Opinie o MKM Support w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MKM Support. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MKM Support o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MKM Support w Warszawa

Jak się wam pracuje? Warto aplikować?

@Zainteresowany

Zawsze warto! Zapraszam! :)

MKM Support ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Podpowiecie coś więcej?

Rozumiem
@Andrzej

MKM ma dużo projektów do innych firm, sami chyba nie zatrudniają. Pośredniczą między pracodawcą, a kandydatem. Szkolą, przygotowują do rozmowy, cuwają nad całym procesem, informują i motywują. Ja jestem zadowolona ze wsparcia, jakie dostałam i z warunków (umowa o prace, satysfakcjonująca kasa). Aplikowałam na recepcję i asystentkę z niewielkim doświadczeniem ale biegłym angielskim.

@Rozumiem

Bardzo dziękuję za udzielenie odpowiedzi. Pozdrawiam!

Witam, Moim zdaniem biuro duzo obiecuje a nie wywiązuje się ze słowa... :( Mialam iśc na rozmowe kwalifikacyjna bezposrednio do pracodawcy... nagle kontakt sie urwal...no mozna powiedziec ZYCIE To po co byly te telefony, zapewnienia :) Do agencji: ktoś to poszukuje pracy nie jest tylko osoba która oprócz spełnienia swoich prywatnych celów ( czy w postaci pracy, czy możliwości rozwoju pasji ) oczekuje szacunku - wyraża się to poprzez prawdomówność ( !!!!) i jasny obraz sytuacji :):):):) Pamiętajcie trzeba walczyć o swoje i nie dawać się :) Ale niesłownym ludziom mówimy NIE !!!

@Kasia

Szanowna Pani, naszą zasadą jest sprawna komunikacja z kandydatami i jasne stawianie sprawy. To bardzo niedobrze, że w Pani przypadku nastąpiło przeoczenie. Proszę nie żywić do nas urazy. Jeśli czekała Pani na kontakt, który z jakiegoś powodu nie nastąpił, zawsze warto zwrócić się do nas z pytaniem, o co chodzi i o siebie zawalczyć, dokładnie tak, jak Pani pisze :) Serdecznie pozdrawiam!

Anna T.

Trafiłam do MKM Support z ogłoszenia, nie wiedząc nic o tej firmie wcześniej. Sympatyczna ale i bardzo konkretna rozmowa telefoniczna weryfikująca moje doświadczenie oraz znajomość języka, szybkie zaproszenie na rozmowę w siedzibie MKM. Tu również rzeczowe pytania dotyczące mojego doświadczenia, kolejny raz weryfikacja języka i zapoznanie z oferta pracy. Po krótkim czasie telefon, że potencjalny pracodawca jest zainteresowany moją kandydaturą i zaproszenie na szkolenie w Word na dużo bardziej zaawansowanym poziomie niż (jak mi się dotąd wydawało) byłam. Potem kolejne szkolenie i przygotowanie do rozmowy z pracodawcą. Jestem przekonana, że bez tego szkolenia moje szanse na otrzymanie tej konkretnej pracy byłyby mniejsze. Co więcej, po kilku miesiącach od zatrudniena zadzwoniono do mnie z zapytaniem o wrażenia co do pracy w nowym miejscu. Miałam juz do czynienia z innymi agencjami pośrednictwa, których rola sprowadzała się tylko do POŚREDNICZENIA i niczego więcej. Tu poczułam się zaopiekowana, naprawdę przygotowana do rozmowy kwalifikacyjnej z potencjalnym pracodawcą, i tu dopiero zobaczyłam jak taka firma powinna funkcjonować: dbasz o klienta, który szuka pracownika znajdując mu wykwalifikowanego pracownika, dbasz o kandydata, przygotowując go do wymaganego profilu - zamierzony efekt: zadowolony pracodawca + zadowolony kandydat = sukces firmy headhunterskiej. Ja tą firmę szczerze wszystkim polecam.

@Anna T.

Dzień dobry. Pani opinia bardzo nas cieszy. Dziękujemy za udany proces rekrutacyjny i tak szczegółowe opisanie jego przebiegu. Powodzenia!

Specjalista ds. Marketingu

Rozmowa była długa i wyczerpująca. Tym bardziej wielkim rozczarowaniem jest to, że pomimo zapewnień nigdy nie otrzymałam informacji zwrotnej o dalszym przebiegu rekrutacji. Nie polecam!

Standardowe.

logo firmy Serwisant rowerowy
Iga

Czy firma prowadzi może rekrutację? Jaka jest atmosfera w pracy? To dla mnie jest bardzo ważne,

@Iga

Szanowna Pani, domyślam się, że Pani zapytanie mogło się już nieco przeterminować. Przepraszam, że tyle czekała Pani na reakcję i jednocześnie dziękuję za zainteresowanie rekrutacją w MKM Support. Będę wdzięczna za uściślenie zapytania - jest Pani zainteresowana pracą w agencji MKM Support czy projektem rekrutacyjnym, który prowadzimy?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w MKM Support o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

MKM Support

Szanowni Państwo, MKM Support, jako agencja rekrutacyjna, prowadzi jednocześnie rekrutację na wiele stanowisk, u wielu pracodawców. Z tego powodu warunki zatrudnienia są zróżnicowane. Nasi Klienci oferują zarówno zatrudnienie bezpośrednie na umowę o pracę/współpracę, jak i na umowę zlecenie, za naszym pośrednictwem. Współpracujemy z firmami z branży doradczej, które świadczą usługi na najwyższym poziomie biznesowym i takie same warunki stwarzają swoim pracownikom. Oznacza to, że przewidziany jest pakiet benefitów, od popularnych, jak ubezpieczenie medyczne i karta multisport, po rzadziej spotykane, jak bonusy finansowe, sekcje sportowe, szkolenia zawodowe i językowe czy np. całodzienne wyżywienie. MKM Support dla swoich kandydatów oferuje usługi doradcze w zakresie autoprezentacji, odbycia udanej rozmowy kwalifikacyjnej, przygotowania profesjonalnego CV. Prowadzimy kandydata przez cały proces, odpowiadając na pytania, ustalając dostępność na spotkania, doradzając w kwestiach, budzących wątpliwość, przekazując feedback. Jeśli stanowisko, na które kandydat aplikuje, tego wymaga, szkolimy z zaawansowanej obsługi programów pakietu MS Office. W przypadku dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji.

Radek

Czy wiecie coś wienie o pracy w windykacji , to ma być praca ze znajomością języka rosyjskiego. ?

Kandydatka

Jestem bardzo mile zaskoczona MKM Support. Idąc na rozmowę nie miałam o firmie pojęcia, a cały proces rekrutacyjny, zaoferowanie świetnych szkoleń i 'insightów' ze specyfiki pracy na danym stanowisku zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Rzetelni, niezwykle pomocni rekruterzy i szkoleniowcy,m którzy znają się na rzeczy!

Jolka

Jak ktoś szuka pracy to z zasady dopytuje w różnych miejscach o dobre firmy. Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, po prostu tak sie robi. Pozostałe informacje z netu i wiem z jaka firmą mam do czynienia!

@monee - a jakie są Twoje doświadczenia związane z MKM Support? Czy jesteś tam aktualnie zatrudniony? Jak oceniasz warunki pracy w tej firmie? Szczegółowe informacje są bardzo przydatne dla osób chcących zatrudnić się u tego samego pracodawcy co Ty. Doświadczenie pracowników jest cenną wskazówką przy podejmowaniu decyzji o przyszłości zawodowej.

Grażyna

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy recepcjonistki z biegłą znajomością języka angielskiego? Na jaką umowę można liczyć? Jaka jest atmosfera?

monee

Nie wiem, skąd takie kiepskie opinie na forum, bo "na mieście" opinie MKM ma super. Biuro może małe i trochę gorąco ale spotkanie bardzo ok i maja ciekawe projekty.

Przyszły

Szukałem dobrej firmy i dowiedziałem się, że MKM Support ma dobrą opinię jako pracodawca. Nie bardzo więc mogę zrozumieć niektóre wypowiedzi na forum!

Kamil

Generalnie to agencja dobrze wypada na forum. Ja już wcześniej słyszałem o nich dobre opinie, że warto z nimi pracować.

Iwona

Z całą pewnością nie powinno mieć miejsca nieprofesjonalne zachowanie rekruterki, ale idealnie nie jest nigdzie. Ogólnie MKM to fajna firma i można na nich polegać. Szkoda mają tak mało ofert w ostatnim czasie.

ania
@Iwona

Generalnie zawsze warto do nich napisać, ostatnio sporo działają na linkedinie i chyba nie wszystko jest ogłaszane.

ania
@Iwona

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w MKM Support? Czy firma poszukuje w tym momencie kandydatów na stanowisko rekrutera? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia na tym konkretnym stanowisku?

Anna P.

To nie jest typowa sieciowa agencja, która wysyła CV bez Twojej wiedzy i zgody. Zaczynając od pierwszej rozmowy telefonicznej, a kończąc na 45-minutowym (!) coachingu telefonicznym przed spotkaniem u pracodawcy, który miał mnie przygotować do rozmowy rekrutacyjnej, cała współpraca z MKM to profesjonalizm i kultura na najwyższym poziomie. Polecam, choć nie dostałam pracy, jestem w stałym kontakcie z paniami z MKMu. W swojej karierze miałam styczność z wieloma agencjami, lecz MKM jest zdecydowanie najlepszą.

Urlopopo
@Anna P.

No to niezłe Ci się poszczęściło, Bo u mnie reketierka bardziej była zajęta swoim urlopem nadchodzącym niż pracą swoją. Każdemu się należy odpoczynek jak najbardziej ale można ta sprawę było załatwić przekazując sprawę koledze / koleżance z Firmy. Olewanie kandydata którego się rekrutowało z powodu nadchodzącego urlopu - bynajmniej nie jest oznaką profesjonalizmu .

Anna P.
@Urlopopo

Nie sądzę, że to kwestia szczęścia - dwie moje koleżanki znalazły pracę przez MKM i poleciły mi firmę, ja też jestm zadowolona ze współpracy, chociaż pracy nie dostałam. Wpadki wiadomo, zdarzają się każdemu, ale ja polecam.

wypadek
@Anna P.

tak, zdarzają się - ale olewanie ciężko nazwać wypadkiem..., jeżeli ktoś nie spełnia warunków przyjęcie do pracy to wystarczy mu to powiedzieć, a nie udawać ze sprawy nie było itp - przekazanie takich informacji możne nie być miłe ale to praca rek-rutera, celowe unikanie takich sytuacjach świadczy tylko o braku odpowiedzialności na zajmowanym stanowisku .

Malinka

Dlaczego niektórzy za niepowodzenie podczas rekrutacji oczerniają firmę z byle jakiego powodu? Czy ciężko zrozumieć, że firma szuka dobrych fachowców i pewnie ktoś taki się zgłosił. Rozumiem, że praca tu jest fajna ale trzeba być dobrym i tyle. Polecam

Niepowodzenie :)
@Malinka

Tu nie chodzi o oczernianie Firmy za niepowodzenie podczas rekrutacji, ale podejście rekruterów. Jeżeli Ktoś przedstawia Ci Ofertę pracy na jednym spotkaniu, a na drugim spotkaniu rekrutacyjnym z pracodawcą dostajesz zupełnie inne informację dotyczące stanowiska a które aplikujesz , lub warunków współpracy to chyba trochę nie tak? Druga kwestia to informacja zwrotna odnoście rekrutacji - jest ważna, nawet jeżeli miałaby być negatywna. Niestety pomimo obietnic i zapewnień, takiej informacji nie ma, fakt ze ktoś szuka pracy w niczym go umniejsza. Taka osoba przychodzi na spotkania dostarcza ewentualnie wymagane dokumenty itp - słowem spełnia ze swojej strony wymagania do wzięcia w rekrutacji. Wiec chyba należy mu się jej informacja zwrotna o jej wyniku.

Czytając opinie przed rozmową byłem pełen obaw. Jednak osobiście przekonałem się, że pracownicy agencji cechują się profesjonalizmem i są bardzo przyjaźni. Rozmowa była konkretna i rzeczowa. Duża jej część prowadzona była w języku angielskim - a od początku nie ukrywałem, że stały kontakt z angielskim jest moim priorytetem. Na koniec zostałem umówiony na szkolenie z MS Office. Podsumowując - wszystko jak najbardziej w porządku.

Małgosia S.

Po opiniach tutaj dość sceptycznie podchodziłam do firmy, ale przeżyłam naprawdę bardzo pozytywne zaskoczenie! W samej agencji panuje bardzo przyjazna atmosfera - od razu z uśmiechem zaproszono mnie do środka i zaproponowano coś do picia. Sama rozmowa przebiegła w pozytywnej atmosferze - przedstawiono mi projekty ze szczegółami, a po zakończeniu spotkania zostałam zaproszona na szkolenie - tak, ta agencja szkoli kandydatów przed rozmową - nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam. Ogólnie - bardzo duży pozytyw, czekam na wyniki rekrutacji :)

Zostaw merytoryczną opinię o MKM Support - Warszawa

• Jak się pracuje w MKM Support?

Zobacz opinie na temat firmy MKM Support tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MKM Support?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MKM Support?

Kandydaci do pracy w MKM Support napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MKM Support
3.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • 57
    21-030 Warszawa