Gardenia Szymon Bracha

Kielce

Opinie o Gardenia Szymon Bracha

mola

kaku, problemy firmy szybko nie opuszczą. Najistotniejsze jest to, że ludzie ciągle działają w jednym zespole przez co atmosfera może i tęga to skład stały i zgrany. Według mnie to się liczy i potrafi zmaksymalizować przychody firmy a co za tym idzie i polepszyć warunki dla pracowników

poszkodowany

Uwaga oszust, nie płaci za faktury, wyłącza telefon, nie odbiera poleconych z ostatecznym wezwaniem do zapłaty.

poszkodowany

przestrzegam potencjalnych dostawców(usunięte przez administratora)

poszkodowany

Jestem bardzo niezadowolony z pracy jaką zleciłem p.(usunięte przez administratora) .Przestrzegam wszystkich przed tym człowiekiem. Jakość pracy fatalna. Pracownicy z łapanki.

Zostaw opinię o Gardenia Szymon Bracha - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gardenia Szymon Bracha