Opinie o SOBOTEL SP Z O.O. w Sobótka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SOBOTEL SP Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SOBOTEL SP Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOBOTEL SP Z O.O. w Sobótka

Wroclawianin

Czesto goszcze w Sobotelu,bardzo smakuja mi potrawy ktore zamawiam, zawsze swieze i slicznie podane Wysmienite duze sniadania, pychotka racuszki ..

przejazdem wstapilismy

Bardzo dobre jedzenie ,bylismy wczoraj na obiedzie wszystko nam bardzo smakowalo zurek ,kaczka w jablkach i pomarancza,oraz soczyste poledwiczki Smacznie - polecam warto wstapic na obiad..

Renia

Zgadzam sie soroweczka bardzo dobra. Polecamy. My jesteśmy z Mazowsza i u nas tylko takie w domach sie robi i kopytka ze y wszystko świeże zawsze było. Suroweczka pyszna zawsze jest świeża jak jesteśmy naprawde. U nich widze ze ktoś sie zna na kuchni bo nic nie mroza i widać ze personel kuchni na wysokim poziomie i kuchnia dobrze zarządzona jest u nich. Jedzenie bardzo dobre. Cokolwiek z karty. I szaotka taka dobra nawet po tym mozna poznać ze ktoś sie zna na kuchni tzn na gotowaniu i ze ma duze doświadczenie i tez pięknie podane zawsze pomarancz wyfiletowany itd.

Andrej

Widze ze ortografia nie jest ci obca...

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie SOBOTEL SP Z O.O.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Danuta

Surofka rewelacja. Nigdy takiej nie jadłam. Koperek marcheweczka kapusta. No znakomite. Słyszałam ze maja własna kuchnie nawet. I ten sosik. Troche majoneziku troche jogurtu troche soli widze ze ani nie za słodka ani nie za (usunięte przez administratora) na. Zawsze swierza ta surofka. Bedziemy przyjerzdrzac chociaż jesteśmy z innego województwa. Jedzenie pyszne. Naprawde swierze. Myśle ze nic nie mroza, wszystko robią przed podaniem,na jakis promocjach nie kupują. Polecamy i bedziemy wracać. Widać ze dobrze ktoś kuchnia zarządza ! Polecamy

Krzysztof Krawczyk

WNIOSKI PO ANALIZIE KILKU POZYCJI Z KARTY MENU W HOTELU "Sobotel": Absolutny brak świadomości gastronomicznej! Edukuj się SOBOTELU, edukuj.... -"(...)(VEG) WPROST ZE SZCZYTU (...)"- rozumiem ,że o zamówieniu trzeba kilka dni wcześniej informować osoby odpowiedzialne za przygotowanie posiłku,aby kucharze mogli wejść i zejść ze szczytu, jak sądzę po wstępie, góry Śleży :/ -" (...)(VEG) CELTYCKA PRZEKŁADANKA (...)"- nie miałem pojęcia ,ze jedno z najbardziej podstawowych dań kuchni włoskiej (insalata caprese!!!) jadana była przez Celtów!!! Biedni Włosi, gwiazdka Michelin i żyją w niewiedzy...https://www (usunięte przez administratora) com/watch?v=oYo6eBUpd5Y - a teraz UWAGA(!!!): w Ślężańskich lasach kucharze z SOBOTELU polują na WOŁY!!! -"(...)WPROST ZE ŚLĘŻAŃSKICH POTOKÓW KAWAŁKI ŁOSOSIA (...)"... Chciałbym prosić o informację dotyczącą terminów połowu łososia w potoku Ślężańskim :[ Nie sądzę, by dalsza analiza miała sens. Przykład kompromitacji gastronomii hotelowej widnieje powyżej... Apeluję o zmiany w menu, w innym razie zapraszam Wszystkich zainteresowanych na połów karpia w lutym nad Ocean Indyjski!!! ;(

Rodzina z Wrocławia poleca Sobotel!
@Krzysztof Krawczyk

Przyznam szczerze, że po przeczytaniu tego wpisu byliśmy z żoną nastawieni sceptycznie do tej restauracji i hotelu. Na szczęście opinie czytałem dzień po wizycie w Sobotelu... Zastanawiałem się czy czasem nie zadzwonić i nie zrezygnować z rezerwacji stolika, ale stwierdziłem ze "do odważnych świat należy". Powiem tak jestem naprawde miło zaskoczony (POZYTYWNIE) jeśli chodzi o menu i atmosferę. Zaznaczę, że opinie piszę po jakimś czasie, więc chyba patrzę na caość obiektywnie. Teraz z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć ze jesteśmy stałymi gośćmi tej restauracji, więc jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości polecam przyjść i sprawdzić na własnej skórze, ja nie żałuję.

Halina
@Rodzina z Wrocławia poleca Sobotel!

NA KILOMETR SMIERDZI FALSZYWA OPINIA!!!: zdecyduj sie czy czytales opinie po wizycie czy przed wizyta bo raz mowisz ze na szczescie czytales czyjas opinie PO swojej wizycie a z drugiej strony piszesz ze zastanawiales sie po przeczytanou czy nie odwolac wizyty... SMIERDZI NA KILOMETR KOLEJNA POZYTYWNA OPNINIA PISANA PRZEZ WAS SAMYCH... troche logiki chociaz jak juz tak chcecie klamac

gosc hotelowy

Tak, bardzo smaczne duze sniadania, super obiady,caly hotel i klimat..

gosc

Pyszne sniadania -ogolnie bardzo smaczne jedzenie

przypadkowy gosc

Pysznie przyzadzony schabowy z bardzo dobra kapusta,i smaczny krem pomidorowy SUPER JEDZENIE !

Co do czystości a raczej smrodu w pokoju kanalizcja mogłabym polemizować.Obsluga tak,na pierwszy rzut robi dobre wrażenie,niestety im dalej tym gorzej.Poczytalam polemikę menadżera na innym forum,totalny nietakt.szok.Nie polecam.Sniadania owszem bardzo dobre.

grupa na obiedzie

Bardzo pyszny zur,surowki, kapusta zasmazana i dosc duzy schabowy Smaczne jedzenie WARTO!

Leno

Super jedzenie! widac,ze swieze przygotowane bardzo smacznie z nutka wspanialych przypraw OK..

czesty gosc

Powiem krotko, bardzo smaczne jedzenie wysmienite ,kazdy wyszuka cos dla siebie Pyszna szarlotka...

przejazdem wstapilem

Hotel nowoczesny piekny bardzo czysty Super sympatyczny pan z recepcji Sniadania bardzo pyszne, obiady zawsze swieze na biezaco przygotowane pierogi super!!!

goscie..

Smaczne jedzenie,wykwintne duze sniadania, super obsluga swietny klimat piekny hotel..

przypadkowy gosc

Sniadania jedzenie obsluga - super!! pieczone schaby szynki duzy wybor mies serow i owocow WARTO ZAJECHAC..

goscie weselni

Bardzo dobre jedzenie,pyszne pierozki z pieczarkami i z miesem ,oraz pierogi ruskie Smaczne poledwiczki w sosiku z kluseczkami kopytkami Wszystko smaczne surowki .zurek i naprawde pyszna kaczka swietnie smakowala Duze porcje!

gosc Wroclaw

Smaczne jedzenie,pyszne salatki, surowki zurek ,oraz wysmienita kaczka z jablusziem , pomaranczem w sosie wisniowym pychota ...

Stali goscie

Na pyszny zurek przyjezdzamy z Wroclawia naprawde super duzo przypraw i grzybkow,a grochowka ktora ostatnio jedlismy na imprezie kolarskiej -- Wysmienita! swietnie doprawiona i jeszcze z makaronem Pychota !! Impreza swietnie zorganizowana jest super

Anna11
@Stali goscie

grochowa z makaronem???!!!

Staly gosc

Tak potrzebuje dwie osoby do pracy,do baru i do recepcji...

Zostaw merytoryczną opinię o SOBOTEL SP Z O.O. - Sobótka

• Jak się pracuje w SOBOTEL SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SOBOTEL SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOBOTEL SP Z O.O.?

SOBOTEL SP Z O.O.
4.1/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Al. św. Anny 16
    55-050 Sobótka