Opinie o Fatalski Rafał P.H.U. Cukiernia Puchatek w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Fatalski Rafał P.H.U. Cukiernia Puchatek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fatalski Rafał P.H.U. Cukiernia Puchatek o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fatalski Rafał P.H.U. Cukiernia Puchatek w Jaworzno

Kacper Nowy wpis

Dużo się nauczyłem, bardzo dobre wypieki.

Karolina Nowy wpis

Pytanko mam, bo chciałabym się zatrudnić na zlecenie ale tylko do pieczenia świątecznych ciast? Jest taka szansa? Jeśli ktoś tak pracował to niech też napisze ile mogę zarobić.

Michał Nowy wpis

Czy cukiernia ma dobrą sytuacje mimo pandemii?

gf Nowy wpis

no taki staz to dobra sprawa mozna zdobyc doswaidcznie

Czy po rozmowie w Fatalski Rafał P.H.U. Cukiernia Puchatek rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno
cookies

jako stazystka byłam bardzo zadowolana z traktowania i wiele się nauczyłam

Bady

Istny (usunięte przez administratora), nikomu nie polecam tej meczarni

Zostaw merytoryczną opinię o Fatalski Rafał P.H.U. Cukiernia Puchatek - Jaworzno

• Jak się pracuje w Fatalski Rafał P.H.U. Cukiernia Puchatek?

Zobacz opinie na temat firmy Fatalski Rafał P.H.U. Cukiernia Puchatek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fatalski Rafał P.H.U. Cukiernia Puchatek
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Gen. Feliksa Kamińskiego 9
    43-600 Jaworzno