Agencja Reklamowa KSR S.C. Aneta Kuch, Joanna Sojecka

Opinie o Agencja Reklamowa KSR S.C. Aneta Kuch, Joanna Sojecka

Anetta

Wyzysk -niska płaca , kombinowanie jak najmniej wypłacić pracownikowi pensja na poziomie niskim , brak szacunku do pracownika

Ewa

Zdecydowanie odradzam, tragedia.

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy Agencja Reklamowa KSR S.C. Aneta Kuch, Joanna Sojecka? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa KSR S.C. Aneta Kuch, Joanna Sojecka - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa KSR S.C. Aneta Kuch, Joanna Sojecka