Straż Graniczna

Opinie o Straż Graniczna

leonienko

mam tylko jedno pytanie nie wiem kto może mi odp.moj znajomy już dwa razy składał podanie do pracy jako funkcjonariusz i dwa razy odrzucili na wstępie na czym polega rekrutacja czym się kierują kim trzeba być by chociaż na rozmowę zaprosili nawet człowieka nie widzieli a już odrzucają czy to jest normą

maki

Z tego co wiem to konieczne jest wykształcenie by sie tam dostać i skonczone studia.

kargul

Witam, Nadwiślański Oddział SG to zakład w którym się nie zarabia jak się jest szaraczkiem. Są 3 rodzaje pracowników funkcjonariusze, cywilni i techniczni. Najlepiej mają funkcjusze lepsze pensje, dodatki, nagrody. Cywilni zarabiają ok 2000zł. Techniczni - najniższa krajowa. W zakładzie panuje taki nepotyzm jakiego w życiu nie widziałam. Klany rodzinne. Nie polecam tego mejsca, jeśli nie ma się dobrze obstawionych pleców. Wykorzystają a i tak na dodatkach, premiach oszwabią. Góra myśli tylko o sobie. Tacy to pożyją...

Zostaw opinię o Straż Graniczna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Straż Graniczna