Pałucka Drukarnia Opakowań Sp.j.

Janowiec Wielkopolski

Opinie o Pałucka Drukarnia Opakowań Sp.j.

3 miechy bez umowy do biura coraz więcej ludu a na produkcji braki , sapanie o pierdoly szczególnie pan wielki S , praca 7 dni w tygodniu

Byly

Syf

sa

Hej, wiecie czy niedługo pojawią się u nich jakieś oferty pracy? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał.

ja

tego to nikt nie wie, zależy jakie stanowisko itp

sam jestem sobie szefem

Moim zdaniem żeby "się zatrudnić" w pałuckiej trzeba mieć przede wszystkim znajomości ale mogę się mylić w tej kwestii, po drugie chyba 3 miechy okresu próbnego czy tam zlecenia nie wiem dokładnie a potem to już zależy od jaśniepana W.O. no też jeszcze zależy na jaki dział trafisz bo jeśli na maszyny tnące to ich "kierownik" jest zwykłą ku.wą i kapusiem :) pozdro

zły

Zastanawiam się ilu ludzi postujących tutaj w ostatnim czasie jest pracownikami PDO, śmiem twierdzić po wpisach że Panowie "hundek" "jakże" i "Mań" nie pracują w pałuckiej. Niestety nie jest tak kolorowo jak mogło by się wydawać, najprostrzy przykład to błędne liczenie wypłat czy nadgodzin któryś raz z rzędu przez pewne osoby siedzące w "biurze" doprowadza pracownika do szału, o innych sytuacjach nie chcę mówić bo klawiatura pewnie się zepsuje w trakcie pisania.

zły

co raz lepsze pensje i co raz większe dodatki ????? no to chyba pracownicy biurowi a nie produkcja

ktoś

Mam pytanie do Włodzimierza Olejniczaka,dlaczego żona pana Mariusza .G.jezdzi autem firmowym na zakupy kto za to płaci!!!!!!!!!!!!!!!Jak zwykle pracownicy muszą(usunięte przez administratora) żeby inni mogli sobie jazdzić za darmo!!!!!!!!!!!

ktoś inny
@ktoś 29.05.2015 00:40

Przecież ta firma jest tak zajebista, że kupują samochody pracownikom, żeby jeździli do domu, a jeśli nie kupują auta to płacą za paliwo. Więc nie rozumiem Twojego oburzenia.

jesienne liście

ja również jestem zainteresowana praca fizyczną wDrukarni Opakowań. ale zanim się podejmę tej pracy, to możecie napisać w jakie dni i godziny zmianowo się pracuje? w weekend mam duzo zajęć i dbam o rodzinę więc chciałabym mieć wolne weekendy, da się to z nimi jakoś dogadać i uszanują moje zycie osobiste?

Gira

Dyrektor to taki dobry człowiek, a wy śmiecie na niego narzekać ??;/ raz na dwa dni wyjdzie na hale przecież ...chyba, że jest na wyjeździe... nie wylewa za kołnierz i też na pewno zarabia mniej niż zasługuje... biedny człowiiek

mfm

praca na produkcji niezbyt dobrze płatna chyba ze jest sie boldt'em na maszynach a tacy są... przyjmują do pracy głównie po znajomościach także składanie Cv nie mając tu nikogo nie ma sensu

True Story

poziom intelektualny panujący na terenie zakładu jest na poziomie tego forum. Zero rzetelnych informacji i powaznego traktowania. To nie jest forum na zal.pl gdzie mozna wylewac swoje zale. Dajmy informacje dla tych którzy myślą o pracy w tym zakladzie. A wiec: 1. zapomnij o marzeniu ze z dniem rozpoczecia pracy dostaniesz jakas umowe 2. zapomnij ze bez nieustannego trucia dupy dostaniesz umowe z inicjatywy firmy 3. to ze dostajesz 3cia umowe nie znaczy ze dostaniesz ja na czas nieokreslony 4. nie ma czegos takiego jak fudusz socjalny 5. mozna zarabiac w tym zakladzie dobre pieniadze ale najpierw trzeba swoje przecierpiec, nieustannie upominajac sie o swoje 6. (usunięte przez admininistratora) 7. praca przez 7 dni w tygodniu przy wyrazonej chceci gwarantowana 8. nie mozna ufac wspolpracownikom gdyz donosy sa popularna forma walki o awans 9(usunięte przez admininistratora) to co ludzie o Tobie mowia, bo inaczej zmiazdza Cie psychicznie

master

pany nie narzekać zawsze może być gorzej, przecież za bramą czeka 10 na wasze miejsce...

Dings

PDO narazie generuje pieniadze kosztem pracownikow produkcji ... ktorzy robia wiecej, zarazbiaja tyle samo ... nie mowie tu o pracownikach wyroznionych ktorzy sie raczej nie chwala co dostaja ... pozdr dla ziomkow ;-)tych co pracuja i tych co pracowli !!

były pracownik

słyszałem że w PDO duże zmiany.... brygadzista wyleciał

Bodzio

Wyścig szczurów w firmie PDO nadal trwa, ciekawe kto dotrze do mety jako pierwszy a kto jako ostatni ?

Zwiazek zawodowy thymianin , mudzahedin, mastur ,

Po pierwsze primo ... chcielibym nawiazac do naszego (usunięte przez admininistratora)(odynca) ... czy on jest tylko od karania ?? czlowiek totalnie niedostepny do pracownikow produkcji i chodzi bez czepka !!!... Avatar albo matrix ... ale na nich za malo wygimnastykowany ... Wnosimy o zmiane owego pana na innego bhp-owca... (usunięte przez admininistratora)

Pracownik.

widze ze bieda na forum. Wszyscy dostali podwyzki za duzy przerób w styczniu. Naszczescie opamietali sie i robia teraz mniej. tak trzymac. skoro nie potrafia docenic pracownika to beda mieli ale mniej

Dobra dusza

Spokojnie koledzy :) napisałem do telewizji nie jestesmy sami, wszyscy o tym sie dowiedza co dzieje sie w naszym zakladzie: http://ridelite.pl/trudnesprawy/show.php?id=1880649748.jpg&dir=120205

o ja cierpiedole

No to teraz zobaczymy czy beda premie za przyśpieszenia w styczniu jak nie to znów wracamy do 100 godzinnych opóźnień :) Pozdro dla OLIMPIjczyków

PZ

Pitek - 2012-01-27 10:56:20 Jak chcesz urlop to musisz sobie poszukać zastępstwo!!! Pozdrawiam PitekPanie (usunięte przez admininistratora). W 10000000% rozumie Pana sytuacje. Musi Pan wykonywać polecenia swoich przełożonych (czyt. p.(usunięte przez admininistratora). Ale nie może tak być żeby pracownik szukał sobie sam zastępstwo. Od tego powinien być kierownik. Rozumie, że brakuje drukarzy. Prosze wiec poinformowac kierownictwo zeby pomysleli jak zatrzymac pracowników a nie jak sie ich pozbyc a wtedy urlopami nie bedzie problemu. ja tam mam zastepstwo( biore "Gibona" z rogu ul. 3 maja) mysle ze nada sie. a propo umiejetności (usunięte przez admininistratora)to sa one niepodważalne. taki pracownik powinien zarabiac pensje p.(usunięte przez admininistratora) a manager jego.

ikra

(usunięte przez admininistratora) miał racje za 1300 i na 4 brygady robić trochę bez sensu lepiej się zwolnić

Kazykły Bej

Chłopacy z Olimpii to najtwardsi mężczyzni w zakładzie nie straszny im bród, znój i lecąca z całej maszyny farba robią to co do nich należy ;-)

Spryciarz

(usunięte przez admininistratora) wymyślił linie, które aż wrzarły się w posadzkę!!!!!!! Tym pewnie zauroczył szefa Nie stać was na farbę???

Brygadzista Albin

A tak szczerze to cieszmy się, że nasz kierownik jest taki jaki jest. A nie mamy jakiejs kutwy.

Pitek

Jak chcesz urlop to musisz sobie poszukać zastępstwo!!! (usunięte przez admininistratora)

ale jazda

Wypowiadajcie się lepiej na temat sytuacji w firmie a nie piszecie jakieś bzdety! Durnota!! Zastanówcie sie lepiej nad tym, czy stanowisko(usunięte przez admininistratora) jest przypisane odpowiedniej osobie bo śmię w to wątpić! To jest dopiero temat rzeka! nieodpwiedni człowiek na nie odpowiednim miejscu. Drukarz może z niego dobry ale na to stanowisko się niestety nie nadaje skoro nie potrafi załatwić chociażby zastępstwa kiedy ktoś potrzebuje urlop. Ukłony w stronę chłopaków z OLIMPII!!!!

PZ

(usunięte przez admininistratora) Chyba że sami sobie kupujecie takie rzeczy. Raz byłem na rozmowie w PDO i powiedzieli że oddzwonią...minęły 2 lata i nic. Dzisiaj nie żałuję. Ludzie jak się komuś nie podoba to warto iść nawet za 100zł mniej gdzieś indziej. Pozdrawiam koledzyPanowie my tu mówimy o klapie... zacznijmy o innych postawach. Zasłona do prysznicu to folia PE 60 mik heh, reszta to drzwiczki powyłamywane które spadają na głowę. O braku mydła, papieru toaletowego nie będę wspominał. Oczywiście wszystko jest zgodne z przepisami BHP. A oni nam wieszaja tabliczke jak myc rece.....szkoda ze bez mydła

Po co się starać?

Kiedyś było tu inaczej. Szef jak przyjechał to rozmawiał z każdym. Zarabialiśmy świetne pieniądze a każdy był docieniany. Wtedy była nas garstka. Dzisiaj nie liczy się z nikim, doświadczenie nie ma żadnego znaczenia. Jest ślepo zapatrzony w(usunięte przez admininistratora), który go skubie jak się da. Długoletni pracownik zarabia tyle co młody!!(usunięte przez admininistratora)! A odezwiesz się, to tak jak byś był najgorszy... Wiem że to nic nie zmieni ale napisałem.

Ciekawy

Fajne macie forum. :P Beka. (usunięte przez admininistratora) Chyba że sami sobie kupujecie takie rzeczy. Raz byłem na rozmowie w PDO i powiedzieli że oddzwonią...minęły 2 lata i nic. Dzisiaj nie żałuję. Ludzie jak się komuś nie podoba to warto iść nawet za 100zł mniej gdzieś indziej. Pozdrawiam koledzy

spam

Ciekawe jak jutro wypadnie audyt. ? Lepiej żeby było dobrze. Pozdrawiam

Trick

Proponuje podjąć strajk głodowy na terenie firmy. Nie będziemy przyjmować żadnych pokarmów jedynie w płynie napoje wysokoprocentowe. Myślę, że nie zabraknie nam determinacji w osiągnięciu zamierzonych celów.

PZ

może zróbmy szefowi prezent i przynieśmy faktury za pranie ciuchów roboczych. Każdy na kwotę 150 zł np.

spam

Ochnaście - 2012-01-20 08:20:35 Skoro tak narzekacie na tą pracę to dlaczego nie odejdziecie? Ja czekam aż się zwolni miejsce i chętnie przyjde z sąsiedniej firmy. przynajmniej pensja jest płacona(usunięte przez admininistratora)!!! nie w tym rzecz żeby odejść, zwolnić się, uciec!!! Ale o to by coś zmienić, żeby było lepiej. Firma ma się stać jedną z Najlepszych, Najsolidniejszych w Polsce. Tu ma być laboratorium, nowe technologie, certyfikaty. Jak ciągle będę przychodzić nowe osoby to co one tu wniosą?? Co umieją?? NIE DOCENIA SIĘ DOŚWIADCZENIA!!! Po za tym system jest beznadziejny - ZERO PROFESIONALIZMU !! Kwiaciarka ma więcej kursów i certyfikatów niż Technolog w drukarni! Gdzie kursy, szkolenia, podnoszenie jakości? przez co? Nowa lampa w sali konferencyjnej nie podnosi jakości !!! Ale przyjdziesz to się dowiesz... Pewnie jak masz dobre referencje to będziesz mógł za 1100PLN przyklejać taśmę do posadzki!! (usunięte przez admininistratora)

Kazykły Bej

Jak zwolni się miejsce na "balociarce" to damy ci znać ;-))

Ochnaście

zez

Kazykły-bej - 2012-01-19 19:19:31 [usunięte przez moderatora]Ludzie mieszkamy w wolnym kraju a nie w Korei Płn. W naszym kraju jest wolność słowa i opinii. Także będę pisał to co uważam za stosowne.Ktoś napisał, że u nas w firmie nie wyrywa się rękawów? O ile ktoś pracuje w biurze to na pewno.Ponadto nie spodziewajmy się podwyżek ani wiosny ludów w naszym zakładzie po prostu napiszmy sobie ładne CV i dajmy sobie szansę chyba, że dla kogoś 1.5 tys miesięcznie w systemie 4 brygadowym to dużo.Pozdrowienia dla Romulusa z Onyxa ;-)Kazykły-bej to twoje prawdziwe nazwisko? Rozumiem że się niczego nie obawiasz. Ja kiedyś widziałem mecz Korei Płn. Oni to mieli strach w oczach i grali bez rękawów, ale nie wiem czy powyrywane... Pozdrawiam także Romka-erotomka z Onyxa

Kazykły-bej

[usunięte przez moderatora] Ludzie mieszkamy w wolnym kraju a nie w Korei Płn. W naszym kraju jest wolność słowa i opinii. Także będę pisał to co uważam za stosowne.Ktoś napisał, że u nas w firmie nie wyrywa się rękawów? O ile ktoś pracuje w biurze to na pewno.Ponadto nie spodziewajmy się podwyżek ani wiosny ludów w naszym zakładzie po prostu napiszmy sobie ładne CV i dajmy sobie szansę chyba, że dla kogoś 1.5 tys miesięcznie w systemie 4 brygadowym to dużo.Pozdrowienia dla Romulusa z Onyxa ;-)

PZ

Thymianin - 2012-01-19 17:46:01 Panie PZ. Proszę zejść na ziemie. Motywacja to praca. Trzeba się cieszyć że jest na miejscu, a i wynagrodzenia są nie najgorsze w regionie. Oczywiście można dojeżdżać codziennie 80 KM do pracy, ale czy to się opłaca? Szanse na podwyżki cały czas są i to nie jest temat zamknięty. Nikt w PDO sobie łokcia nie wyrwie, a każdy ma ciągle za mało. Jak Firma będzie miała dobrą sytuację finansową to z pewnością każdego szefostwo doceni. PozdrawiamTak sie składa, że rozumie Pana. Jak firma bedzie w dobrej kondycji... Chce mi Pan powiedzieć że prezes kupując maszyne za kilka mln zł posiada firmę w kiepkiej kondycji?? prosze mnie nie załamywac........

zez

Thymianin - 2012-01-19 17:46:01 Panie PZ. Proszę zejść na ziemie. Motywacja to praca. Trzeba się cieszyć że jest na miejscu, a i wynagrodzenia są nie najgorsze w regionie. Oczywiście można dojeżdżać codziennie 80 KM do pracy, ale czy to się opłaca? Szanse na podwyżki cały czas są i to nie jest temat zamknięty. Nikt w PDO sobie łokcia nie wyrwie, a każdy ma ciągle za mało. Jak Firma będzie miała dobrą sytuację finansową to z pewnością każdego szefostwo doceni. PozdrawiamTak!! Szefostwo doceni i buty przywiezie:P i obieca podwyżki... i znów obieca a wtedy zagwarantuje i już tylko zostaje iść i podziękować, ZA ROBOTE

Thymianin

PZ

Nie zgodzę się do końca z tym. Co jest najlepszą motywacją dla pracownika?? Kiedy pracownik będzie bardziej sie starał i przykładał do pracy???, kiedy robił wiecej metrów??? wtedy gdy obieca sie i nie dotrzyma słowa, okłamie sie w żywe oczy???? otóż nie!!!! szacunek dla pracownika, podwyżka to jest motywacja!!!!!

Thymianin

Zestresowany - 2012-01-18 15:27:12 Może by tak Pan zwolnił W[usunięte przez moderatora] z funkcji prezesa firmy z korzyścią dla wszystkich ?Ktoś tu chyba błądzi. Panowie, działania tej firmy są nastawione na rozwój i ciągłe zmiany ku ulepszaniu jej pozycji, możliwości finansowych i jakości produktu. Nie można zabudować stabilności od końca. Niestety podwyżki oddalane są z różnych powodów niezależnych od dobrych chęci kogokolwiek. Zaangażowanie w pracy ma znaczenie dla całego zakładu i tylko dzięki pełnej współpracy wszystkich pracowników produkcji można osiągnąć założone cele. Pozdrawiam

zez

A ty bacza co robisz na wiosne? Idziesz do Brigestone? Nigdzie nie będziesz miał tak "ZAJEBIŚCIE" jak tutaj:)

Bacza

Zbyt popularne zrobiło się to forum, różne osoby o nim wiedzą. Nie można więc pisać wszystkiego co nam leży, bo jeszcze tu pracujemy. Poczekamy do wiosny :)

Szynszyl

Drodzy koledzy zobaczycie podwyżki jak ja włosy na swojej głowie ;-)

PZ

Z poprzedniej wypowiedzi boki zrywac... heh. dobre

Zestresowany

Mudżahedin

Pozdrowienia dla \"Plamy\"! Przyjacielu pomyślności i sukcesów w pracy za granicą. Nie wracaj !!!

Mudżahedin

Witam wszystkich nieszczęśników, których los zmusił do pracy we współczesnym[usunięte przez moderatora] PDO. Chciałbym wyrazić swoją subiektywną opinię na temat osób i warunków pracy w zakładzie. Nasz Szef to żywa legenda, obieżyświat, mówią, że podróże kształcą ale w tym przypadku działa to wprost przeciwnie.Żąda od nas usług na europejskim poziomie za azjatyckie wynagrodzenie.Na krzywdzie ludzkiej,naiwności i kłamstwach prowadzi tą firmę już prawie 20 lat.Nasz wybitny menadżer Pan M[usunięte przez moderatora] generalnie nic do niego nie mam.Facet jest mistrzem w demagogii i populizmie.Sam Szatan, mógłby uczyć się od niego w sztuce kłamstwa.Odnośnie długo zapowiadanych podwyżek. Prędzej S[usunięte przez moderatora] wyjdzie za mąż niż zobaczycie podwyżki moi drodzy koledzy. Dla ambitniejszych mam propozycję i ciekawa alternatywę zmiany pracy. W Bridgestone Poznań poszukują chętnych do pracy. Pierwsza wypłata od 2500-2800 zł na rękę więc co my tutaj jeszcze robimy Panowie ? W poszukiwaniu lepszego życia, godnych zarobków i ludzkiego traktowa

Zostaw opinię o Pałucka Drukarnia Opakowań Sp.j. - Janowiec Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pałucka Drukarnia Opakowań Sp.j.