Rgbs S.C. Systemy Audiowizualne Robert Sowiński Jan Borliński Marek Boniecki

Opinie o Rgbs S.C. Systemy Audiowizualne Robert Sowiński Jan Borliński Marek Boniecki

monika

Mi się bardzo podoba. Robią chałę ale klientela to łyka.Wiadomo, biznes to showbiznes. Rzecz wyrzuconą przez murarzy,gipsiarzy,glazurników potrafią wcisnąć zleceniodawcy jako część specjalnie na życzenie sprowadzoną z Niemiec. Polecam.

Jak się pracuje w firmie Rgbs S.C. Systemy Audiowizualne Robert Sowiński Jan Borliński Marek Boniecki? Czy jest jasny podział obowiązków? Napisz nam jakie masz odczucia/ Czekamy na komentarze.

Zostaw opinię o Rgbs S.C. Systemy Audiowizualne Robert Sowiński Jan Borliński Marek Boniecki - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rgbs S.C. Systemy Audiowizualne Robert Sowiński Jan Borliński Marek Boniecki