Opinie o Agencja Reklamowa Ksr w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Reklamowa Ksr. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Reklamowa Ksr o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Reklamowa Ksr w Warszawa

Marta Nowy wpis

Wasze opinie nie są za ciekawe :/ Chciałam tam podbić i zapytać o pracę, bo już działałam w branży reklamowej. Nadal jest tak ciężko z tymi kierowniczkami? Wypłaty kiepskie? Pomóżcie, bo nie wiem co zrobić - ich strona wygląda bardzo ładnie i ogólnie sprawiają wrażenie fajnej firmy, ale po waszych opiniach mam mętlik w głowie.

Robert Nowy wpis
@Marta

Nie polecam !!

Robert Nowy wpis

Niska płaca brak podwyżek brak możliwość rozwoju czyli jesteś tak zwanym robolem właścicielek które liczą tylko na zadowolenie swoje pomiatając pracowników

Magda Nowy wpis

Czy agencja aktualnie zatrudnia stażystów ?

Ola

Czyli raczej nie szukac tu przyszłości?

Czy po rozmowie w Agencja Reklamowa Ksr rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Henry

Pewni jesteście , że nie dzieje się dobrze w firmie? Łatwo jest oskarżyć ale trudno naprawić błąd.

Obie właścicielki wyzyskują i zastraszają pracowników. Nie polecam kontaktu

Anetta

Wyzysk -niska płaca , kombinowanie jak najmniej wypłacić pracownikowi pensja na poziomie niskim , brak szacunku do pracownika

Zdecydowanie odradzam, tragedia.

admin

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy Agencja Reklamowa KSR S.C. Aneta Kuch, Joanna Sojecka? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Reklamowa Ksr - Warszawa

• Jak się pracuje w Agencja Reklamowa Ksr?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Reklamowa Ksr tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agencja Reklamowa Ksr
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Perkuna 54 lok. 41
    04-180 Warszawa