Centrum Techniki Okrętowej Biblioteka Techniczna

Gdańsk

Opinie o Centrum Techniki Okrętowej Biblioteka Techniczna

Warto, pracować w CTO tylko w zieleniaku lub w bibliotece obok basenu.Co to za brednie tu ludzie wypisują!?, Jeśli wszystkie tutaj zamieszczone opinie są tak żetelne jak te o CTO to niezła ściema i tyle.Firma jest beznadziejna, tylko lizusy, pocioty i koszkowie prezesa mają faktycznie fajnie.Reszta to tylko nic nieznaczące pionki i mam mnóstwo przykładów by to udowodnić.Konkrety ludzie poszcie a nie taki pusty zachwyt, jakoś nikt się nie odważył....

Zostaw opinię o Centrum Techniki Okrętowej Biblioteka Techniczna - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Techniki Okrętowej Biblioteka Techniczna