MKM Support

Opinie o MKM Support

Radek
użytkownik zarejestrowany

Czy wiecie coś wienie o pracy w windykacji , to ma być praca ze znajomością języka rosyjskiego. ?

Kandydatka

Jestem bardzo mile zaskoczona MKM Support. Idąc na rozmowę nie miałam o firmie pojęcia, a cały proces rekrutacyjny, zaoferowanie świetnych szkoleń i 'insightów' ze specyfiki pracy na danym stanowisku zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Rzetelni, niezwykle pomocni rekruterzy i szkoleniowcy,m którzy znają się na rzeczy!

Jolka
użytkownik zarejestrowany

Jak ktoś szuka pracy to z zasady dopytuje w różnych miejscach o dobre firmy. Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, po prostu tak sie robi. Pozostałe informacje z netu i wiem z jaka firmą mam do czynienia!

użytkownik zarejestrowany

@monee - a jakie są Twoje doświadczenia związane z MKM Support? Czy jesteś tam aktualnie zatrudniony? Jak oceniasz warunki pracy w tej firmie? Szczegółowe informacje są bardzo przydatne dla osób chcących zatrudnić się u tego samego pracodawcy co Ty. Doświadczenie pracowników jest cenną wskazówką przy podejmowaniu decyzji o przyszłości zawodowej.

Grażyna
użytkownik zarejestrowany

Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy recepcjonistki z biegłą znajomością języka angielskiego? Na jaką umowę można liczyć? Jaka jest atmosfera?

monee

Nie wiem, skąd takie kiepskie opinie na forum, bo "na mieście" opinie MKM ma super. Biuro może małe i trochę gorąco ale spotkanie bardzo ok i maja ciekawe projekty.

monee

Trener
@monee 26.08.2017, 20:48

Bardzo Ciekawe to co napisałaś bo ja na " mieście" nie słyszałem nic na temat MKM Support - ani dobrego , ani złego ;). Zazwyczaj Ludzie są zajęci życiem . Tworzenie jakiegoś wyimaginowanego marketingu szeptanego, żeby ocieplić wizerunek Firmy w której się pracuje nie jest dobrym rozwiązaniem . Bo to na forach łatwo wychwycić ;) Pozdrawiam

Przyszły
użytkownik zarejestrowany

Szukałem dobrej firmy i dowiedziałem się, że MKM Support ma dobrą opinię jako pracodawca. Nie bardzo więc mogę zrozumieć niektóre wypowiedzi na forum!

Kamil
użytkownik zarejestrowany

Generalnie to agencja dobrze wypada na forum. Ja już wcześniej słyszałem o nich dobre opinie, że warto z nimi pracować.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Z całą pewnością nie powinno mieć miejsca nieprofesjonalne zachowanie rekruterki, ale idealnie nie jest nigdzie. Ogólnie MKM to fajna firma i można na nich polegać. Szkoda mają tak mało ofert w ostatnim czasie.

ania
@Iwona 14.08.2017, 14:07

Generalnie zawsze warto do nich napisać, ostatnio sporo działają na linkedinie i chyba nie wszystko jest ogłaszane.

ania
@Iwona 14.08.2017, 14:07

użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w MKM Support? Czy firma poszukuje w tym momencie kandydatów na stanowisko rekrutera? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia na tym konkretnym stanowisku?

Anna P.

To nie jest typowa sieciowa agencja, która wysyła CV bez Twojej wiedzy i zgody. Zaczynając od pierwszej rozmowy telefonicznej, a kończąc na 45-minutowym (!) coachingu telefonicznym przed spotkaniem u pracodawcy, który miał mnie przygotować do rozmowy rekrutacyjnej, cała współpraca z MKM to profesjonalizm i kultura na najwyższym poziomie. Polecam, choć nie dostałam pracy, jestem w stałym kontakcie z paniami z MKMu. W swojej karierze miałam styczność z wieloma agencjami, lecz MKM jest zdecydowanie najlepszą.

Anna P.
@Urlopopo 10.08.2017, 17:28
No to niezłe Ci się poszczęściło, Bo u mnie reketierka bardziej była zajęta swoim urlopem nadchodzącym niż pracą swoją. Każdemu...

Nie sądzę, że to kwestia szczęścia - dwie moje koleżanki znalazły pracę przez MKM i poleciły mi firmę, ja też jestm zadowolona ze współpracy, chociaż pracy nie dostałam. Wpadki wiadomo, zdarzają się każdemu, ale ja polecam.

wypadek
@Anna P. 21.08.2017, 21:46

tak, zdarzają się - ale olewanie ciężko nazwać wypadkiem..., jeżeli ktoś nie spełnia warunków przyjęcie do pracy to wystarczy mu to powiedzieć, a nie udawać ze sprawy nie było itp - przekazanie takich informacji możne nie być miłe ale to praca rek-rutera, celowe unikanie takich sytuacjach świadczy tylko o braku odpowiedzialności na zajmowanym stanowisku .

Malinka
użytkownik zarejestrowany

Dlaczego niektórzy za niepowodzenie podczas rekrutacji oczerniają firmę z byle jakiego powodu? Czy ciężko zrozumieć, że firma szuka dobrych fachowców i pewnie ktoś taki się zgłosił. Rozumiem, że praca tu jest fajna ale trzeba być dobrym i tyle. Polecam

Niepowodzenie :)
@Malinka 01.08.2017, 16:22

Tu nie chodzi o oczernianie Firmy za niepowodzenie podczas rekrutacji, ale podejście rekruterów. Jeżeli Ktoś przedstawia Ci Ofertę pracy na jednym spotkaniu, a na drugim spotkaniu rekrutacyjnym z pracodawcą dostajesz zupełnie inne informację dotyczące stanowiska a które aplikujesz , lub warunków współpracy to chyba trochę nie tak? Druga kwestia to informacja zwrotna odnoście rekrutacji - jest ważna, nawet jeżeli miałaby być negatywna. Niestety pomimo obietnic i zapewnień, takiej informacji nie ma, fakt ze ktoś szuka pracy w niczym go umniejsza. Taka osoba przychodzi na spotkania dostarcza ewentualnie wymagane dokumenty itp - słowem spełnia ze swojej strony wymagania do wzięcia w rekrutacji. Wiec chyba należy mu się jej informacja zwrotna o jej wyniku.

Piotr

Czytając opinie przed rozmową byłem pełen obaw. Jednak osobiście przekonałem się, że pracownicy agencji cechują się profesjonalizmem i są bardzo przyjaźni. Rozmowa była konkretna i rzeczowa. Duża jej część prowadzona była w języku angielskim - a od początku nie ukrywałem, że stały kontakt z angielskim jest moim priorytetem. Na koniec zostałem umówiony na szkolenie z MS Office. Podsumowując - wszystko jak najbardziej w porządku.

Małgosia S.

Po opiniach tutaj dość sceptycznie podchodziłam do firmy, ale przeżyłam naprawdę bardzo pozytywne zaskoczenie! W samej agencji panuje bardzo przyjazna atmosfera - od razu z uśmiechem zaproszono mnie do środka i zaproponowano coś do picia. Sama rozmowa przebiegła w pozytywnej atmosferze - przedstawiono mi projekty ze szczegółami, a po zakończeniu spotkania zostałam zaproszona na szkolenie - tak, ta agencja szkoli kandydatów przed rozmową - nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam. Ogólnie - bardzo duży pozytyw, czekam na wyniki rekrutacji :)

Jolka
użytkownik zarejestrowany

Patrząc na ich ofertę pracy to jest całkiem fajna. Czy może ktoś napisać coś więcej o pracy asystentki z jęz. niemieckim ? Trochę martwią mnie opinie szczególnie o rekruterach. Jakie wstępne wymagania ma firma?

Kandydaci@szanujmysię.pl

Rekruterka arogancko i z wyższością odnosi się do Kandydata, nierzetelnie informuje o ofercie pracy, nie przekazuje informacji zwrotnej odnośnie rekrutacji. Momentami ma się wrażenie że robi sobie z rekrutowanego przysłowiowe "jaja". Na słowa uwagi na temat procesu rekrutacji ( brakiem informacji odnośnie wyników rekrutacji) reagują arogancją lub sugestią o niższości danej osoby względem innych kandydatów. Odnosi się wrażenie że pracują tam zakompleksieni ludzie wyżywający się na innych. Nie polecamy .

użytkownik zarejestrowany

Firma dodała wiele nowych ofert pracy. Jak wygląda obecnie rekrutacja? Warto wysłać aplikację?

ALigirer
użytkownik zarejestrowany

No czasem trzeba wyluzować @jolka no ale niektróym ciężko to przychodzi.

marco

cyrk na kolkach... bylem na rozmowie i z minuty na minute coraz bardziej watpilem. o profesjonalizmie to ta dziewczynka nie slyszala to raz, a po 2 osoba prowadzaca powinna swoim poziomem reprezentowac firme od najlepszej strony a nie swoja glupote. 0/10 nie polecam

eM.B.

Przyznam, ze pod wplywem obcnych tu opinii podeszlam z duzym dystansem do agencji. Ku memu zaskoczeniu kazdy kontakt byl w pelni profesjonalny a przy tym sympatyczny. Byc moze indywidualne doznania osob komentujacych zaleza od ich wlasnego nastawienia i podejscia do rozmowcy. Dla niezadowolonych polecam kontakt z P. Sylwia, Ewa lub Olga.

zaskoczona

Jeśli ktoś ma dużo wolnego czasu i duży dystans do świata to można się pofatygować. Ja żałuję. Nigdy się tak nie rozczarowałam i nie spotkałam z takim podejściem do osoby aplikującej. Straciłam czas i nerwy. Pomijam atmosferę jaka panuje w "biurze", bo nie to się liczy, aczkolwiek sam stosunek do osoby i jej aplikacji daje dużo do myślenia. Panie ironizują i się wywyższają. Ja byłam uczona innej kultury. Miałam ochotę wyjść w trakcie rozmowy. Brak szacunku do samej osoby jak i jej czasu. Sugestia do dyrekcji - ludzie szukając pracy chodzą na wiele rozmów. Każde spotkanie to koszt dojazdu i dużo poświęconego czasu. Robiąc sobie jedynie bazę potencjalnych pracowników uprzedzajcie o tym.

XXX9

Najgorsza rozmowa jaką kidykolwiek miałam. Podobnie jak B miałam ochotę wyjść ze spotkania. Żałuję, że straciłam swój cenny czas na rozmowę. Od razy można dostrzec, że w firmie panuje sztywna atmosfera. Brak kompetencji nadrabiają arogancją.

B

Kpina i porazka w 1... Poziom osoby z ktora rozmawialem byl kompromitujacy. Wyszedlem ze spotkania.

Ja

3 negatywne komentarze usuniete bo zle swiadczyly o tej marnej firmie. brawa dla moderatorow tego forum

Nela Nela

Serdecznie polecam usługi agencji MKM Support. Firma jest niewielka ale jej pracownicy służą pomocą np.w poprawieniu CV, doradzają jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej. Ja zostałam przeszkolona z programów Office i dzięki temu, mimo braku doświadczenia, zostałam zatrudniona na stanowisku asystentki.

Magdalena M

Agencja jest neistety nierzetelna. Po rozmowie kwalifikacyjnej brak konataktu przez ponad miesiąc a po tym czasie telefon z próba wmówienia mi, że Pani z MKM do mnie dzwoniła, wszystko jest w porządku i możemy kontynuowac współpracę. Miałam kontakt z kilkoma agencjami pracy i 1. raz coś takeigo mnie spotkało.

Zostaw opinię o MKM Support - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MKM Support