Opinie o Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. w Janowiec Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. w Janowiec Wielkopolski

Gira

Dyrektor to taki dobry człowiek, a wy śmiecie na niego narzekać ??;/ raz na dwa dni wyjdzie na hale przecież ...chyba, że jest na wyjeździe... nie wylewa za kołnierz i też na pewno zarabia mniej niż zasługuje... biedny człowiiek

mfm

praca na produkcji niezbyt dobrze płatna chyba ze jest sie boldt'em na maszynach a tacy są... przyjmują do pracy głównie po znajomościach także składanie Cv nie mając tu nikogo nie ma sensu

True Story

poziom intelektualny panujący na terenie zakładu jest na poziomie tego forum. Zero rzetelnych informacji i powaznego traktowania. To nie jest forum na zal.pl gdzie mozna wylewac swoje zale. Dajmy informacje dla tych którzy myślą o pracy w tym zakladzie. A wiec: 1. zapomnij o marzeniu ze z dniem rozpoczecia pracy dostaniesz jakas umowe 2. zapomnij ze bez nieustannego trucia dupy dostaniesz umowe z inicjatywy firmy 3. to ze dostajesz 3cia umowe nie znaczy ze dostaniesz ja na czas nieokreslony 4. nie ma czegos takiego jak fudusz socjalny 5. mozna zarabiac w tym zakladzie dobre pieniadze ale najpierw trzeba swoje przecierpiec, nieustannie upominajac sie o swoje 6. (usunięte przez admininistratora) 7. praca przez 7 dni w tygodniu przy wyrazonej chceci gwarantowana 8. nie mozna ufac wspolpracownikom gdyz donosy sa popularna forma walki o awans 9(usunięte przez admininistratora) to co ludzie o Tobie mowia, bo inaczej zmiazdza Cie psychicznie

master

pany nie narzekać zawsze może być gorzej, przecież za bramą czeka 10 na wasze miejsce...

Firma Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Krajacz-introligator, praca w drukarni. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Dings

PDO narazie generuje pieniadze kosztem pracownikow produkcji ... ktorzy robia wiecej, zarazbiaja tyle samo ... nie mowie tu o pracownikach wyroznionych ktorzy sie raczej nie chwala co dostaja ... pozdr dla ziomkow ;-)tych co pracuja i tych co pracowli !!

słyszałem że w PDO duże zmiany.... brygadzista wyleciał

Bodzio

Wyścig szczurów w firmie PDO nadal trwa, ciekawe kto dotrze do mety jako pierwszy a kto jako ostatni ?

Zwiazek zawodowy thymianin , mudzahedin, mastur ,

Po pierwsze primo ... chcielibym nawiazac do naszego (usunięte przez admininistratora)(odynca) ... czy on jest tylko od karania ?? czlowiek totalnie niedostepny do pracownikow produkcji i chodzi bez czepka !!!... Avatar albo matrix ... ale na nich za malo wygimnastykowany ... Wnosimy o zmiane owego pana na innego bhp-owca... (usunięte przez admininistratora)

Pracownik.

widze ze bieda na forum. Wszyscy dostali podwyzki za duzy przerób w styczniu. Naszczescie opamietali sie i robia teraz mniej. tak trzymac. skoro nie potrafia docenic pracownika to beda mieli ale mniej

Dobra dusza

Spokojnie koledzy :) napisałem do telewizji nie jestesmy sami, wszyscy o tym sie dowiedza co dzieje sie w naszym zakladzie: http://ridelite.pl/trudnesprawy/show.php?id=1880649748.jpg&dir=120205

o ja cierpiedole

No to teraz zobaczymy czy beda premie za przyśpieszenia w styczniu jak nie to znów wracamy do 100 godzinnych opóźnień :) Pozdro dla OLIMPIjczyków

PZ

Pitek - 2012-01-27 10:56:20 Jak chcesz urlop to musisz sobie poszukać zastępstwo!!! Pozdrawiam PitekPanie (usunięte przez admininistratora). W 10000000% rozumie Pana sytuacje. Musi Pan wykonywać polecenia swoich przełożonych (czyt. p.(usunięte przez admininistratora). Ale nie może tak być żeby pracownik szukał sobie sam zastępstwo. Od tego powinien być kierownik. Rozumie, że brakuje drukarzy. Prosze wiec poinformowac kierownictwo zeby pomysleli jak zatrzymac pracowników a nie jak sie ich pozbyc a wtedy urlopami nie bedzie problemu. ja tam mam zastepstwo( biore "Gibona" z rogu ul. 3 maja) mysle ze nada sie. a propo umiejetności (usunięte przez admininistratora)to sa one niepodważalne. taki pracownik powinien zarabiac pensje p.(usunięte przez admininistratora) a manager jego.

ikra

(usunięte przez admininistratora) miał racje za 1300 i na 4 brygady robić trochę bez sensu lepiej się zwolnić

Kazykły Bej

Chłopacy z Olimpii to najtwardsi mężczyzni w zakładzie nie straszny im bród, znój i lecąca z całej maszyny farba robią to co do nich należy ;-)

Spryciarz

(usunięte przez admininistratora) wymyślił linie, które aż wrzarły się w posadzkę!!!!!!! Tym pewnie zauroczył szefa Nie stać was na farbę???

Brygadzista Albin

A tak szczerze to cieszmy się, że nasz kierownik jest taki jaki jest. A nie mamy jakiejs kutwy.

Pitek

Jak chcesz urlop to musisz sobie poszukać zastępstwo!!! (usunięte przez admininistratora)

ale jazda

Wypowiadajcie się lepiej na temat sytuacji w firmie a nie piszecie jakieś bzdety! Durnota!! Zastanówcie sie lepiej nad tym, czy stanowisko(usunięte przez admininistratora) jest przypisane odpowiedniej osobie bo śmię w to wątpić! To jest dopiero temat rzeka! nieodpwiedni człowiek na nie odpowiednim miejscu. Drukarz może z niego dobry ale na to stanowisko się niestety nie nadaje skoro nie potrafi załatwić chociażby zastępstwa kiedy ktoś potrzebuje urlop. Ukłony w stronę chłopaków z OLIMPII!!!!

PZ

(usunięte przez admininistratora) Chyba że sami sobie kupujecie takie rzeczy. Raz byłem na rozmowie w PDO i powiedzieli że oddzwonią...minęły 2 lata i nic. Dzisiaj nie żałuję. Ludzie jak się komuś nie podoba to warto iść nawet za 100zł mniej gdzieś indziej. Pozdrawiam koledzyPanowie my tu mówimy o klapie... zacznijmy o innych postawach. Zasłona do prysznicu to folia PE 60 mik heh, reszta to drzwiczki powyłamywane które spadają na głowę. O braku mydła, papieru toaletowego nie będę wspominał. Oczywiście wszystko jest zgodne z przepisami BHP. A oni nam wieszaja tabliczke jak myc rece.....szkoda ze bez mydła

Po co się starać?

Kiedyś było tu inaczej. Szef jak przyjechał to rozmawiał z każdym. Zarabialiśmy świetne pieniądze a każdy był docieniany. Wtedy była nas garstka. Dzisiaj nie liczy się z nikim, doświadczenie nie ma żadnego znaczenia. Jest ślepo zapatrzony w(usunięte przez admininistratora), który go skubie jak się da. Długoletni pracownik zarabia tyle co młody!!(usunięte przez admininistratora)! A odezwiesz się, to tak jak byś był najgorszy... Wiem że to nic nie zmieni ale napisałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. - Janowiec Wielkopolski

• Jak się pracuje w Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o.
  • Zielona 10
    88-430 Janowiec Wielkopolski
  • NIP: 5621510504 KRS: 0000501936

Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o.