Stolarstwo Meblowe STOLMAX

Czeladź

Opinie o Stolarstwo Meblowe STOLMAX

jasodo
użytkownik zarejestrowany

jest to ogólenie sklep z meblami kuchennymi i wydaje mi się, ze bardzo dbają i o jakość i o design wykonania, bo sa to naparwde już bardzo eleganckie meble z tego co widze i to jest na pewno też na plus dla nich.

oszukany

Firma to jedna wielka pomyłka im dalej od niej tym lepiej. Firma [usunięte przez admina]ludzi,jedna wielka sciema

Monika M.

Wszystko ok. Nie rozumiem co sie stalo na tym forum....jakies powycinane fragmenty...ciezko rozpracowac o co chodzi?? Ja w kazdym razie jestem zadowolona.Firma mi doradzila i pomogla w zagospodarowaniu kuchni .Zaproponowano mi wszystko od wstepnego projektu ktory mi sie bardzo podobal ...po sprzet AGD.Troszke dlugo trwala realizacja ale facet naprawde robi co moze.Efekt koncowy byl fantastyczny!!Polecam wszystkim ktorzy chca tanio i solidnie.

stolmax

Referencje oraz opinie od naszych klientów są do wglądu w siedzibie naszej Firmy.Pozdrawiamy Firma STOLMAX.

zawiedziona

To jedna wielka ( usunięte przez administratora ) warsztaty w starych komórkach. Gościu tylko ciągle opowiada co to nie robi i u jakich bogaczy. ( usunięte przez administratora )Zapłaciłam mu zaliczkę 50% i potem ( usunięte przez administratora ) nie dajcie się nabrać.

Agnieszka Sz.

Firma godna polecenia.Jakość na wysokim poziomie co do terminów to wszędzie jest tak samo.Ogólnie jestem zadowolona i polecam Firmę STOLMAX.

oszukany

Proszę wszystkich o ostrożność. Firma Stolmax to( usunięte przez administratora )

Bzdury napisałeś....ta firma to( usunięte przez administratora ) wpisz sobie stolmax czeladź opinie i poczytaj o tym ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Stolarstwo Meblowe STOLMAX - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stolarstwo Meblowe STOLMAX