Perfumeria Quality Missala Sp.j.

Opinie o Perfumeria Quality Missala Sp.j.

ytfr

no wiesz pewnie zalezy na jakie stanowisko sie wybierasz

EVA

Jeszcze gorsze sa ich produkty cos pom gnojowka /latem/a jodyna z dziegciem .Mam na mysli probki ale skoro to towar pelnowartosciowy jak twierdza to przepraszam ale to jakies nieporozumienie.Oczywiscie wmowi sie klientce ,ze nos nie taki czy zle dobrala zapach i sie nie uklada dla mnie to czyste oszustwo jakies podroby w probkach sprzedaja cwaniaki.

gość

Pensje w Perfumerii Quality są raczej głodowe, a koleżanki w pracy najchętniej spędzają czas na obgadywaniu i kręceniu aferek. Zdecydowanie nie polecam!

Zostaw opinię o Perfumeria Quality Missala Sp.j. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfumeria Quality Missala Sp.j.