Opinie o Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. w Janowiec Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. w Janowiec Wielkopolski

Ciekawy

Fajne macie forum. :P Beka. (usunięte przez admininistratora) Chyba że sami sobie kupujecie takie rzeczy. Raz byłem na rozmowie w PDO i powiedzieli że oddzwonią...minęły 2 lata i nic. Dzisiaj nie żałuję. Ludzie jak się komuś nie podoba to warto iść nawet za 100zł mniej gdzieś indziej. Pozdrawiam koledzy

spam

Ciekawe jak jutro wypadnie audyt. ? Lepiej żeby było dobrze. Pozdrawiam

Trick

Proponuje podjąć strajk głodowy na terenie firmy. Nie będziemy przyjmować żadnych pokarmów jedynie w płynie napoje wysokoprocentowe. Myślę, że nie zabraknie nam determinacji w osiągnięciu zamierzonych celów.

PZ

może zróbmy szefowi prezent i przynieśmy faktury za pranie ciuchów roboczych. Każdy na kwotę 150 zł np.

Firma Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Krajacz-introligator, praca w drukarni. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
spam

Ochnaście - 2012-01-20 08:20:35 Skoro tak narzekacie na tą pracę to dlaczego nie odejdziecie? Ja czekam aż się zwolni miejsce i chętnie przyjde z sąsiedniej firmy. przynajmniej pensja jest płacona(usunięte przez admininistratora)!!! nie w tym rzecz żeby odejść, zwolnić się, uciec!!! Ale o to by coś zmienić, żeby było lepiej. Firma ma się stać jedną z Najlepszych, Najsolidniejszych w Polsce. Tu ma być laboratorium, nowe technologie, certyfikaty. Jak ciągle będę przychodzić nowe osoby to co one tu wniosą?? Co umieją?? NIE DOCENIA SIĘ DOŚWIADCZENIA!!! Po za tym system jest beznadziejny - ZERO PROFESIONALIZMU !! Kwiaciarka ma więcej kursów i certyfikatów niż Technolog w drukarni! Gdzie kursy, szkolenia, podnoszenie jakości? przez co? Nowa lampa w sali konferencyjnej nie podnosi jakości !!! Ale przyjdziesz to się dowiesz... Pewnie jak masz dobre referencje to będziesz mógł za 1100PLN przyklejać taśmę do posadzki!! (usunięte przez admininistratora)

Kazykły Bej

Jak zwolni się miejsce na "balociarce" to damy ci znać ;-))

Ochnaście

zez

Kazykły-bej - 2012-01-19 19:19:31 [usunięte przez moderatora]Ludzie mieszkamy w wolnym kraju a nie w Korei Płn. W naszym kraju jest wolność słowa i opinii. Także będę pisał to co uważam za stosowne.Ktoś napisał, że u nas w firmie nie wyrywa się rękawów? O ile ktoś pracuje w biurze to na pewno.Ponadto nie spodziewajmy się podwyżek ani wiosny ludów w naszym zakładzie po prostu napiszmy sobie ładne CV i dajmy sobie szansę chyba, że dla kogoś 1.5 tys miesięcznie w systemie 4 brygadowym to dużo.Pozdrowienia dla Romulusa z Onyxa ;-)Kazykły-bej to twoje prawdziwe nazwisko? Rozumiem że się niczego nie obawiasz. Ja kiedyś widziałem mecz Korei Płn. Oni to mieli strach w oczach i grali bez rękawów, ale nie wiem czy powyrywane... Pozdrawiam także Romka-erotomka z Onyxa

Kazykły-bej

[usunięte przez moderatora] Ludzie mieszkamy w wolnym kraju a nie w Korei Płn. W naszym kraju jest wolność słowa i opinii. Także będę pisał to co uważam za stosowne.Ktoś napisał, że u nas w firmie nie wyrywa się rękawów? O ile ktoś pracuje w biurze to na pewno.Ponadto nie spodziewajmy się podwyżek ani wiosny ludów w naszym zakładzie po prostu napiszmy sobie ładne CV i dajmy sobie szansę chyba, że dla kogoś 1.5 tys miesięcznie w systemie 4 brygadowym to dużo.Pozdrowienia dla Romulusa z Onyxa ;-)

PZ

Thymianin - 2012-01-19 17:46:01 Panie PZ. Proszę zejść na ziemie. Motywacja to praca. Trzeba się cieszyć że jest na miejscu, a i wynagrodzenia są nie najgorsze w regionie. Oczywiście można dojeżdżać codziennie 80 KM do pracy, ale czy to się opłaca? Szanse na podwyżki cały czas są i to nie jest temat zamknięty. Nikt w PDO sobie łokcia nie wyrwie, a każdy ma ciągle za mało. Jak Firma będzie miała dobrą sytuację finansową to z pewnością każdego szefostwo doceni. PozdrawiamTak sie składa, że rozumie Pana. Jak firma bedzie w dobrej kondycji... Chce mi Pan powiedzieć że prezes kupując maszyne za kilka mln zł posiada firmę w kiepkiej kondycji?? prosze mnie nie załamywac........

zez

Thymianin - 2012-01-19 17:46:01 Panie PZ. Proszę zejść na ziemie. Motywacja to praca. Trzeba się cieszyć że jest na miejscu, a i wynagrodzenia są nie najgorsze w regionie. Oczywiście można dojeżdżać codziennie 80 KM do pracy, ale czy to się opłaca? Szanse na podwyżki cały czas są i to nie jest temat zamknięty. Nikt w PDO sobie łokcia nie wyrwie, a każdy ma ciągle za mało. Jak Firma będzie miała dobrą sytuację finansową to z pewnością każdego szefostwo doceni. PozdrawiamTak!! Szefostwo doceni i buty przywiezie:P i obieca podwyżki... i znów obieca a wtedy zagwarantuje i już tylko zostaje iść i podziękować, ZA ROBOTE

Thymianin

PZ

Nie zgodzę się do końca z tym. Co jest najlepszą motywacją dla pracownika?? Kiedy pracownik będzie bardziej sie starał i przykładał do pracy???, kiedy robił wiecej metrów??? wtedy gdy obieca sie i nie dotrzyma słowa, okłamie sie w żywe oczy???? otóż nie!!!! szacunek dla pracownika, podwyżka to jest motywacja!!!!!

Thymianin

Zestresowany - 2012-01-18 15:27:12 Może by tak Pan zwolnił W[usunięte przez moderatora] z funkcji prezesa firmy z korzyścią dla wszystkich ?Ktoś tu chyba błądzi. Panowie, działania tej firmy są nastawione na rozwój i ciągłe zmiany ku ulepszaniu jej pozycji, możliwości finansowych i jakości produktu. Nie można zabudować stabilności od końca. Niestety podwyżki oddalane są z różnych powodów niezależnych od dobrych chęci kogokolwiek. Zaangażowanie w pracy ma znaczenie dla całego zakładu i tylko dzięki pełnej współpracy wszystkich pracowników produkcji można osiągnąć założone cele. Pozdrawiam

zez

A ty bacza co robisz na wiosne? Idziesz do Brigestone? Nigdzie nie będziesz miał tak "ZAJEBIŚCIE" jak tutaj:)

Bacza

Zbyt popularne zrobiło się to forum, różne osoby o nim wiedzą. Nie można więc pisać wszystkiego co nam leży, bo jeszcze tu pracujemy. Poczekamy do wiosny :)

Szynszyl

Drodzy koledzy zobaczycie podwyżki jak ja włosy na swojej głowie ;-)

PZ

Z poprzedniej wypowiedzi boki zrywac... heh. dobre

Zestresowany

Mudżahedin

Pozdrowienia dla \"Plamy\"! Przyjacielu pomyślności i sukcesów w pracy za granicą. Nie wracaj !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. - Janowiec Wielkopolski

• Jak się pracuje w Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o.
  • Zielona 10
    88-430 Janowiec Wielkopolski
  • NIP: 5621510504 KRS: 0000501936

Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o.