FF-Bud S.C. Stanisław Filipowicz Jan Filipowicz

Kraków

Opinie o FF-Bud S.C. Stanisław Filipowicz Jan Filipowicz

Mariusz

Witam, wypłata u tych Panów jest zawsze na czas , atmosfera jak wszędzie sami pracownicy ją tworzą , praca ciężka ale to normalne przy remontach głównie kamienic. Pozdrawiam

abraxas

Pracodawca: kapitalna, fantastyczna osoba. Kierownictwo do(usunięte przez administratora)Współpracownicy: zależy z kim się ustawisz.

Były

Firma dobra. Kiedyś lepsza. Polecam pracodawców. Nie polecam obecnego \"kierownictwa\". Przyjdzie \"kierownik\" i zapyta cię co trzeba zrobić. Gdy, powiesz mu, co należałoby w tej chwili wykonać, pobiegnie do pracodawcy i powie, że pracownik nie wie co ma zrobić. Ale ja wiem jako pracownik, że mieliśmy możliwość uczyć \"kierownictwo\" co trzeba w danym momencie zrobić. Bywało, że ja, jako zwykły pracownik budowlany, musiałem za osoby \"wyższej instancji\" robić niektóre pomiary, bo \"wyższa instancja\" nie umiała, lub jej się nie chciało.

Zostaw opinię o FF-Bud S.C. Stanisław Filipowicz Jan Filipowicz - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FF-Bud S.C. Stanisław Filipowicz Jan Filipowicz