Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela

Opinie o Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela

Izydor

Chyba konkurencja mocno pracuje.

Poskodowany
@Izydor 09.01.2018 18:32

Przy takim poziomie usług i podejściu do klienta jak u Stacha nie potrzeba konkurencji aby go wyeliminować. Wystarczy uczciwa informacja. A ta jest tak, że jakość i uczciwość poniżej krytyki, skandal!

pokrzywdzony
@Izydor 09.01.2018 18:32

Nie konkurencja tylko oszukani, proponuję abyś zatrudnił tą firmę to się przekonasz. Ta firma to tragedia.

Iza

@Poskodowany jednak na forum powinny pojawiać się tylko i wyłącznie prawdziwe informacje, a nie podsycanie dyskusji o firmie Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela przez konkurencję. Pamiętajcie, że nieprawdziwe informacje admin ma prawo usunąć.

Iza

@anonymous nie rozumiem Twojego stwierdzenia. Co oznacza, że podczas rozmowy w firmie Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela proponuje się kilka firm? To nie ma rekrutacji do tej jednej konkretnej?

Alan

Ja tam słyszałem, że Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela zatrudnia coraz to lepszych fachowców i nie ma w ogóle na co narzekać, wszyscy wiedzą, że sprawa jest dobra i rozwojowa, pensje coraz lepsze

anonymous
@Alan 09.09.2016 12:42

To chyba żart, ostrzegam wszystkich, co do różnych firm najczęściej w trakcie rozmowy proponuje kilka firm.

Iza

@Lolo czy Twoje doświadczenia z firmą Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela są związane ze strony klienta czy pracownika?

Oszukany

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie, naciąganie na koszty, straszenie, kompletny brak fachowości, działa pod różnymi firmami aby złapać robotę.

Oszukany
@Oszukany 28.05.2017 18:41

Ja również to potwierdzam, ostrzegam wszystkich, gość działa pod różnymi firmami i ukrywa swoje oszustwa.

Lolo
@Oszukany 24.08.2017 20:18

Ostrzegam także, zero fachowości, dużo obiecywania, jak złapie robotę straszy i wymusza pieniądze.

Iza

Nikt mi nadal nie odpowiedział na moje pytania, dlatego je ponawiam. Czy jakiś inny pracownik chciałby coś powiedzieć na ten temat? Myślę, że to ważne dla osób szukających informacji na forum o Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela.

Iza

@Oszukany a skąd wiesz, że działa pod innymi firmami? Takie informacje na forum powinny mieć swoją argumentację, ponieważ sporo osób zagląda na forum i nie można im podawać takich samych faktów, bo one nic nie wniosą.

picia

Po prawie 2,5 letniej batalii odzyskaliśmy pieniądze od Pana Stasia i jego wspólników!!:))...deklarują,że teraz już uczciwie ze wszystkimi się rozliczają więc pewnie wszyscy z forum poprostowali swe kontakty z nimi, taka przynajmniej mam nadzieje i tego życzę

picia

Witam, coś nam przycichło o naszym "bohaterze"!? Czyzby sie poprawił!? Watpie. Chętnie bym posłuchał gdzie go teraz znajdę bo chwilowo straciłem go z oczu a dalej nie oddał mi kasy!?

Rex

Witam, Jesteśmy tu po raz kolejny kupić nerkę dla naszych pacjentów, a oni zgodzili się zapłacić dobrą sumę pieniędzy dla wszystkich, którzy chcą oddać nerkę, aby je zapisać, a więc jeśli jesteś zainteresowany, aby być dawcą lub chcesz uratować życie, jesteś dla napisz do nas na poniższy adres e-mail. Jest to okazja, aby być bogaty w porządku, możemy zapewnić Ci gwarancyjny i 100% bezpieczne transakcji z nami, wszystko zostanie wykonane zgodnie z prawem guilding dawców nerek. Tak więc nie marnować więcej czasu, prosimy napisać do nas na irruaspecialisthospital20@gmail.com Irrua Specjalistyczny Szpital Kliniczny.

elvis

kontakt poprzez e-mail doctorelviswhyte@gmail.comjeśli chcesz kupić lub sprzedać nerkę.

picia

Witam, dla zainteresowanych oszukanych miałbym pare informacji nt wymianienej tu"osoby". chętnie się nimi podzielę, zainteresowanych zapraszam picia969@wp.pl

jasiek

hura muslisz ze krs cos pomoze mam znajoma w sadzie i niemoge go znalesc wiec nieposz takich bredni bo jest to bez sensu

picia

przepraszam "hura",ale Twoja naiwność jest rozbrajająca! Gościu jest tak pozadłużany,taki z niego oszust,że jest "elektryczny" jak nie wiem co. To najlepsze miejsce na wymianę takich danych,a całe to forum powinno się zebrać i oddać sprawę do Prokuratury

jasiek

witam wie ktos gdzie teras starsek dziala konkretny adres mnie interesuje

jasiek

a komu staszek dawal zaliczki odrazu?????niepamietam nic takiego???a on lubil takich co pija bo im dawal 100 na tydzien i byli szczesliwi taka prawda!!!

jasiek

stego co wiem staszek nie placil na godziny tylko od roboty,a ludzie nie przychodzili do pracy bo jak sie umawial na zaliczke to go nie bylo niemial czasu drugie obsowa z materialem mial byc byl za 5 dni ja jak robilem jako pracownik na etat to z wlasnej kasy wykladalem na material bo niemialem co robic do tej pory za robote w choholowie jest mi winny 586zl ale otym nie pamieta niewiem jaki jest teras "ps"nie wszysie chlali w robocie a nie przychodzili dlaczego??????

robert

Ja pracuje u pana Greli juz 3 lata wystarczy pracować rzetelnie nie okradać firmy jak inni i nie spożywać alkoholu bądz przychodzic pod jej wpływem ...... jeśli pracujesz u greli to tylko trzymajac sie zasad możesz mieć normalne warunki... praca to nie zabawa i picie podczas niej a niestety 50% ludzi na jakich trafiał grela to sami alkoholicy którzy chcieliby zarabiać po 5tysiecy miesiecznie nie umiejąc trzymac młotka w ręce własnie przez takich ludzi grela ma kłopoty do dzis w firmie zaczynali roboty brali zaliczki w duzych kwotach i na drugi dzień telefonu nie odbierali a terminy w robotach uciakały kto zapłaci mu za odsetki jakie kary poniósł prze takich ludzi jacy u niego pracowali... o tym sie nikt nie zastanowi a o tym że wy grele wystawiliście to nikt z was tego nie widzi fajnie sie brało kase i chlało i do roboty nie chodziło........ mozna tak pisać i pisać

jasiek

witam przeprowadzilem ostatnio rozmowe z stanislawem g zadzwonil do mnie po 3 latach i 7 miesacach dowiedzalem sie ze pieniadze jest mi winna spolka a nie ON czyli nic sie nie zmienilo jakim czlowiekiem byl takim jest a czkolwiek powiedzal ze mi oda kase jak bedzie mial!!! a kiedy sie pytam a on niewie? a powod z jakiego zadzwonil to urazil go moj wpis na internecie onim oczywiscie wszyscy go oszukali i to nie jego wina ze terminy byly zawalone a mnie to"H"interesuje

CALINECZKA

Witam. Pan Grela także nas oszukał,cwany kazał osobie podpisać czek in blanco, dodatkowo zakupiliśmy materiał za który nam nie zapłacił.

pokrzywdzony

Wykonawstwo zero jakości, kompletny brak fachowości, naciąganie na koszty. Działa pod różnymi firmami aby złapać jakaś robotę. Ostrzegam wszystkich. Po wpłaceniu zaliczki zero pracy, wymusza dalsze płatności.

picia

Proszę Państwa Pan Grela w tej chwili działa w firmach SDP Błaszczyk z/s w Katowicach i Wespol sp.z oo z Krakowa. Polecam złożenie zawiadomienia do Prokuratury wszystkim oszukanym:ja tak uczyniłem. Podaje nr sprawy RSD-422/15 2Ds634/15, prowadzi Prokuratura Rejonowa Sosnowiec-Północ. Takie osoby muszą iść siedzieć!!!Osobiście poszukuje miejsca (budynku,instytucji itp) gdzie "Pan" Grela wykonuje jakąś usługę.

Hurtownia

Witam , Nie będę rozpisywał się.. Powiem tylko tyle że jest strasznym oszustem podszywa się pod paroma firmami, nie wypłaca , nie płaci za towar, ostatni jego numer telefonu (usunięte przez administratora)

jasiek

Witam ma ktos numer do stanislawa g Musze zmartwic tych co pisza dobre opinie o staszku zalatwilem mu laty dachowe od znajomego na kreche w 2012r do tej pory nie za placil za nie Bylem jego pracownikiem a nie jego synow ktorzy tez uzywaja tej samej nazwy firmy Do tej pory nie dostem zaleglych wyplat Dlam mnie osobiscie to oszust i zlodziej ktory oszukuje jak moze na prawo i lewo Szkoda ze niema jaj i chonoru tylko ukrywa sie jak tchoz przedemna Ale tak maja ludzie syndrom malego............! .

lol

Jeśli ktoś liczy na normalną umowę, to się przeliczył. Wypłata z opóźnieniem kilkutygodniowym, w porywach kilkumiesięcznym. Łganie na każdym kroku. Partaczą każdą robotę. Omijać szerokim łukiem.

ada

Mnie Pan (usunięte przez administratora)nie wypłacił za bramy ktore montowałam w 2011r dla Jednostki Wojskowej w Lublińcu. Jednostka mu wypłaci,ła 30.12.2011 a ja nadal czekam na 13 tyś zł. Komornik umorzył sprawę z powodu braku ściągalności.

romek

też nie wiem już co mam o nich myśleć, generalnie to chyab w Polsce nie brakuje ludzi, którzy szukają ekip remontowych albo zwiazanych z budownictwem, rozumiem, ze ta praca może mieć jakiś charakter bardziej sezonowy, ale na pewno nie było tak, ze nie wiemi pracy przez kilka miesięcy wiec nie wiem o co tu chodzi.

Rysiek

Witam! Chciałbym skorzystać z usług firmy Stach, bo wiele dobrego o niej słyszałem. Czy ktoś wie, jaki tam jest numer telefonu i gdzie aktualnie znajduje się ich siedziba? Na ten adres z Mikołowskiej nie można trafić, a na telefon ciężko się dodzwonić. Serdeczne dzięki za pomoc.

janusz górol

witam wszystkich , robiłek kilka robót dla pana staszka greli i zawsze zostałem wypłacony , nigdy niepracowałem sam tylko zawsze ze swoimi pracownikami i każdy został wypłacony, znając staszka dobrze wiem że lubi mieć robote dobrze zrobioną i szybko bo o to chyba chodzi, a to że kogoś odprawił z kwitkiem to podejrzewam że pseudo pokrzywdzony lubi piweczko i wódeczke a grela tego nietoleruje , wytłumaczcie mi dlaczego mi 5 robót które robiłem wypłacił??? jak pracowałem dla niego to miał w swojej firmie przynajmniej z 7 osób które tak naprawde tylko duchem były w pracy , jeżeli ktoś byłby czysty i naprawde starannie i sumiennie wykonywał swoją prace to nieukrywał by się pod nickami tylko przedstawił by się , niechce nikogo urazić ja tylko dodaje swoje zdanie na ten temat, jeżeli uraziłem to serdecznie przepraszam , ale ja jestem zadowolony ze współpracy z firmą stach , z poważaniem janusz kaczmarczyk firma scacholding. januszkaczmarczyk76@gmail.com ,

p.p

(usunięte przez administratora) Firma dalej preznie dziala i oszukuje nastepnych ludzi

Zostaw opinię o Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stach Firma Remontowo-Budowlana Stanisław Grela