Savenet Systemy Teleinformatyczne Sebastian Maury

Ostrów Wielkopolski

Opinie o Savenet Systemy Teleinformatyczne Sebastian Maury

aleks

Firma Savenet Systemy Teleinformatyczne Sebastian Maury zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem różnorodnych systemów elektrycznych teleinformatycznych i przeciwpożarowych. @ate. Działają już od ładnych paru lat i zawsze ich systemy wykonane są zgodnie z najnowszymi normami jakościowymi polskimi oraz Unijnymi.

general

moi drodzy dziekuje za zaufanie teraz nasz fron przeniesie sie poza ostrów wielkopolski a nasze siatki szpiegowskie pozyskuja coraz lepsze informacje wiec panie sebatianie czas zaplacic za krzywdy wyrzodzone... Kazdy kto chce sie przyloczyc lub ma jakoms kase do odzyskania prosze pisac mejle nasz prawnik kazdmu pomoze czym nas wiecej tym lepiej a nie jest nas malo ....

kat

obiecuje ze to nie koniec teraz zacznie sie wojna !!! Me mysli zniszczyc pogrozyc i zdreptac to jest nasz cel savenet porzaljesz ze sie nie rozliczyles jest nas coraz wiecej armia przybywa 1!!!

słyszałem ze wreszcie trafil na takich ludzi ktorzy nie dali sie oszukac i walczą o swoje i bardzo dobrze popieram ich w 100 % dosc takich pseudo szefów i firm dorabiajacych sie kosztem pracownikow . Takie firmy nie powinny istniec i mam nadzieje ze tak wlasnie stanie sie z ta firma .

haha parodja i wielka sciema :) pozdrawiam [usunięte przez moderatora] pracujacych u "bardzo inteligentnego szefa"

[usunięte przez moderatora]super szef na poczatku...pozniej walczcie o wlasna kase . oczywiscie zapomnijcie o jakiejkolwiek umowie . pozdrowienia

Zostaw opinię o Savenet Systemy Teleinformatyczne Sebastian Maury - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Savenet Systemy Teleinformatyczne Sebastian Maury