Opinie o Sis Sp.j. Piotr Szpindler Artur Samulski w Warszawa

Sis Sp.j. Piotr Szpindler Artur Samulski
counter
1 2 8 5 1
Tonik Nowy wpis

@były pracownik To wpis pracownika czy klienta bo trudno się zorientować?

Kierownik Nowy wpis

Gdyby było tak źle jak to sugeruje były pracownik to firma nie miałaby dobrej opinii na facebooku

były pracownik Nowy wpis
@Kierownik

Jezeli samemu sobie się takie opinie wystawia z profili fejkowych i prosi znajomych o rekomendacje to nie ma sie co dziwić, że macie dobre opinie. Szkoda, że klienci orientują się po fakcie jak naprawiacie laptopy. Szkoda gadać (pisać)...

Jędrek

Spędziłem w tej firmie kilka lat mojego życia i mimo ,ze nasze drogi się rozeszły (otrzymałem ofertę pracy po moim kierunku studiów) zawsze chętnie odwiedzam byłych szefów .Z tego co słyszę ,a mam kontakt z byłymi kolegami to standart u tego pracodawcy .Większość byłej załogi nadal utrzymuje prywatny kontakt z właścicielami . Polecam firmę jako miejsce ,gdzie możesz dużo się nauczyć ,bez stresu realizując się w ciekawej pracy .

byly pracownik Nowy wpis
@Jędrek

hahahah kpisz czy zartujesz? Cwaniaki, naciągacze i kombinatorzy.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Sis Sp.j. Piotr Szpindler Artur Samulski?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

helmut

ważne też jest to, że wypłata zawsze przychodzi na czas, polecam tą pracę!

Adam H.

Mimo iż nie pracowałem zbyt długo w tej firmie zachowam ją na zawsze w mojej wdzięcznej pamięci .Szefostwo jest bardzo życzliwe i tolerancyjne .Ze zrozumieniem przyjmują problemy pracownika i miarę możliwości starają się pomagać .Atmosfera w załodze jest bardzo dobra .Wszyscy wspólnie starają się ciągnąć "wózek " do przodu .Polecam firmę SiS sp.j. zwłaszcza dla osób uczących się dopiero zawodu .Różnorodnych tematów i wyzwań nigdy nie zabraknie dla chętnej i ambitnej osoby . Jedyna wada to godziny pracy 10.30-18.00 to niestety nieco rozbija dzień ,ale trzeba sobie z tego zdawać sprawę jak zaczyna się pracować w sklepie detalicznym .

Zostaw merytoryczną opinię o Sis Sp.j. Piotr Szpindler Artur Samulski - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sis Sp.j. Piotr Szpindler Artur Samulski