Komornik Sądowy

Będzin

Opinie o Komornik Sądowy

Alicja

I ktoś wie jak aktualnie sytuacja wygląda? Czy ktoś się wypowie z innej strony niż dłużnika? Jak się pracowało u komornika? Informacje będą przydatne.

UCZCIWY DŁUŻNIK

MOI DRODZY BĘDZIE KONTROLA NIEBAWEM W KANCELARII PANA KOMORNIKA PIS RZĄDZI I SPRAWDZA WSZYSTKO DOKŁADNIE ZOBACZYMY NIEDŁUGO JAK SIĘ SPRAWY MAJA Z PANEM KOMORNIKIEM

irek

to co piszecie to bzdury zabrał mi całą emeryture sprytnie w zusie i na koncie w banku nic mi nie zostawił

luz

@pesymista, komornik sądowy, jakikolwiek i gdziekolwiek, to państwowe stanowisko. A więc ciepła posadka, umowa, dodatki- to chyba normalne. Nie widzę sensu, żeby myśleć, że to ściema we wpisie poniżej.

pesymista

podziel się wiedzą na jakie to "dodatkowe socjale i inne benefiy" można liczyć - bo jak dla mnie twój wpis to ściema

kumaty

szkoleń??????? o czym piszesz - jakie szkolenia są dla aplikantów komorniczych?? A kancelarię komorniczą porównujesz z "inną firmą" - bardzo ciekawe ...

stary bedziniok

a mnie rozłożył na trzy miesiące i spłaciłem jak dla mnie jest w porządku piszą tylko ci którzy nie chcą spłacać taka prawda

Bedziniok

Nie polecam. Aplikantka nie potrafi rozmawiać z ludźmi, podobnie asesor. Jak się dostaniecie do Komornika będzie ok.

mariola

miałam być eksmitowana ale komornik Sikorski mi pomógł i sie poukładało ma dobre serce

emeryt z Będzina

dał mi szanse i spłaciłem sam a ta blodyna trochę za ostra ale komornik zna życie i w trzy miesiące dałem rade

dłuznik

ten gość powinien dostać jakos nagrode jest naprawde ludzki zmieniam zdanie na temat komorników ten jest normalny

marta

kocham tego komornika jest super dał mi szanse i dałam rade jest wieli dzieki

pisior

Zajebisty komor da się dogadac pierwszy raz spotkałem tak miłego gościa pracownicy - laski trochę pyskate ale gościu szacun na dzielni jest wporzo

Mieszkaniec Będzina

Chamstwo jego aplikantów. Władza którą posiadają uderza im w mózgi.

bezrobotny
@Mieszkaniec Będzina 30.05.2015 23:46
Chamstwo jego aplikantów. Władza którą posiadają uderza im w mózgi.

pogadaj z komornikiem spoko gość na pewno się dogadacie ja spłacam co miesiąc i jest lux

arek

mnie też pomógł rozłożył na raty jest w porzo więcej takich zajebistych komorów zrozumiał sytuację jak dla mnie i mojej żony super

dłużnik

byłem i załatwiłem wszystko rozłożył na raty i nie robił problemów jest super gość mnie pomógł

bezrobotny

tak go chwalicie a nie potrafi długopisu wziąść do ręki i podpisać ugody. inni Komornicy podpisują ugodę bez problemu i nie potrzebują zgody wierzyciela a on wydziwia i zasłania się poragrafami.

prawnik

To nie jest taka prosta sprawa z aplikacją. Szczególnie po ostatnich rewelacjach w mediach jakie wywołałą postawa pewnego komornika o którym zapewne wszyscy słyszeliśmy. Mam nadzieję, ze teraz nie zaczną grzebać przy ustawach i wprowadzać jakichś zmian na szybko, zeby zapobiec rzekomemu nieszczęściu. Wiadomo, ze każdy może popełniać błędy - ale teraz będą sie nam baczniej przyglądać.

hrabia starter

jestem świeżo po zakończeniu na prawie edukacji i chce jak najszybciej pracę znaleźć, chce być komornikiem bo wiem że w tym zawodzie można na serio ogromne pieniądze zarobić, a ja potrzebuję pracy i pieniędzy i to jak najszybciej. myślicie że początkującego przyjmą do pracy u nich jako komornika na przyuczenie?

olek

też ma racje kolega wyżej, to nei jest łatwy zawód, negatywnie odbierany a i tak naprawde niekoniecznie dobrze płatny, więc sami widzicie jak to wszytsko wygląda. Tak naprawde jakby komornik nie był potrzebny to by było super, a jak do kogoś zapuka to chyba ma w tym konkretny powód, prawda? zastanówcie się chwile.

michał

no jak to komornik, jak ktoś wie jak wygląda typowa praca komornika to w ogóle nie byoby tego pytania, przeciez z tym wszystkim jest masa orboty, trzeba współpracowac z kilkoma osobami, sam komornik nie zrobi wszystkiego, a takie sprawy też potrafia się ciągnąc latami i jest masa problemów po drodze.

adam

Widać komentarze klientów sa bardzo dobre, ale czy ten komornik zatrudnia w ogóle ludzi do pomocy, czy to jednoosobowa firma?

dłużnik

Komornik Sikorski ma wielkie serce znalazł rozwiązanie z sytuacji bez wyjscia super gość

wierzyciel

komornik super facet a asesor genialny i można się dogadać naprawdę można

dłużnik

komornik nie do dogadania a asesor jeszcze gorszy

komornik z sercem

Wierzyciel

Polecam, miła atmosfera i przede wszystkim skuteczność, egzekwują nawet wnioski bezskuteczne w innych kancelariach.

anonim - 2011-08-17 11:12:57 Arogandzki nie miły i umie rzucac tylko sluchawka super komornik, miły kompetetny i rzetelny warty polecenia, wieciej takich komorników w tym kraju

Arogandzki nie miły i umie rzucac tylko sluchawka

Zostaw opinię o Komornik Sądowy - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy