Herba Sp.j. Apteka Katarzyna Dymicka Bogusława Sadurska

Puławy

Opinie o Herba Sp.j. Apteka Katarzyna Dymicka Bogusława Sadurska

`anna

ale kadzisz !!! na kilometr widać ustawkę ......

JA

Pani Kasia niestety zmuszona była przez układy na rynku farmaceutycznym wejść w etap franczyzy...szkoda, że dotyka to takich ludzi jak Ona - nadal pełna profesjonalizmu, oddania pacjentowi i szacunku dla pracowników - OBY TAKICH SZEFOWYCH WIĘCEJ. POLECAM BARDZO.

owa

rynek jest przesycony, aptek jest stanowczo za wiele @hanna. Jak dla mnie, teraz to najgorsza możliwa opcja dla inwestora. Farmaceuci jednak mają co robić.

dawna pracownica emeryt

Polecam prace i współprace,wszystkie swiadczenia na czas,pracodawca godny polecenia i bardzo przyjazny pracownikom.W swojej 30letniej karierze zawodowej to moje najlepsze miejsce pracy.CZESTO zagladam by sie przywitac i pogawedzic.Zawsze jestem mile widziana i P.Kasia znajdzie choc chwilke wolną.SUPER

Praca w bardzo dobrych warunkach,umowa o prace,wypłata w terminie,super atmosfera,pelne zrozumienie,super szefowa,mimo doswiadczenia i ogromnej wiedzy wciaz skromna.POLECAM

klientka

Gdybym była młodsza i w tym kierunku kształcona chciałabym móc pracować u Pani Kasi. Przebywając w tej aptece jako klientka, obserwuję ogromną kompetencję szefowej, życzliwość wobec klientow i pracowników. Nie trudno nie zauważyć z jaką atencją traktuje sie tu każdego. Miejsce pracy i szefowa godne rekomendacji. Polecam.

Zostaw opinię o Herba Sp.j. Apteka Katarzyna Dymicka Bogusława Sadurska - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herba Sp.j. Apteka Katarzyna Dymicka Bogusława Sadurska