niemu poznałam niesamowitych ludzi, zarobiłam pieniądze, zwiedziłam najpiękniejsze miejsca w USA, a co najważniejsze zyskałam najlepszych przyjaciół! W umowie nie ma zadnych 'ukrytych kruczków'. Zaznaczę też, że Wisconsin to nie Nowy York czy LV, ale właśnie to ma swój niepowtarzalny urok!

Dominika

W wakacje 2014 wyjechałam na W&T z Łukaszem do Stanów i serdecznie polecam każdemu. Wszystko się zgadzało z ustaleniami poprzedzającymi wyjazd. Przygoda życia!!;);)

lilja

Wyjazd na work and travel jest sporym wydadkiem to prawda ja rowniez wyjechalam z Łukaszem wszystki kosztowało tyle ile było napisane w kontrakcid który podpisywałam.W tym roku również z nim jadę.Polecam taki wyjazd;)

Adrian

Wyłudza? Chyba sobie żartujesz i to w bardzo słabym stylu. Wyjechałem dzięki Łukaszowi do Stanów. Zarobiłem swoje i dzięki temu po powrocie zarządzam własną firmą. Wiem, że Polak chce mieć wszystko za darmo ale k.... troche pokory. Jeśli mam zapłacić za coś co ułatwi mi zarabianie jeszcze większych pieniędzy to za to płacę. W Stanach nie jest zbyt łatwo ogarniać wszystkiego samemu. Jeśli ktoś ma takie ambicje to niech spróbuje. W mojej Opinii Łukasz to przede wszystkim ekspert, jeśli chodzi o przetrwanie w Stanach. Należy się uczyć od takich ludzi, a nie paluszkiem wskazywać Co kogo boli. I dobra rada. Chcecie poznać USA, przetrwać i wrócić z pieniędzmi. TO MU O TYM POWIEDZCIE. Jeszcze sie nie zdarzyło ,żeby Łukasz komuś nie pomógł. Pozdro ludzie

A

hej, mam wlasnie zamiar z nimi wyjechac na work&travel. moglbys cos wiecej napisac? po jakim katem wyludza dodatkowe pieniadze?

LLL

Odradzam uczestniczenie w wyjeździe work and travel z Łukaszem Sujką, jest to nierzetelny człowiek, wyłudzający dodatkowe opłaty od każdego uczestnika.

Zostaw opinię o LS Investments Łukasz Sujka - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LS Investments Łukasz Sujka