Axus Sp.j. M. Machnowski M. Charzewski

Opinie o Axus Sp.j. M. Machnowski M. Charzewski

Zbigniew

Bardzo dobry sklep , profesjonalne podejście , szybko sprawnie jednym słowem wszystko w najlepszym porządku.

wkurw...ny klient

Podejście konsultantów, czas na załatwienie sprawy woła, ze tak powiem o pomstę do nieba. Ludzie niekompetentni, nie mają czasu dla klienta. Odradzam kontakt z nimi. Podobno taki dobry sklep, a sam przekonałem się na własnej skórze, że konsultanci to czysta parodia. W szczególności gość o pseudonimie Alluch Alinsky - najniższy poziom konsultanta.

Alluch
@wkurw...ny klient 26.10.2015 14:38

W imieniu Allucha Allinskiego chciałbym bardzo przeprosić wszystkich niezadowolonych klientów i bardzo prosić o wybaczenie. Postaram się poprawić. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Axus Sp.j. M. Machnowski M. Charzewski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axus Sp.j. M. Machnowski M. Charzewski